Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hai pa!

#11
@Lori. Regulile sunt facute pentru a fi incalcate, intru mica sau mare masura...depinde...
Nu imi spune ca tu nu te-ai abatut pana acum de la nici o regula 15... ca nu te cred 10 and thx
@Candy... just for fun... ce imi place la tine...let see... faptul ca nu esti asa curioasa ca altii 15
si cred ca sti la ce ma refer...
@ Waa zer0, protectie 15 suna bine :X i give you a big hog hug

#12
Waaa, we have a bad gurl here *tries to sound rrrrrr* too bad she doesn't look like one *laughs*

Anyway, take a coffee, a glass of whiskey and well, have fun around, i think you will see some interesting things here *like Kashim spamming around*

Bye bye sweety.
[CENTER]
How terrible it is to love something...
... that death can touch.


[/CENTER]

#13
Hello ! Bun venit pe forum 4 Sper sa te distrezi si sa-ti faci o multime de prieteni aici . Totusi , ai putea sa pui o mica descriere aici ca sa te cunoastem si noi mai bine si sa vedem ce-ti place si ce nu . Oricum , bun venit pe forum si spor la postat ^_^

#14
@Alya thx
@Lori. cine spune ca sunt frustrata 21 ne vorbesti noua de reguli cand nici macar tu nu le respecti...

#15
Ello...place atitudinea ta la Luca. Venind vorba de incalcatul regulilor mie mi se pare mai usor sa le respecti decat sa le incalci. Dar daca tu gasesti o metoda ff usoara sa incalci regulile astea da si mie un PM ca sunt curioasa si in adancul meu mai pe la suprafata vrau sa o incerc.
Have fun si...cam atat
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you

#16
Uh ce trist, mi-a disparut postu de aseara >.>
@Luca... incalcatul regulilor...nu e vorba de incalcat sau respectat... ca oricum majoritatea le incalca, cateodata fara sa vrea bla bla oricum daca nu ar fi reguli ar fi plictisitor ca nu ai mai avea ce sa incalci 15




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)