Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

..***HELLO!

#1
HEy Everybody!
HEY Am auziut de acest site si m-am interesat si eu..iada iada..si-asa mai departe.Despre mine..poi probabil va ganditi "Uite si la asta cu MIley Cyrus " sau de exemplu "She sucks" ..pai mie nu imi pasa.Eu am venit aici pe criteriu de PEACE 21 daca intelegeti..si nah vreu sa-mi fac prieteni..si asa mai departe..pai ceva despre mine ..Poi nu prea am idei asa ca , nah :d am aleas-o pe ce-a mai banala..Eu nu sunt Romanca !21Am venit. din America..cam de vreo 5 ani cred ..whatever..cine numara?21 eu totaly not ..vedeti voi nu ma prea descurc atat de bine la limba romana ..eu vb mai multa engleza cu parintii acasa.Nu mai am nici o idee despre ce ar trebui sa va mai spun so..I'll let you ask me..Let's see how much imagintion you could have..BYE :_*..


PEACE!

#2
Bine ai venit pe Animezup, *Miley*!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Buna, *Miley*, bine ai venit printre noi. Sper sa te acomodezi si sa nu ai probleme pe aici, ergo sa te simti bine cand activezi in comunitatea noastra destul de linistita xD.

Interesant totusi cum ai zis ca vorbesti mai mult engleza acasa, dar ai greseli in a folosi tocmai aceasta limba. E doar o observatie, nu insinuam nimic 78

Ca de obicei as putea sa te intreb de filme/muzica si carti. Citesti nu-i asa?
Unde in America ai stat? As vrea sa stiu care e opinia unei romance asupra locului respectiv, din moment ce si eu locuiesc in Cipru, deci nu acasa Smile.

Te uiti si la anime, sau te-ai inregistrat pe un forum de domeniu, doar asa, la nimereala?

Astept raspuns ^^. All your base are belong to us 19! [si nu, nu am gresit fraza, pentru cine stie *thumbs up*]
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#4
Hey!
Gosh ..Ms ca ai postat macar you..si in legatura cu greselile de lb engleza..ei bine m-am .........ma rog nu stiu cum se zice..ma rog am vrut sa le corectez dar so i didn't know how to soo...pai ce musica ascult..
pop/rock
rock
disco/dance

O Si orice inafara de manelea sau cum ii zice...ma rog..
America..Pai am locuit in L.A..
Romania..pai e o tara very beautiful ..dar locuitorii eu nu prea stiu s-o aprecieze..however :d ..Lol normal ca citesc..21To be honest mie imi plac muult cartile politiste..am inceput sa citesc si in romana, nu inteleg tot da, anyway i'll learn more..so thanks for the questions ...
Peace!:-*

#5
Exista un buton de editare in bara de jos a postului tau, daca doresti sa adaugi ceva sau sa corectezi greseli etc.

Eu intrebasem cum ti se pare SUA si nu Romania, oricum nu ma asteptam sa-mi spui ca e o tara very beautiful >.>.

In legatura cu muzica, ce formatii?

Ce titluri de carti ai citit si te-au atras cel mai mult?

Daca iti este mai usor putem vorbi doar in engleza, cunostiintele mele in aceasta limba sunt extensive.

So you needn't complicate yourself by trying to make use of a language you don't know too well. It wouldn't be fair now, would it?

Peace out xD
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#6
Helău ! Now I don't know in what language I shall speak. xD
Welcome here and have fun !
Uimitor că te-ai mutat în România din America. Romania kinda sucks. Eh, și eu am locuit în România, dar m-am mutat de tot în Londra pentru că mama era de acolo. E surprinzător că ai zis că e o țară foarte frumoasă România și n-am să te contrazic. Country = beautiful, but the people are horrible. Poate o să ajungă să aprecieze și ei țara aia.
Questions 39
De ce te-ai mutat în România din L.A. ? I don't understand why. L.A. rules.
Ce cărți polițiste ai citit ?
Ști să te dai pe skateboard/snowboard ?
Ce formații asculți ?
Câți ani ai ?
That's all, I think. You know, I'm lazy and sick and I don't know what to write. Like Mittwoch said, if you want, we'll speak in english. It's your choice.
Au revoir and have phun here.
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



