Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

HAi. ;O

#1
So... Hi thar^^.
Etto... asta-i prima mea postare din cate vedeti. 10 Uh...
.
.

[Urasc prezentarile!]
.
.

Pai... ma cheama Emi. =D Am 14 anisoooori~. Si... uh... sunt mare fana Hellsing. XD
-____-' Baka me.

Chiar nu stiu ce sa spun! >____O
Sunt deschisa lai ntrebari daca va intereseaza ceva despre mine. ;O


P.S.: Promit sa fiu activa. :]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Kyuuketsuki Onna!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hello ^^ Welcome here ^^
Ma bucur sa vad lume pe aici xD
Intrebari:
1.Asculti j-rock?/Daca da ce formatii?
2.Ce anime-uri iti plac?
3.Dar manga-uri?

Cam atat ^^ Bye Bye
See ya on za forum xD

#4
Sa-ti raspund ca tot ma inec in obisnuita mea mare de plictiseala si agonie:

1.Asculti j-rock?/Daca da ce formatii?
Pai... ascultam acum cativa ani. Dar nu o formatie anume, luam la nimereala ce-mi dadea prietena mea. XD

2.Ce anime-uri iti plac?
Cred ca am spus ca-s nebuna dupe Hellsing <3. Asa ar mai fi Elfen Lied, ToraDora si Lovely Complex. Heee, astea-s doar preferatele. 15

3.Dar manga-uri?
Hm... citesc ocazional Naruto dar acum ca Pein&Deidara are dead nu prea ma mai atrage. -___-' Hm... imi plac in special:
- HoneyXHoney Drops
- Mayonaka no Jewel
- Hana to Akuma.

Heheh. ^^'

#5
Bună Emi, bine ai venit pe anime zup, sper să te simti bine aici şi să te acomodezi cât mai repede posibil. Dacă eşti prietenoasă asta se va întâmpla foarte repede, şi noi suntem deschişi : > .
Enfin , ştii toată chestia cu happy posting and have fun, asta îţi urez şi eu şi ne cunoaştem mai mult pe forum şi din postari.
Cu ceva vreme în urmă şi eu eram înnebunită după Hellsing, ceea ce îmi aminteşte că încă nu am vazut toate episoadele [ hehe, asta o să vad în continuare : > ] . Alucard [ sau mai corect Arucard, nu ? ] era super tare. Cel mai tare, o variantă atât de smexi şi fioroasă, atât de bestială , asupra unui vampir. Am adorat ideea şi wow, omg, a fost bestial personajul. Tu ce parere ai despre el?
Toradora, OMG, punct sensibil. Am adorat animeul, l-am vazut de curânt. Povestea a fost atât de dulce şi Taiga este personajul meu feminin preferat din toate animeurile, după ce am vazut Toradora am ramas WOW [ nu jocul =) ] . Oricum a fost prea tare. Tu ce parere ai despre Taiga? <3

Se pare că s-a lasat şi cu câteva întrebari , anyway... Sper să ne cunoaştem mai bine.

Şedere placută! :bye:

#6
Ah, cat il ador pe Alucard. XD
Grrrr. I am his fan. numba` one. 10
Ce parere am? Cuvintele nu sunt indeajuns ca sa-l descriu. <3
Poate parea putin exagerat uneori cum el castiga tot timpul dar e si normal, ne? Smile Dar ma enerveaza ca spun atat de putin despre trecutul lui. E atat de misterios. >.> Dar de ce ma plang? Asta ma face sa-l ador si mai mult!

Taiga? Taiga e personajul meu feminin preferat. Smile Mi-a placut atat de mult de ea incat chiar i-am "furat" putin din personalitate.

Multumesc de primirea aceasta calduroasa si sper sa ne imprietenim in timp. Smile

#7
iEmi iEmi...hug
Welcome !
Sper ca te vei simti bine aici...si nu uita...fara Spam aici...(daca vrei spam, intoarcete pe animax)
Nu am ce sa te intreb...so...Ja ne!
[Imagine: gothic.png]

#8
I'm late..grr..damn...bine ai venit ^^ sa te distrezi,ne?
Deci..fana toradora..like duh...anime genial..8..de asemenea fana lovely complex..si eu...mi-a placut enorm animeul..daca nu ai citit iti recomand manga koukou debut..este in stilul love*com si e f f sweet...cam atat...ja ne^^
[Imagine: haruhisuzumiya7.jpg]

Power of haruhism just knocked Kyon down :bv:

[Imagine: chibi_41.gif]
melli-chan, chibi-ul lui goddess

#9
Salut Emi ! Bine ai venit aici ! Sper sa te simti bine pe zup si sa iti faci cat mai multi prieteni !Esti fana Toradora ? Si eu deasemanea ...foarte interesanta povestea , nu ?So ,ce te-a impresionat cel mai mult la Toradora si la Hellsing ?Ce caracteristici ai furat din caracterului lui Taiga ?( ne dezvalui si noua ?)
Alte intrebari , pai ...Iti plac animalele ?( Ai pe acasa ?)
Ce muzica mai asculti ?
Iti place sa citesti ?Ce gen de carti citesti ?

Cam atat ^^ ! Sper sa te distrezi pe aici pupic

#10
So ,ce te-a impresionat cel mai mult la Toradora si la Hellsing ?

Mi-a placut foarte mult storyline-ul la Toradora, cum s-au intors lucrurile. Si grafica, a fost foarte buna^^.
Ah, la Hellsing as putea sa scriu romane. Smile Dar o iau pe scurt si spun ca-mi plac personajele, atitudinile lor, pana si vocea lor. XD Am mai spus pe cine ador. <3

Ce caracteristici ai furat din caracterului lui Taiga ?
Hm... pai am devenit mai puternica si parca am inceput sa dau mai multe palme. XD Neah, just kidding. XD Nu mai sunt atat de timida in viata reala ca sa spun asa cum eram inainte.

Iti plac animalele ?( Ai pe acasa ?)
Ah, da. Am doi caini. Un caniche si un bichon havanez. Smile Kiki si Puffi. XD

Ce muzica mai asculti ?
Muzica... hm. Pai am o gama larga de preferinte. Dar prefer rock-ul, metal-ul, alea alea. 21

Iti place sa citesti ?Ce gen de carti citesti ?
Da, in ultima vreme m-am pus pe citit. In general le prefer pe cele cu autori japonezi, mai invat cate ceva. Smile Dar acum cu tampeniile astea de la Adevarul am inceput sa citesc Papillon. Mai am putin si termin. ^^




Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)