Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Gfx by me :]

#1
Ei bine, le voi pune pe cele mai noi ^^:
[Imagine: BlackRockShooter4.png]

[Imagine: 37V6.png]

[Imagine: 37V3.png] - varianta 2

[Imagine: 37Ava2.png]

[Imagine: ColorsSig.png]

[Imagine: AyameSig.png]

[Imagine: AyameAv.png]

#2
So me first 39

1 - mdah 39 ceva n imi palce la semntura asta si sigur nu e fundalul si renderul... dar buna incercare, desi puteai folosi alta img
2 - 3 - sincer, nu inteleg, faceti doua variante si diferenta nu e mare: aici scrisul e pe una si pe cealalta nu, mai multe variante depinde de diferite efecte, dar sa zicem, dragutz, dar data viitoare nu mai folosi scrisul in mai multe parti O.o arata rau si puteai conbina fontul scriptina cu times new roman sau ceva asemanator si sa vezi ce bine iti iesea [incearca data viitoare ^^ si impreuna nu unul intr-un colt si celalalt in altul] iar avatarul merge
4 - interesting 39 uite aici ador combinata de fonturi bravo, dar ceea ce ma nemultumeste e faptul ca ai pus c4d peste focal si niciodata nu se face asa ceva doar in anumite exceptii si asta nu e o exceptie, crede-ma; sterge data viitoare ce e peste focal
5 - mdah, acelasi font de mai sus si nu chiar acelasi spatiu, dar tot e pus incorect; cat mai aproape de focal si astfel incat sa se vada; insa mi se pare mie sau nu ai prea facut nimic la imagine in afara de scris? puteai incerca si ceva efecte pe acolo XD

Ei bine, sper sa nu te fi jignit cu comentariile/criticile mele [sau ce or fi xD] si gamabate.
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)