Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

HEEEEELLLLLLLLOOOOOOOOOWWW ALL

#11
Ms again Ichigo,mi-o mers.(sper k nu-i spam).Continuati sa postati,nu musc,doar raspund la intrebari:bv: ,desi mai pun si io unele:10:
[Imagine: 2qdr18x.png]

#12
Ok , cred ca e cam tarziu dar Welcome ! Sper sa ne imprietenim 10
Intrebari : nu cred ca am , doar una singura ...: Ai vrun sport preferat ? 10 ... In rest no spam si spor la postat :p
[Imagine: post-1-1210617101.jpg]
In the world the sky is the same !!

#13
Hello ^_^ . Welcome to Animezup 15.
Well ... intrebari nu am, s-au ocupat ceilalti de ele.
Ce pot sa mai spun? Cred ca e timpul de invechitul : Happy Posting & No Spam !

Have fun 15
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













#14
Pai un sport preferat nu prea am ,imi plac km toate sporturile,in special cele pe echipe.Cel mai mult imi place fotbalul si basseball-ul(fotbalul american il joc doar pe calculator106).Ms pt primire si...postati,postati,postati:bye:
[Imagine: 2qdr18x.png]

#15
21 ,uite ca postez si eu!
Deci,ca sa fiu amabila,draguta(ceea ce nu imi sta in fire),iti urez WELCOME!!!
Acum,chiar daca nu am citit celelalte reply-uri,am si eu intrebarile mele:
1)ce muzica asculti(as vrea sa specifi absolut toate genurile pe care le asculti)
2)animeul tau favorit
3)mangaul tau favorit
4)trupa pe care o asculti cel mai mult
5)filmul preferat
6)si,nu in ultimul rand,de unde ai aflat de Animezup??

Now,I wait you to response at my questions!bye
2 squirrels: one english, one romanian. Each squirrel in her tree . E. squirrel was fucking a nut. R. squirrel ask: - Are you fucking crazy? E. squirrel answer: - No, I`m fucking nuts .

#16
Hello Nayumi,in sfarsit cnv kre vb mult,si imi pune intrebari.
1trance,electronic,house,metal,rock,rock alternativ,pop,rap-hip-hop(mai rar)(poate mai ascult si genuri kre nu stiu cum se numescZuppy02)
2Code Geass R2 momentan...
3 20th century boys momentan...
4Gorillaz
5Armageddon
6de la Candilay
Continuati cu postarile.Zuppy02
[Imagine: 2qdr18x.png]

#17
In primul rand iti urez si eu Bun venit pe Animezup, Robert!
Sper sa iti placa aici si sa te simti bine la noi pe forum!
Legat de ce ai spus tu despre quiz-uri, sa stii ca sunt adaugate quiz-uri noi constant insa ele sunt facute de membrii acestui site. Si tu iti poti face un quiz daca doresti.
Ar fi totusi o problema cu faptul ca acele quiz-uri sunt afisate in ordinea notelor pe care le-au primit asa ca atunci cand apar quiz-uri noi se pierd de obicei printre ultimele pagini. O sa incerc sa fac ca utilizatorii sa le poata sorta si dupa ordinea in care au fost create, sa poti vedea asa care sunt ultimele quiz-uri aparute pe site 4
Daca mai ai vreo intrebare sau problema, fa un topic aici sau da-mi un pm.
Happy posting si distractie placuta pe Zup!

#18
Salut Rob,bine ai venit pe Zup ^-^ scuze ca sunt mai intarziat 65 intrebari nu-ti pun fiindca te cunosc ~_^ . Sa fii activ pe forum,sa-ti faci prieteni...stii u pomelnicu ala de 10 km si stii ca nu-mi place sa-l fac asa ca raman la un simplu bun venit.Zuppy10

#19
oh c'mon marimea la pantofi 24
any way 21 welcome on the forum sper sa-ti faci prieteni si sa te distrezi. Sa ai posturi bogate si mari si sa fii activ.
asa deci, intrebarile s-au pus dar pe mine una ma roade o intrebare:
1.Iti place one piece?
Sper sa-mi raspunzi fiindca tare curioasa sunt. :X 4
-

#20
Hello Pachirisu,scz k am raspuns mai tarziu,dar sa revenim la oile noastre:One Piece cred k ii unul din cele mai bune animeuri shonen,poate chiar cel mai bun.Deci da imi placeZuppy02.Tie?
[Imagine: 2qdr18x.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)