Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Happy world

#1
Nu stiu sigur daca e ecchi , mie asa mi s-a parut . Si asa l-am vauzt si pe alte forumuri...
Are o poveste cam ciudata , grafica mi s-a parut ...nu stiu , nu mi-a placut . EE vorba de un tip care era foarte ghinoonist , mereu intra in belele si asa a capatat un inger pazitor , la inceput crezand ca viseaza insa ingrul era real . INgerul care era o tipa s-a facut om pentru a aavea mai multa griva de el , si pana la urma a ajuns la el acasa fiind asa numita sora mai mica a lui . El locuia cu matusa si verisoara lui . MA rog , stiti voi ce s-a intamplat in continuare.
NU e decat un OVA de 3 episoade , usor de vazut.
Voi ce parere aveti??
[Imagine: Untitled-1-2.gif]

#2
Naomi,eu ti-am spus de anime...remember?65
[Imagine: 250pxhappyworldovamc7.jpg]
Takaeshi este cel mai ghinionist om de pe planeta,de aceea se "pricopseste" cu un inger pe cap care ar trebuii sa il protejeze de viitoarele necazuri!Ingerul ia o forma omeneasca pentru a putea fii in permanenta in preajma lui Takaeshi! Aceasta se da drept sora lui,si se muta in clasa cu el!
Takaeshi locuieste cu mama sa vitrega si cu sora sa vitrega!
Este un anime prea scurt pentru a putea face prea multe povestiri!
Parerea mea:Mi-a placut! Contite ceva scene mai ecchi dar si foarta multa comedie! L-am vazut cu ceva vreme in urma...A trebuit sa citesc niste spoilere pentru a imi amintii detaliile! Nu prea mi-a placut stilul de desen al anime-ului...Bine,inteleg ca asta e viziunea autorului insa nu e pe gustul meu!

Ok...alte pareri?Nu vreausa traiesc cu senzatia ca sunt singura care a vauzut animeul!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)