Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Halucinatii?

#1
O satrec direct la subiect.
Am incercat sa postez la "Mozaicul Ideilor" (original fan-fic) si nu mi'a aparut nimic.
Am scris 1 post cam de vreo 5 randuri, mi'a aratat ca e ok postul gata "submit"...cand sa dau refresh sa ma uit sa vad daca e scris ceva nimic.
Am mai incercat dupa cateva ore, am dat refres degeaba. Acum cand am scris aceiasi problema.
Care e problema ?
"Privi printre stropii de ploaie silueta inalta ce se indeparta in fuga de ea.
Ultimul vers ii rasuna cantat de ea in cap parca ar fi fost pe scena "I do love you." Ar fi vrut sa se puna in genunchi si sa planga." ~ Sugar Pain
www.sweetchield.blogspot.com * a writers blog

#2
Ti l-am sters.
Nu ai 3 randuri complete. Complete ma refer la cele care sunt postate, adica 6 randuri scrise incontinuu ^_____^ in casuta de postare.
O intrebare, regulile le-ai citit ? Ca acolo mentioneaza foarte clar aceasta regula ^^'
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













#3
Anoo...etooo...
Asa deci..
Nu le'am citit in mare regurile generale le stiu, am fost admin/moderator...toata lista posibila numa ca acest mic detaliu nu il stiam.
Mersi anticipat 4.
"Privi printre stropii de ploaie silueta inalta ce se indeparta in fuga de ea.
Ultimul vers ii rasuna cantat de ea in cap parca ar fi fost pe scena "I do love you." Ar fi vrut sa se puna in genunchi si sa planga." ~ Sugar Pain
www.sweetchield.blogspot.com * a writers blog

#4
Ei bine, regulile diferă de la un site la altul de aceea trebui citite, dar e bine dacă te-ai lămurit în cele din urmă.

Closed
[center]If you f**k with me, you get burned Smile

Bleach România | Sannins - traduceri manga

[Imagine: webmaster.png]
[/center]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)