Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

GTA San Andreas

#11
Eu am tot jocul, cu carte, cu harta. Mi l-a cumparat bunica de ziua mea acum vreo trei ani si jucam non-stop. Pana sa flu ca exista coduri eram cuminte. Insa dupa... am devenit o terorista : ))
Tin minte si acum cum ma luam de toti de pe strada si cand incepea un idiot sa imi traga un pumn ma enervam rau de tot.
Il mai joc si acum cand n-am ce face. La capitolul misiuni stau cam prost...am facut doar vreo 8-9.
Nota...i-as da un 8.
Am jucat si Vice City si ala este prea tare.

#12
Lam terminat de vreo 2 ori,dupa parerea mea este unul din cele 2 gta-uri care merita discutate(adica sa si IV).
Imi place marimea harti cat si orasele dar mai ales ca iese din monotonia aia cu mafioti cu care ne obisnuisem din celalante seri si devine umpic mai gangsta treaba.
Am jucat,joc si voi juca sa-mp. Da Gta san andreas multyplayer pentru ca te tine ocupat.
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#13
GTA San Andreas e singurul GTA pe care l-am jucat, cred ca aveam vreo 13-14 ani pe-atunci. Si chiar mi-a placut. Nu am trecut de prea multe misiuni, dar nici nu mi-a fost asta scopul neaparat. Imi placea mai mult sa colind cu masina prin oras, sa pierd vremea cu prietena aia pe care si-o facuse CJ si sa fac rost de bani sa cumpar case, haine si other stuff. Aveam tot felul de coduri, alea pt a-l face pe CJ slab/gras/musculos, coduri pt masini, avioane, arme, etc., dar nu stiam codul ala pt bani si nici coduri de trecut misiuni (pe astea oricum nu cred ca ar fi avut vreun farmec sa le folosesc, poate doar ala de bani, pe care l-am aflat dupa ce incetasem sa mai joc). In ultimele zile am dat tot timpul peste chestii referitoare la GTA V pe net si mi-a facut o imensa pofta de a juca din nou GTA. Cred ca in curand imi voi cauta vechile CD-uri cu GTA SA, il voi instala si ma voi apuca iar de el. 10
[Imagine: sig_reinoir.png]

#14
My armor is CONTEMPT! My shield is DISGUST ! My sword is HATRED !
Let none survive ! No pity ! No remorse ! No fear !
[Imagine: sith_stamp_by_chocolate_scone_d3143ko.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)