Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

GFX probabil .

#1
Heh , am photoshopul de vreo doua saptamani si m-am apucat de lucrat in el , din pura plictiseala si am descoperit ca imi place xD . Astept comentarii , pareri , sfaturi s.a . Stiu ca mai am destule probleme , dar sper sa le remediez odata cu trecerea timpului . So ...

1. [Imagine: Untitled-2aa.png]

2. [Imagine: Gfxsss.png] - V1

[Imagine: aha1.png] - V2

3. [Imagine: nana.png]

4 . [Imagine: FornyaxD.png]

[Imagine: kimi1dsfds.png] - Acesta a fost facut pentru Nya xD .

Cam atat , pentru moment .

#2
Hm, la mai toate sigurile am observat că backgroundul este prea gol şi în general obijnuieti să pui renderul, textul şi apoi câteva brushuri / c4d - uri şi atât.
La prima, textele din partea dreaptă nu sunt bine poziţionate, la al doilea ar trebui textul mai spre stock, însă fonturile nu se potrivesc prea bine, iar dacă ăla e c4d, puteai încerca ceva să meargă mai bine cu stock-ul.
Prea mult blur la a patra.
Încearcă şi un border la siguri, le dă un aspect mai plăcut.
-

#3
Me here ^-^

Cum a zis si Lynn, cam goale fundalurile, incearca niste texturi, daca nu stii unde, ask. Primul, e cam intunecat, niste brush aruncat acolo [ma refer la scrisul din dreapta si stanga] si sa nu uit de text, care dk il puneai mai aproape de focal era mai bine, asa l-ai pus prea ciudat in partea aia. Al doilea, e mult mai reusit decat al treilea, parerea mea. Al treilea, nici k nu mai are sens, ai schimbat formatul textului, care e mult mai bine la prima vers, si e mai mare, ceea ce nu imi place. Dar imi place ideea ce ai avut-o si pe care ai pus-o in aplicare. XD Al 4-lea, e prea mare, plus k dk puneai renderul unde e c4d-ul era perfect, si nu mai trb sa faci nimic la el. Incearca sa vezi [in caz k mai ai salvat pds-ul, dk nu, ghinion XD] Hmm 39 a 5-a lucrarea, e oarecum obisnuita - doar ceva plur, dk nu ma insel si ceva smudge si niste c4d, dk nu e asa atunci my mistake. Mai puteai lucra la ea. La avatare mai lucreaza, marimile sa nu le faci exagerat de mari, maxim 120x120 fiindca arata rau.

Mii de scuze pt critici, dk te-a suparat cu ceva postul meu, just tell me and gud luck.
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#4
Multumesc de comentarii , apreciez si sa stiti ca nu ma supar deloc . Nu am de ce , pentru ca stiu ca o-r sa ma ajute sa devin din ce in ce mai buna . Deci va multumesc foarte mult .

1 . [Imagine: 1234copy.png] - Cea mai recenta .

2. [Imagine: Louvqqq.png] - Too much blur , I know .

3. [Imagine: q.png] - Fail , stiu xD .

Cam atat . Oricum , multumesc inca odata pentru pareri , m-au ajutat .
Hugs .

#5
Ce bine k nu te-ai suparat XD si iar am trecut pe aici.

1 - pot spune ca e cel mai reusit din postul asta, desi nu prea se intelege personajul 39 dar imi place textul pozitionat, si felul cum le-ai combinat/amestecat xD; border nu stiu dk ai pus, asa ca data viitoare poti sa pui [doar dk vrei desigur]

2 - prea mult bur, dar sa stii k merge 39 insa park e ceva ce nu imi place la el, dar nu stiu ce xD

3 - aici nu imi plac florile si efectele cum le-ai pus, si nici textul pozitionat.

Alte pareri nu stiu ce sa iti mai dau, doar sa mai incerci tutoriale si imaginatie [banuiesc k ai]. Gl ^^
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#6
Merci Alysu de parere , here some new ones , le postez de pe acum pentru ca nu prea o sa am timp saptamana asta .
Deci :

1. [Imagine: Untitled-a1dd.png]

2. [Imagine: fellit.png]

Am pus border de data asta , m-am prins in sfarsit cum 21 . Cam atat .
Hugs .

#7
M-a strafulgerat inspiratia dintr-o data 21 . Sper sa fie mai bun decat celelalte , am lucrat mai mult la el and I rilly like it . So :

[Imagine: ya.png] .

Ceva pareri ?
Hugs .

#8
Ai evoluat destul de mult până acum, însă noul sig parcă are bg-ul prea simplu, nu ştiu ar fi mers şi altceva pe el, poate ceva c4d nu ştiu, dar culorile se potrivesc.
Am văzut că ai mai postat dar nu am apucat să mai dau un comentariu
din cauza lenii mele excesive. En fin. . .
Cum yiceam la noul sig, bg-ul pare prea gol, nu ÅŸtiu
ce să spun poate că mai trebuia puţin lucrat, însă ai evoluat destul de repede.
-

#9
Merci Lynn hug . Pai , here is a new one . Cred ca nu voi mai putea lucra in ps pana saptamana viitoare , pentru ca ps meu nu mai merge si de unde sunt , imi ia cam 13 ore sa descarc altul -_-''' . Semnal prost , dar asta e . Ma rog sa nu mai ploua , poate merge mai repede 21 .
So :

1. [Imagine: AlwaysLIKETHIS-1.png]

Hugs .

#10
New ones ~~ . Deci :

1.[Imagine: Music1copy.png]

2. [Imagine: Timehealsallwounds1.png]

3. [Imagine: l_688af48f6641d85017878bc9101f5e89.png]

Atât . Păi , aştept nişte păreri 4 .
Hugs .




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)