Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Gfx by me O.O

#1
Ok...pun cele mai recente creati ale mele ....desi nu sunt cine stie ce XDDD
Astept pareri,sugestii,sfaturi....inguraturi XDDDDD

av:
[Imagine: mim49c.jpg]
sig:
[Imagine: 2ikvzis.png]
av:
[Imagine: 24enwpf.png]
sig:
[Imagine: 28ml55x.png]
av:
[Imagine: 21ou5pg.png]
sig:
[Imagine: 4kjlg2.jpg]
av:
[Imagine: iz2mjb.png]
sig:
[Imagine: 4g0vps.jpg]
av:
[Imagine: fvbxch.jpg]
sig:aici scrie doppleganger in loc de doppelganger dar nu cred ca e mare greseala XD
[Imagine: dwf0ye.gif]
av:
[Imagine: 6p272c.jpg]
sig:
[Imagine: nbayyf.jpg]

Si sa nu uit....eu fac marimile dupa cum mi se pare mie mai calumea,nu ma iau dupa regula de 100x100 pentru av si bla bla >.>'

#2
So...prima care comenteaza.Deci intai..am vazut ca ai zis ca nu te iei dupa regula cu 100x100 av,dar nu stiu,cel putin pentru mine *nu stiu pentru ceilalti* e cam inestetic XD,ba e turtit,ba e strans,deci..ti-as recomanda 100x100 ^_^

1.Primul e destul de simplut.Nu-mi place textul care zboara prin stanga lu' Haruhi -.- si nici liniile alea.Stiu ca ai incercat un alt tip de sign,dar parca mi se pare prea mare.Era fain daca faceai backgroundul din texturi,c4d ori brushes...depinde de preferintele tale,dar majoritatea prefera c4d ^^.
Asa...am uitat sa ma leg putin de text.Hmm...culoarea nu se potriveste deloc cu signul,dar deloc XD si arata asa de weird..mergea cred un negru cu opacitate scazuta.

2.Al doilea...aceleasi observatii ca si la primu,cu mici adaugari.Aici nu-mi place o chestie...doua nick-uri?O.o''...stay on one ok?^^''.Mergea un mic textulet,finut si niste culori pale prin background ca sa se asorteze cu renderul.Aaa..sa nu uit de borderul care nu-mi place deloc >.>"" si avu pare a fi o ruptura a capului tipei pusa intr-un patratel -_-'''

3.La fel ca si la celelate.Acesta pare mai ok,numai ca semnatura e asa de mareeee >_________________<.Puteai sa o faci mai mica si sa pui un textulet ^_^.Avul mi se pare cam turtit,la fel si signu XD

4.Avul cu signul nu au legatura ca culoare o.O,sunt paralele 22.Textuletele nu-mi plac deloc cum sunt pozitionate -_-'' si nici culorile,dar e ca si la al doilea...doua nick-uri XD.

5.La fel ca si la celelalte >.<''.Uhm..aici nu-mi place deloc,semnatura iese mai in evidenta decat restul elementelor de pe sign XD.Rosul acela e prea strident.

Cam atat.Astept sa mai vad si sper sa evoluezi mai mult^^.Ce iti sugerez eu e sa incerci niste tutoriale.
Bafta in continuare si muult inspiratie^^

P.S.I hope I wasn't too cruel >.>

#3
Arigatoooou dia-chan *big hug*
Am mai facut altele,sper sa fie mai bune desi la unele deja am aflat parerea ta ^^' anyway ....

[Imagine: kbowh3.png]
[Imagine: mu2x1.png]
[Imagine: 258436h.png]
[Imagine: dww34.png]
[Imagine: ej5rib.png]
[Imagine: opps9j.png]
[Imagine: oggdbl.jpg]
[Imagine: 2mrtoux.jpg]

Cam atat pentru moment...




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)