Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hai sa compunem o poveste

#1
Salut ! E primul joculet pe care il propun si sper sa fie bine primit.

Jocul l-am vazut pe un alt site si este destul de amuzant . Regula e simpla: Fiecare user continua povestea cu 4 cuvinte nici mai mult, nici mai putin . Sper ca ati inteles.

A fost o data ...

Pentru a nu face spam puteti copia povestea de pana atunci, cu toate posturile, sau puteti sa puneti un comentariu in legatura cu firul povestii de pana atunci.


Daca jocul mai exista, rog moderatorii sa inchida topicul . Iar daca se va face spam, astept propuneri pentru a mai lungi posturile [ 4 ]
Old nick - mary2we

S-am scris cu sange
Pe randuri de cristal
Poveste-acum incepe ...

My pics on dA

My pics on AnimeZup

Viata dubla - my fic


#2
A fost o data ...o fata cu parul...
alb ca cel al ...


[ fata cu parul alb ... in orice caz mi-e mila de ea .... La varsta adolescentei sa ai fire albe in cap , sa te gandesti deja la vopsea si chestii d genul ... urat . Dar asta este , poate o face cineva blonda , macar 21 ]
Old nick - mary2we

S-am scris cu sange
Pe randuri de cristal
Poveste-acum incepe ...

My pics on dA

My pics on AnimeZup

Viata dubla - my fic


#3
A fost o data ...o fata cu parul...alb ca cel al ...
bunicii si se gandea...

[ eu m-as tunde chiala decat sa ma vopsesc sincer! 21 adica prefer sa fiu chiala decat sa stiu ca imi stic parul 24] saraca fata 22 la vremea asta sa arati de tanara ca o bunica.. 106

#4
A fost o data o fata cu parul alb ca cel al zapezii depuse pe marginea.....

Autostrazii A11 din republica...


[ pot sa jur ca in cazul in care autostrada era din romania, parul domn'soarei ar fi cam gri , nu credeti ? Sau de exmplu in Rusia, pe langa uzine , sau ceva de genul era zapada neagra :O ...
Old nick - mary2we

S-am scris cu sange
Pe randuri de cristal
Poveste-acum incepe ...

My pics on dA

My pics on AnimeZup

Viata dubla - my fic


#5
A fost o data o fata cu parul alb ca cel al zapezii depuse pe marginea autostrazii A11 din republica Moldova care era in cautarea...


celor 6 cai cu ...



[ buun ... daca tot suntem la forum games , trebuie sa ne distram, nu ? deci astept continuari cat se poate de trasnite 4 . Stiu si eu, cai cu cozi imbarligate intre ele 21) sau cu c 5 capete care zboara prin cer , si pe partea stanga scrie Wizz Air 21) ]
Old nick - mary2we

S-am scris cu sange
Pe randuri de cristal
Poveste-acum incepe ...

My pics on dA

My pics on AnimeZup

Viata dubla - my fic


#6
A fost o data o fata cu parul alb ca cel al zapezii depuse pe marginea autostrazii A11 din republica Moldova care era in cautarea celor 6 cai cu ...

buline verzi si roz
[Imagine: guitargirlsignature.png]
Mulţumesc Alysu : o3

- eÅŸti piraat?
- nu supă la plic : ))

#7
A fost o data o fata cu parul alb ca cel al zapezii depuse pe marginea autostrazii A11 din republica Moldova care era in cautarea celor 6 cai cu buline verzi si roz... care zburau la apus........
ma intreb ce o sa iasa

I'm an angel from heaven who lives in hell.


My life is so empty
I want to go far away from here
But I can't
Because he is here
I want to go in a diffrent place
But I can't live them alone
Especially she is so weak
That thing make me
Want to protect her.
[Imagine: chibi_3654.gif]
, chibi-ul lui anaid_angel









#8
A fost o data o fata cu parul alb ca cel al zapezii depuse pe marginea autostrazii A11 din republica Moldova care era in cautarea celor 6 cai cu buline verzi si roz care zburau la apus...

spre Polul Racului deoarece...

[Vroiau sa consunme raci la rotisor , lasati pe rotisoru' de langa plaja circa 2 ore si jumatate ]
Old nick - mary2we

S-am scris cu sange
Pe randuri de cristal
Poveste-acum incepe ...

My pics on dA

My pics on AnimeZup

Viata dubla - my fic


#9
A fost o data o fata cu parul alb ca cel al zapezii depuse pe marginea autostrazii A11 din republica Moldova care era in cautarea celor 6 cai cu buline verzi si roz care zburau la apus spre Polul Racului deoarece ...

trebuiau sa vinda droguri
[Imagine: guitargirlsignature.png]
Mulţumesc Alysu : o3

- eÅŸti piraat?
- nu supă la plic : ))

#10
A fost o data o fata cu parul alb ca cel al zapezii depuse pe marginea autostrazii A11 din republica Moldova care era in cautarea celor 6 cai cu buline verzi si roz care zburau la apus spre Polul Racului deoarece trebuiau sa vinda droguri

...unor pisici extraterestre constipate...


[Oare pisicile chiar au asemenea probleme ? Sau altfel spus .... oare pot trata astfel de probleme ?
Old nick - mary2we

S-am scris cu sange
Pe randuri de cristal
Poveste-acum incepe ...

My pics on dA

My pics on AnimeZup

Viata dubla - my fic





Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)