Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hai salut!!

#1
Buna ma numesc Georgiana insa puteti sa-mi spuneti Georgy,Jojo,Giq,Georgianush etc...Imi place sa ascult muzica,sa stau cu prietenele mele si sa scriu ficuri.Sunt o fire prietenoasa si uneori inchisa.Sper sa ma inteleg cu toti si sa-mi fac cat mai multi prieteni

#2
Bine ai venit pe Animezup, Kyoko!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Care este varsta ta?
De unde esti?
Iti place tara ta natala?
Bunaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
Zuppy ti se pare prietenos si sexeh, ca de obicei?
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#4
Buna am 13 ani
Sunt din suceava
Da imi place orasul meu natal
Buna si tie
Si da

#5
Ohayo Kyoko:]

Bine ai venit pe Animezup! Eu sunt Serqet, imi pare bine cunostinta :'P.
So, intrebari:

- Cum ai aflat de Zup?
-Caracterizeaza-te in 3 cuvinte. o_O
- Citesti manga sau vizionezi anime ? Sa faci ambele simultan? Si ce anume ....exemple.

Distractie placuta pe forum|chat.
[Imagine: aaaakip.jpg]

#6
Buna Serqet imi pare bine de cunostinta pai am aflat de zup din greseala si mia placut
Sa ma caractizez in 3 cuvinte pai sunt prietenoasa,glumeata si rebela
Pai ambele

#7
Welcome!...aa atat??neah..
Filme preferate??
"Prietenoasa si uneori inchisa"-Cum le poti combina?
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#8
Buna, Kyoko ! :3.
Bine ai venit acilea'. Zuppy e un adorabil ^^. Nu stiu ce mi-a venit sa spun asta.
Deci sa fii cuminte pe forum, fara prostioare. Aw, da! Si sper ca o sa-ti postezi unul din fiic-urile tale aici. ...
Nu pun intrebari pentru ca ..... Nu stiu de ce, dar nu pun ! >:]
Ja ne ! <3
[Imagine: sasu_naru_by_kiduutz-d5035to.jpg]
Ne? (:

#9
hellooooOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Intrebari:

#Care sunt defectele tale ? ( cel mai bine in lume este sa sti ce nu poti sa faci )
#Ai spus ca-ti place sa scri ficuri deci: cand o sa te apuci si daca ai mai scris si pe alte saituri, care sunt acelea ?
#Ficurile preferate de pe alte forumuri, dar si de pe zup




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)