Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ham-Ham.

#1
Well, nu sunt chiar noua, dar ma simt foarte straina ~ Ham~
Da, am obiceiul sa latru ._., din nefericire. Imi place desenul ( mor dupa el, pasiunea si viata mea) cu toate ca nu ma pricep cine stie ce... Muzica, sa o ascult, cateodata sa o cant... rare melodii suna bine cantate de mine >.< Sunt afonaa ~ Chestiile oculte, actual sunt foarte interesata de Lucifer, slujitorii sai, religie chestii trestii, dar nu, nu sunt satanista, a nu se intelege gresit, mai degraba sunt atee. =w= Sa citeesc, dar, depinde si de cat de interesanta e cartea, sa scriu ( Yaoi ~ moooor 8) chiar daca n-am talent, dar consider ca am imaginatie ( cateodata prea mult). Din cate se poate vedea sunt un fan ( inrait) Yaoi... Yuri rar... foarte foarte rar ( cu toate ca din nefericire - blestemat fie sentimentul asta nenorocit numit " iubire"- imi mai plac si fetele =w=) Sunt obisnuita foarte mult sa fiu injurata si urata de catre ceilalti ( pt. ca sunt, vorba aia, diferita de ei), asa ca daca cineva are problemutze cu mine are libera exprimare o3o. Sunt o persoana destul de izolata si timida la inceput, dupa, imi dau drumul si nu mai tac X3 ( deci pare rau, daca deranjez TwT)
Cred ca [,] cam atat 39
So bye bye :3 Ham-Ham ~

#2
Bine ai venit pe Animezup, Kato!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
OK nu ne-ai zis:
Cum te cheama??
De unde esti??
Cati ani ai??
Scoala/liceu??
In legatura cu ocultismul...sti cine e azazel???
Interesata de alchimie??
Crezi in chestii de genu' witchraft si dastea??
aaa Welcome(daca pot sa zic asa)...vad deja ca te-ai acomodat.
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#4
@Azazel:
Nume: Ana...
Age: 13 anisori :3
Bucuresti OwO
Scoala =w= cls a 8-a
Hmmm, din cate stiam, in "desene" era reprezentat printr-un demon cu cap de capra, si din cate stiu, era combinatia dintre inger si om, cu toate astea e demon. o3o
Interesata, nu prea, nu m-am documentat cine stie ce in legatura cu alchimia. 39
Da cred o3o

#5
Heii, Kato.
Um-umm? Nu a trecut si Zapy pe "acilea"? O.O.. Woaw, minune. O sa profit de asta si o sa o fac geloasa spunand: Hei, fana Yaoi >:].. Mwahahahahahah :3.
Okai, deci ai spus clar ca nu esti noua. Ma bucur.. Dar un Welc'om Tot primesti de la mua . <3.
Paaaaaa-ram..
Deci, de acum iti spun ca nu am intrebari si nu vreau sa te sufoc si sa te omor cu mii si mii de curiozitati ce imi trec prin cap. Ai' bine.. Ma abtin ;">.
Awwww, dogs? Ce? Astea-astea nu's intrebari. ! No , I said No! .. Nu imi raspunde:3.
Oricum puteam ghici. NEbunia dupa aceste creaturi :3. Dar, mai sunt si altele, uite-te in jur >3. A lot of .. animale:]].
Buhh, deja te-am plictisit. I'm sure ca te-am plictisit.. Aww, so. Welcom in Zupimia [ Maximia + Zup ] . 19 . Sa ai miii de posturi si ....... Yea, am terminat.
Ja nahhh x3.
[Imagine: sasu_naru_by_kiduutz-d5035to.jpg]
Ne? (:

#6
@Azazel: a ba nu , l-am confundat cu nefilimi OWO scuze E un demon al desertului. :3 Zeu ~
@yuuki: imi amintesti mult... da foarte mult de cineva. o3o Da muuuult :3 surori gemene parca O3O
Da ma da dogs :3 so HAM HAM~




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)