Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

..***HELLO!

#11
Hey ! Welcome to AnimeZup ! Ne bucuram sa te avem printre noi ! Te cheama Miley ? Ei bine si eu te cred ! ^^ Ador numele acesta. Deci.. si eu o iau pe urmele lui Obsession.. nu prea ma am cu engleza asa ca nici eu nu o sa pot vorbi cu tine in engleza.. 65 L.A. ?! 13 In locul tau ramaneam acolo. Sunt sigura ca e minunat pe acolo nu ca in Romania. O tara de nebuni unde se poate intampla orice. Cu atatia tigani si aurolaci nici nu ma mir ca in fiecare zi sunt alte stiri la TV.. 29 Doar e Romania nu ? Tara tuturor posibilitatilor ! :]]
Deci.. nu am citit ce ti-au zis ceilalti insa vreau sa iti pun si eu cateva intrebari :
* Ce zodie esti ?
* Si acum daca te-ai mutat in Romania in ce oras locuiesti ? [ daca te-au intrebat si ceilalti intrebarile acestea.. Sorry dar nu am citit mai sus :]] ]
Deci sper sa fi un user activ si sa iti faci multi prieteni ! Inca o data iti urez bun venit si sa te distrezi ! Ne mai citim pe aici ! ^.^
Chuu pupic ^_____^

#12
Right, I thought I'd give you a chance to actually prove you're not just lying for the heck of seeming cooler than you actually are. So far, you're only embarrassing yourself.

This is all I've got to say, ah, man, the world is going down the drain. 29

Succes, o sa ai nevoie xD

Mesaj pentru ceilalti, sa nu credeti voi ca in alte tari umbla cainii cu covrigi in coada. Naivi mai sunteti.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#13
Hey gyus!

I really don't mind if you don't belive me anyway..i really am from L.A. ...look my parents gave me this name because of my grandmom..when i was born she died and when she died she was smililing ..however..i really don't mind if you guys don't trust me..anyway i'll move back to L.A. ..i knew it ...it was better ..i was thinking that you gyus are diferent..and you will understand me..anyway..and for my mistakes in english..you know when i'm writeing on the computer i'm in a hurry..srry..i thought you'll belive me..mai bine nu va spuneam..anyway..if is somebody who will change his mind about me ..i don't mind..however
Rozzzy ..hi ..nice to meet you..i think you have written that you don't know how to speak english..don't you?
i'll speak romanian..i hope it'll be right..:d
Pai ma-m mutat din L.A. pentru ca tata a ost trimis de firma la care lucra in Romania..however..i..srry eu chiar n m-am asteptat sa plecam chiar in Romania..am avut 7 ani atunci..cred21
Back at my name..at school in Amrica i was the only girl with this name..first i thought is a strange name..but when i hear about miley cyrus ..And that i have she's name..i kinda liked it..4..however

PEACE!

#14
Bun, stiu ca te cam grabeai cand ai scris asta, cum ai spus, dar she's? She's? I have she's name? Hai mai, toata lumea stie ca e her. Toata lumea mai face greseli cand scrie, dar nu de genul asta. Si hai sa fim seriosi, care firma din L.A l-a trimis pe taica-tau aici? In Romania?
Uite, eu chiar nu vreau sa te cert sau te fac sa te simti prost, dar chiar nu-mi vine sa cred tot ce ai scris acolo. Nu trebuie sa minti ca oamenii sa te placa.
Tenderest touch leaves the darkest of marks,
And the kindest of kisses break the hardest of hearts
~Florence + The Machine


#15
Sunt de aceeași părere cu Unia. Poate o să ne faci răi și așa mai departe, dar pare prea deplasat. Cum să ajungă un om ce muncește în America în România ? E aproape imposibil. Deasemenea, greșelile de exprimare sunt prea de tot. Toți greșim când scriem, dar sunt greșeluțe d-alea de câteva litere, nu punem „she” în loc de „her” . Ziceai că sperai ca noi să te înțelegem și să știi că încercăm, dar nimeni nu trece cu vederea unele amănunte ( cum ar fii engleza care nu e scrisă prea bine, chiar dacă ești un nativ ) .
Cum a spus și Unia, nu trebuie să minți pe nimeni pentru a te face plăcut.
Au revoir.
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



#16
Oh, haide, fii serioasa, eu nu locuiesc in America ci in Cipru, aici nu se vorbeste numai engleza, spre deosebire de State Unite, ci si greaca, rusa, bulgara, germana, filipineza, araba etc, si totusi engleza mea s-a imbunatatit considerabil in nici 2 ani [bine, era buna si inainte]. Chiar vrei sa te cred cand vad ca nu esti in stare sa scrii hers sau different sau ca ai greseli de sintaxa precum you have-didn't you.

Sa nu mai mentionez ca ai 16 ani. Sau cel putin asta ai spus, acum cred ca ii e greu oricui sa fie sigur.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#17
Hey guys!
I'll be speaking romanian..oricum ce zice-ti sa uitam de toata chestia si sa incercam din nou?Ei ce ziceti ..ei bine tot ce conteaza acum e ca sunt o cetateana romana si nah..asa mai departe..Deci incercam din nou sa ne cunostem, uitam de toata chestia?4


PEACE!:X:X

#18
N-a început o ceartă ? Eram sigur că Miley o să nege și o să și-o țină pe a ei, ceilalți o să creadă ce-o să vrea și așa mai departe.
În fine, n-am să încep să urlu : CEARTĂ ! CEARTĂ ! Deși ar fi tentant.
Eu aș fi de acord să o luăm de la capăt, dar, până la urmă, ne spui adevărul despre tine ?
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



#19
HEy!

Ok i'll tell you the truth..I really am from L.A. and now i'm in Romania for visiting an old friend..anyway..she showed me this blog and she told me to make an account..anyway..i am so sorry for not telling you the truth ..i just tought you won't belive me anyway..so i'll go back in America in one week..is it more cleary now?4
I hope you guys are not mad at me ...so cya

Peace!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)