Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Genius Party

#1
My natural-born sarcasm,
when it's unimpeded, can be a bit overbearing
at times and I'm the first to admit that.

#2
Poezia ta e frumoasa. Doream sa trec mai de mult pe la topic-ul tau de poezii (de cand l-ai deschis), dar acum imi pot cere scuze fiindca nu am putut face ceea ce mi-am propus si iti voi lasa cateva pareri in legatura cu lucrarea ta.
Imi plac figurile de stil folosite, destul de bine incadrate, dar nu pot vedea nicio descriere a verii, poate e ceva mai subtil, deoarece eu nu vad nimic scris legat de acest anotimp. Insa ideea ca acest animal zburator, corbul, a reinviat si descrierea tuturor acelor ganduri/imprejurimi se potrivesc de minune!
Te-ai pastrat pe linia pe care ai inceput-o pana la sfarsit, ceea ce apreciez.
Succes in continuare! si ma bucur ca iti poti da seama ce ai gresit, fara sa iti zicem noi, dar ma bucur cel mai tare ca ai putut sa ne explici despre ce e vorba.
Ai motive sa fii mandru de ceea ce ai scris.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#3
My natural-born sarcasm,
when it's unimpeded, can be a bit overbearing
at times and I'm the first to admit that.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto] [+16] Eat-Sleep-Party-Drink-REPEAT NinaParadise 5 3.729 13-01-2013, 03:26 PM
Ultimul răspuns: NinaParadise


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)