Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Gabytsswh's Fan-Art

#1
M-am hotarat sa postez si eu aici. Voi incepe cu ultimul desen creat, pe care-l iubesc, ador etc. Sper sa va placa si voua!

Albus Dumbledore

P.S.: Gomene pt degete21 Au aparut acolo 17.
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour

#2
Gabi . . . hug !!
Nu mă aşteptam să văd desene din partea ta.
Dar după cum văd cu adevărat te pricepi. pupic

Sincer acum îmi plac umbrele. Şi îmi place stilul în care l-ai desenat pe Albus.
Însă capul păsării aceleia este mai mare pu
in decât corpul ei. Puteai face penajul puţin mai plin, mai voluptos.. ca să nu fie aşa de derept şi "nemişcat".. sper că înţelegi ce vreau să spun. 21
Mâna lui e bine.. cu toate că pare mică. Dar degetele sunt mult prea subţiri.

This is all.
Oricum ai făcut frumos, iar umbrele ţi-au ieşit.
Imi place si stilul tău, sper să mai aduci. 71

#3
Nu ma asteptam sa vad un desen din partea ta, vorbrebe lui Яʋƨκ`Ƙɛʏ. In unele privinte, are dreptate. Capul pasarii mi se pare ca e de cioara si coprul de papagal, dar cu coada aia lunga, cred ca o pasare pheonix.
Mana lui e chiar mica, dar nici eu nu ma pricep sa desenez maini.
Legat de barba, seamana putin cu Mos Craciun, serios.
Oricum a iesit frumos si astept urmatoarul desen.
[Imagine: Anime-Girl-8-Anime-Wallpapers-1366x768-300x168.jpg]

[Imagine: PupetteSiggy2.png]

Trei lilieci stau pe balcon. Zboara unul si dupa un timp se intoarse plin de sange la gura. Le spuse celorlalti doi:
-Ati vazut turma aia se oi?
-Da!
-Nu mai este!
Zboara si al doilea si se intoarce la fel, cu sange la gura.
-Ati vazut turma aia vaci?
-Da!
-Nu mai este!
Zboara si al treilea si se intoarcec la fel ca fratii lui, zicand:
-Vedeti turnl ala de biserica?
-Da!
-Eu nu l-am vazut!

[Imagine: chibi_5878.gif]
, Kaoru


#4
Bună! Dacă aş spune ca în comentariile anterioare şi anume 'nu mă aşteptam să văd desene din partea ta', ei bine aş minţi. După părerea mea oricine are răbdare şi voinţă poate desena. x]

Albus Dumbledore? Fan Harry Potter, eh?15
Anyway, e foarte reuşit desenul. Singurele lucruri care nu îmi plac sunt mâna stângă şi ceva lângă pasărea Pheonix, care parcă ar lega-o de acel nor, nu m-am prins ce e linia aia. În rest, ai umbre, stai destul de bine cu anatomia şi seamănă foarte bine cu personajul. Păcat că nu ai putut fotografia astfel încât să prinzi tot numele. Oricum, e reuşit. Sper să revii cu alte desene.

Spor la desenat şi multă imaginaţie! xD

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#5
Va multumesc mult pentru comentarii. Mana? Da, stiu >.< Doar ca stiam ca,daca reincerc, stric, asa ca a ramas asa. Linia e luna21 Dar, cum am mai spus, trebuia sa dau cu bata-n balta. Nu mai aveam chef sa fac. Fawkes, ce-i drept, nu e chiar perfect.
Barba Mosului? 21 Ce pot spune? Inclinatia spre MOsu\\\' mi se trage de la ziua de nastere 24. Asa o are Dumbledore, asa o fac. xD
Va multumesc muuult hug Sa fiu sincera, ma simt onorata sa vad comentarii aici, avand in vedere ca sunt alte persoane geniale! Va multumesc enorm108

Deci, precizez ca am fost lenesa si nu am mai desenat de mult. Cel cu Albus a fost ultimul, deci voi posta dinainte...

Yu Phoenix

Va rog sa-mi ignorati semnatura cu scris urat din stanga paginii 24 pupic
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)