Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Grimmjow Jaegerjaquez

#1
[Imagine: Grimmjow_Colo_by_Utakata_Rokubi.png]
God I fucking love this psycho xD Lalala

Grimmjow e unul din personajele mele preferate din serie, fara doar si poate. Nici nu stiu ce imi place mai mult la el. His Desgarron, poate personalitatea lui de psihopat, poate faptul ca el e The King. Al saselea Espada, si-a castigat locul de drept printre ceilalti si nu vrea nimic altceva decat sa fie primul, asta dupa ce ii ucide pe toti, cuvintele lui. In lupta reuseste sa gaseasca slabiciunile adversarilor, e tupeist, cred ca asta ar fi cuvantul potrivit, sarcastic, sadic si are un ranjet ce valoreaza cel putin un milion de dolari. Nu respecta pe nimeni, si nu crede ca trebuie sa raspunda in fata cuiva. Fara autoritate, intra in conflict cu alti Espada, in special cu Ulquiorra Cifer. As fi vrut o lupta de cel putin zece episoade cu cei doi in centrul ei dar nah. Nu intotdeauna primesti ce doresti. Insa, cu toate acestea, refuza sa lupte cu Ichigo atunci cand el e ranit si o lasa pe Orihime sa ii vindece pe amandoi. Deci, are un cod de onoare, as spune. E unic si as vrea sa il mai vad luptand in serie, asta daca mai apar pana la urma episoade noi. What do you think about him?
[Imagine: ak8THBQ.png]




Răspunsuri în acest subiect
Grimmjow Jaegerjaquez - de DeDal N. - 17-04-2014, 03:14 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)