Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

HELLo...

#1
Sal'tare tuturor!
Ma numesc Diana si sunt din Calan, jud. Hunedoara. De site am aflat intamplator in timp ce ma holbam pe alt site si l-am vazut pe acesta la parteneri. Deocamdata imi place aici si sper sa fie destule locuri pe unde sa postez (ca sa nu ma plictisesc, nu de alta).
Un lucru destul de important: nu trebuie sa ma faceti atenta la reguli, le stiu si deci nu o sa spam-ez, stati calmi. Smile
Printre anime-urile vizionate se enumera: Vampire Hunter D - Bloodlust, Blood - The Last Vampire, Murder Princess, Trinity Blood, Karas, Kyou no Go no Ni, Kimi ga nozomu eien, Naruto Shippuuden (on-going, yes), Kiddy Grade, Bible Black, Stepmother's Sin si ar mai fi, dar astea sunt destule cat sa va formeze o parere despre ce genuri urmaresc (pe scurt: drama, horror, hentai).
Manga-uri nu prea citesc ca mi-e lene insa pana acum am citit Bremen (integral), primele 2 volume Oh My Goddess! (real, adica am primit volumele de ziua mea de la unchi-meu 10 ), primul capitol din Death Note si primele 5 volume din Claymore. Voiam sa termin cu Claymore si sa ma apuc de 666Satan, dar mai e mult pana la asta ca am o lene nemasurabila.
Muzica...mda, nu trece o zi fara sa nu ascult muzica si nu ma refer la cea de la TV/radio fiindca aia chiar nu imi place (cu mici exceptii). Ascult rock si metal, iar printre formatiile preferate se afla: Deathstars, Disturbed, Within Temptation, Saliva, The Project Hate MCMXCIX, Prodigy, Paradise Lost, Nightwish, Godsmack si ar mai fi, dar ma rezum la atat ca altfel va plictisesc. 10
In rest ce mai pot spune... Sunt fata (dupa cum cred ca v-ati dat seama deja), prefer sa nu-mi dezvalui inca varsta (am motivele mele), sunt o persoana nesociabila in viata reala, dar pe forum e altceva (sa nu va ganditi ca sunt emo ca va spurc >_> ), sunt sarcastica, irascibila si uneori o sa vedeti ca mai sunt si aroganta, dar veti observa voi pe parcurs mai multe. 10

Sa speram ca ne vom intelege destul de bine si ca voi gasi pe aici user-i de "calitate" cu care se pot purta discutii serioase si interesante.

#2
Woooow 43 , o descriere destul de mare , vad ca iti place sa dai o multime de pareri/date despre tine , ei bine iti urez welcome here to AnimeZup , sper sa te simti bine si sa-ti faci o multime de prieteni .
Asa cum ai zis , stii regulile deci nu te mai bat la cap cu ''cititul regulilor''.
And yesss another drama , horror , lover like me :->
Muzica vad ca asculti o multime de formatii ( printre care si Godsmack cheeers \(^_^)/ )

Asa cum ai zis in ultima fraza de incheiere , sper sa ne intelegem bine aici pe forum , si sper sa vedem niste posturi d-ale tale aici pe forum .

Pana atunci happy posting
[Imagine: Neferin.png]

#3
Nu e vorba de dat detalii insa imi place sa fac o descriere cat mai ampla (detest genul de useri care fac prezentari de genul "Salut sunt george imi plac animeurile ne mai vedem ja ne" >.< ).
La capitolul muzica da, ascult multe formatii acelea fiind doar cateva dintre ele (de la care am cel putin cate un album). Si da, prefer genurile horror/drama atat la anime-uri cat si la filme si carti. Ma mir insa ca nu ati facut nicio remarca la cele doua hentai-uri mentionate (Bible Black si Stepmother's Sin) :lol: . Nu, nu e teribilism si nici nu am vrut sa atrag atentia. Chiar urmaresc hentai-uri si nu, nu sunt obsedata. 10

Anyway, multumesc pentru reply.

#4
Heeyy diana.....wow am vazut seturile facute de tine.....esti chiar buna (ma duc sa comentez imediat ^__^)uhh 21 ai zis-o cu "nu trebuie sa ma faceti atenta la reguli" la mine e deja obicei sa zic "no spam" dar vad ca esti un user care posteaza destul de argumantat mda...
"volume Oh My Goddess! (real, adica am primit volumele de ziua mea de la unchi-meu Tongue )"

O.o adica..le-ai primit in realitate sau virtual...O.o nu stiam ca se gasesc dar totusi pe net gasesti peste tot....
aa da...am vazut postul tau de la hide & seek :X...ma bucur ca iti plac filmele horor..goodd....hmm semeni la gustiri cu mine 10....si a\tare faza cu "salut sunt george imi plac animeurile" am observat si eu descrieri de genu 21

uh....si eu sper sa ne intelegem bine....so..byyee ^__^
back in black
I'll bite you, so don't bite me.
I am all the little things you hate

[Imagine: zvx369.png]
I was a sinner, a bad girl, Lord pardon me
I was deaf, dumb and blind, but know I can't see






Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)