#7
HEy !Thaks all..pai intai i want to speak romanian cuz i want to learn ..anyway ..eu ..i 'll start cu intrebari mai ...ppfff this romanian i cannot speak very well..
1.I'll move back to L.A...I'm not standing here for long..i came here because of my dad..and my school..anyway i'll move back to L.A...:X:X i miss so much to be home...
2.I'm 16
3.What you will hear is real so..MY NAME IS MILEY thats why i like Miley Cyrus..21 i won't mind if you guys won't belive me..
4.I LOVE L.A I think L.A is like a dream come true..
By-The -Way i have been in London too is soo beautiful..
Don't you guys want to help me out with the romanian?PLz?4
I'll try something in romanian now..hope it'll be right..4
Nu am titluri preferate..de carti..was it right?4
Anyway..music..i can tell u that music is my life ...i'll be an actress and singer ..(i hope so)..anyway you'll be wondering if i know how to play piano or somethig like that..well i play piano and guitar..
I love Miley Cyrus ( i have the same name that she does)
Green Day
Adam Lambert
Lady GAGA
..../.
What shall i do now?Shall i post a fic?or somethin ' ?OOO si dah..ma dau cu skateboard..ador :X

PEACE OUT:X

#8
Nu-mi vine să cred. Te cheamă Miley ? Weird. Oricum, te cred și n-am nimic împotriva ta că o placi pe Miley Cyrus, deși mie nu-mi place. Fiecare poate alege ce muzică să asculte.
E bine dacă te muți înapoi în L.A. Orașul e prea genial căci am fost acolo vara trecută. Sincer să fiu, merită să stai acolo. Da, Londra e și ea genială. Ador orașul și nu cred că m-aș muta în alt loc.
Vrei să devii actriță sau cântăreață ? O.o Asta vor multe prietene pe care le cunosc, deși unele n-au deloc voce. Vise pentru ele. Totuși, tu ai voce? Sau vrei să devii chitaristă sau pianistă ?
Cum adică ce să faci acum ? Well, poți să postezi prin celelalte categorii ale forumului și dacă-ți place să scrii, poți să postezi un fic. As you wish.
Distracție plăcută !
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



#9
Hai ma, chiar te cheama Miley? Chiar esti din L.A? Adica nu prea cred ca un vorbitor nativ de engleza ar zice "I am not standing here for long"(se zice I'm not staying, to stand=a sta in picioare, nu a sta undeva). Let's talk in english now. I noticed that you have some troubles with english, you made some mistakes that usually people who are just learning english make. Anyway, I'm sorry if misjudged you, I've seen a lot of people on the internet that claim to be from USA just for fun.
Anyway, welcome! There're not many things left for me to ask you. I don't know, what are your favourite actors? And what's your favourite subject at school?
Tenderest touch leaves the darkest of marks,
And the kindest of kisses break the hardest of hearts
~Florence + The Machine


#10
Hello, bun venit pe Zup. Deja muti te indragesc, nu prea am fost atenta... insa ... ai trecut pe la regulament. Woau! America... macar uni sa plece din Romania, o tara frumoasa? Da : - J daca nu ar fi asa de multe pitipoance, tigani, manelisti ... atunci ar fi o tara de nota zece. Parerea mea.
Deja alti ti-au pus intrebari, iar in momentul asta tot ce imi trece prin minte este " nu crezi ca Adam Lambert arata splendit? " =.= Stiu : - J nu am ce face. Cum multi vorbesc cu tine in engleza trebuie sa te dezamagesc ca nu si eu pot face asfel. Nu o sa iti zic nimic de scrisul de messenger, cu timpul o sa te deobisnuiesti.
Daca faci vrut fic si vrei asta poate ma anunti si pe mine. Daca mai e si yaoi cred ca voi fi prima care il citeste. [ deja deriviez de la subiect, care o mai fi si ala ]
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)