Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Gulia magica intra in actiune!

#1
Buna! Sunt o gulie magica de 6969 de ani si am venut sa va invadez planeta. o.o
Poate nici chiar asa.. Glumesc, sunt Delia, imi pare bine! (Si nu Delia Matache, urasc chestia asta! N-am nimic cu ea, dar toti cand aud ca ma numesc asa. imediat asociaza si numele de familie, urat!) Am 17 ani tho, iar pritenii imi zic Dell(z), desi asta e una din miile de feluri cum sunt strigata o.o Daca nu ma insel, ceea ce eu nu prea fac, am mai avut un cont acum vreo doi ani insa l-am "abandonat" din diverse motive (nu le mai stiu).
In orice caz daca tot m-am inscris aici tre' sa zic una-doua despre mine. Am un ego mare deci.. sa incepem:
Loves: mancarea, somnul, lenevitul, Cola, anime&manga de aproape toate genurile (sfinte in curand voi face 10 ani), baietii (si fetele sunt frumoase, nu interpretati altfel 21 ), tumblr, twitter etc etc.
Hates: scoala, homophobicii, rasismul, vampirii (hate me fo' this) o.o, sa fiu comparata cu alte persoane si persoanele care injura intr-un mod excesiv. Nu ca-as fi eu vreo calugarita, dar e foarte urat sa incepi sa-ti bagi de toate si sa aduci in discutie tot felul de sfinti. Pana la urma tu esti vinovat. (nu in toate cazurile) 21)
In rest ce pot sa zic. Sunt o persoana destul de multumita de viata mea, am si zile proaste, dar trec mereu peste ele. Nu mi-au placut niciodata oamenii care se plang de viata lor atata timp cat au o familie, o casa si prieteni. Nu tre' sa fii gazilionar sa fii fericit, nu ca mi-ar strica atatia bani. 21) Uneori imi mai umplu timpul lucrand in phtosho sau sony vegas, dar asta mai rar.
Atat despre mine, ar fi o gramada de chestii si imi palce mult palavrageala, dar nu vreau sa imi expun povestea vietii, nimenui nu-i apsa oricum! 21))
Noapte buna, iar in cazul altora Buna dimineata si restul!
Xoxo,
Dellz. :3
[Imagine: tumblr_mr6iorgamH1r9w3pqo1_500.gif]

"Sounds like fun!"

#2
Bine ai venit pe Animezup, Dellz.!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Haha! Bine ai venit! 6969 ani...aia da! - asta mi-a atras atentia 21. Ai povestit, vad eu, destule, dar tot o sa te mai intreb cate ceva 4.

1. Anime/manga preferat?
2. Cam ce muzica asculti tu?
3. Anotimpul preferat este?
4. Ceva sport/sporturi practici? (am vazut ca iti place sa lenevesti, dar eu iubesc lenevitul + inotul/voleiul 21 )
5. De pe ce planeta ai venit? 4
[Imagine: Dark-Tranquillity-raman-fara-basist.jpg]
We are delusional
To go against mortality
Still we fight, love and create
As the only creatures
In on life's grand secret
We sense the pointlessness beyond

#4
"Horny." 24) Se vede de ce mi-ai facut observatie cu 6969! Da corect, buna si tie! :3

1. Anime/manga preferat?
Cred ca am mentionat la profil: InuYAsha si Tigh Rope.
2. Cam ce muzica asculti tu?
Ma sincer asta am uitat sa zic, dar ascult de toate de la jazz lent pana la hard rock, dar mai putin. Depinde si de cum ma simt, stii tu, starea de spirit.
3. Anotimpul preferat este?
Cred ca primavara. Nu e nici cald, nici frig se apropie si vacanta, le cam are pe toate.
4. Ceva sport/sporturi practici? (am vazut ca iti place sa lenevesti, dar eu iubesc lenevitul + inotul/voleiul 21 )
Asa un sport cu antrenor nu fac, insa imi palce baket-ul (desi nu joc asa bine -__-") si imi place si calaritul (cailor sa stii o.o) 24).
5. De pe ce planeta ai venit?
Nu-ti pot spune pentru daca as faceo, tu m-ai spune la guvers si ar veni lumea dupa mine sa imi faca teste si sa ma disece. 24))) Dar daca tii mortis sa stii, acolo ii multa mancare si Cola si baieti/fete buni/frumoase! LIFE! 24))))))
[Imagine: tumblr_mr6iorgamH1r9w3pqo1_500.gif]

"Sounds like fun!"

#5
Hey there si bun venit printre noi!

Sa stii ca iti inteleg frustrarea cu Delia Matache. Si mie unii prieteni imi zic Nicoleta Luciu si e al dracului de enervant. 21
Also, daca-ti place Cola, you should also try Dr Pepper. <3

Haaaave fun around, ne citim!
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#6
Sistaaaaaah! 24) Hai sa mergem sa ucidem impreuna! 21) Si cred ca o sa incerc si Dr. Pepper suna a nume pe care i l-as da unui pestisor auriu. :3
[Imagine: tumblr_mr6iorgamH1r9w3pqo1_500.gif]

"Sounds like fun!"

#7
[Imagine: large.gif]
LORD GRANT ME PATIENCE NOT TO TURN EVERYONE INTO GODDAMN TACOS

#8
Ti-as fi spus cateva chestii de dulce, dar suntem intr-un loc public! Te iau alta data la rost! Te sarut cu respect! 24)))
[Imagine: tumblr_mr6iorgamH1r9w3pqo1_500.gif]

"Sounds like fun!"




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)