Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Haotic by Torro

#1
Hmm ca sa stiti de la bun inceput.. eu nu prea ma pricep la culoare, si rar inserez in desene mele creonate 21 doar din pricina ca mi se pare ca as putea strica totul adaugand culoare.. w/e va las pe voi sa comentati daca aveti placerea :

Love?
'Familiari'
School's fact

Atat deocamdata Smile
[center][Imagine: 5863530978_e4248f5008.jpg][/center]
[center]Chronicles of a Demon <-blog ~Drawings ~Fotografi~[/center]

[spoiler=Some]
[Imagine: 5385538.png][Imagine: chibi_4451.gif]
[/spoiler]

#2
Pam Pam ! Sper sa treaca cineva pe aici 21 Am nevoie de sfaturi/ critici.. inafara de faza cu coloratul , ca nu ma prea pricep.. ma rog, cand o sa imi recuperez unele desene de la ziua scoli - si sper sa mi le recuperez- o sa vedeti si 2 desene colorate Smile

Now.. here u go:

an Angel?
Rock star

sper sa le fi scanat destul de clar...si scuzati dublul post 21
[center][Imagine: 5863530978_e4248f5008.jpg][/center]
[center]Chronicles of a Demon <-blog ~Drawings ~Fotografi~[/center]

[spoiler=Some]
[Imagine: 5385538.png][Imagine: chibi_4451.gif]
[/spoiler]

#3
Aşa. Bună! Eu-s Ang. x) Dar asta nu contează. Sunt aici să-mi dau cu părerea despre desenele tale. [It was a reallly shitty intro.] Ok, hello, let's go.

Îmi place că pui mare accent pe detalii şi ies foarte marfă desenele tale. Doar că personajele sunt cam 'strâmbe' fiindcă nu stai bine cu anatomia. După părerea mea, cel mai reuşit e 'Familiari' , deşi ar fi trebuit să mai lucrezi la acea pasăre Pheonix.[Asta e, right?]. Şi
an Angel?
e destul de reuşit. În special felul în care ai 'decorat' vestimentaţia şi tolba cu săgeţi. Şi umbrele îmi plac. Ce nu-mi place? Păi calitatea desenelor. Poţi umbla puţin la contrast în Photoshop/PhotoScape/Gimp ca să se vadă ami bine toate detaliile.
Asta e cam tot ce pot spune. O să îţi urmăresc desenele, ai talent, îţi mai trebuie exerciţiu.

Spor la desenat şi multă imaginaţie~! xD

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)