Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Halluu ^.^

#1
Buna tuturor! Numele meu este Alessandra, am 16 ani, sunt din Slobozia jud. Ialomita insa locuiesc cu parintii mei in Greciaa. De mult caut ficuri SasoSaku insa se pare ca pe celelalte forum-uri nu prea existau. Sper sa gasesc aici. Stiu ca probabil, sunt singura fana dar n-am ce face ^.-. Imi place si SasuSaku insa de cateva zile incoace am inebunit parca cu Sasori.
In timpul liber imi place sa ies cu prietenii, insa in saptamanile astea am stat numai in casa deoarece trebuie sa invat pentru examene. Mda.. in timp ce altii se bucura de ultimile saptamani ramase eu invat. Asa sa continuam.. sa ascult muzica sa citesc fic-uri si de ce nu sa fac si eu cateva. Am inceput sa scriu unul. L-am pus si pe alte forumuri insa neavand nicio parere m-am lasat. Daca exista fani SasoSaku atunci il voi postaSmile Va anunt de acum ca nu sunt foarte buna in domeniul asta.
Ei cam asta am avut de spus.. astept intrebariSmile Voi raspunde cu placere! Sper sa-mi fac prieteni sii.. cam atat!
Buh-Byee! ^.^

#2
Bine ai venit pe Animezup, Alle'!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#4

#5
Buna, Alle! *hug* Bine ai venit pe Zup! pupic
Eu sunt Elena, insa imi poti spune Ely. Incantata de cunostiinta. Smile
Grecia? Oaaahhh... suna bine! Foarte bine! *giggle* Intotdeauna mi-am dorit sa vizitez aceasta tara, insa nu am prea avut noroc. Presupun ca e frumos acolo, asa-i?
Lasand vorba deoparte, iti ofer un bun venit calduros, plin de flori si inimioare. 21 Sa fii cuminte si activa. Zbye~!

#6
Yay grecia! pot spune ca te invidiez, e superb acolo 10
Bine ai venit, nici eu nu sunt demult pe aici, dar imi place atmosfera Smile

Sper sa ne vedem pe aici Smile
P.s. read manga? watch some anime? which are your favs???




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)