Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

GFX by me

#11
o sa incep de la al doilea post >.<

1) grimmjow (parca asa era ^_^") si ichigo, espada vs vaizard (eu stiam ca e fara "a" >.<). Mdeah, interesanta idee, dar ar mai fi mers ceva efecte la text, chiar la personaje. Sig-ul e cam mare si lipseste marginea.
2) parca prea mult roz, rosu, ce o fi, iar acel efect de lumina e chiar bine venit. Textul, uh >.<, parca nu se potriveste chiar aceeasi culoare.
3) e bine ca ai incercat ceva mai diferit, dar e cam simplu (fiind la inceput e normal). "Fundalul" mergea mai bine daca era transparent (daca background-ul forumului in care o sa-l porti va fi negru, nu va mai arata lafel de bine).
4) ceva mai bine, se vede ca ai mai avansat 10 . Ai fi putut sa faci focul acela sa para mai "real", si renderului sa-i adaugi niste efecte incat sa para ca face parte din sig (fiindca efectele de acum nu s-ar mai fi potrivit lafel de bine).
5) imi place acea "bila", dor ca pare cam prea colorata (am dat pe net de un tutorial in care te invata cum sa faci un "glob" in photoshop si sa para ca face parte din imagine). Fundalul cam simplu, doar acel brush, dar imi place cum te-ai semnat 10

#12
thx pentru critici 4

si acum o semnatura noua 4....sper sa va placa


[Imagine: happynessfinal.png]

#13
Well la inceput singurul lucru care nu-mi place la semnaturile tale sunt dimensiunile, care sunt prea mari z.z
In rest ai niste efecte chiar dragute pe acolo si te pricepi sa folosesti stock-urile, brush-urile si cred ca am vazut 1-2 la care cred ca ai folosit si c4d-uri.
La ultimul sig care l-ai postat imi plac culorile desi pare cam simplu. Are nevoie de un border iar acel albastru nu se prea potriveste cu render-ul z.z la fel si ce ai scris, a trebuit sa ma uit putin daca scrie ceva acolo sau nu pentru ca acea culoare seamana prea mult cu coloarea background-ului si e cam invizibil textul ~.~

#14
a trecut ceva vreme de cand nu am mai pus o semnatura 10
deci cam aceasta ar fi o semnatura recenta....de cateva ore terminata

[Imagine: fantasyv4.png]

#15
well well...here is another sig 4

[Imagine: bloodaddicted3.png]

thx irina pt sfaturi si pt sample-ul tau Smile...it really helped

#16
repoo ....se pare ca te intalnesc si aici 71
asa....sa revenim la gfxuri 71 cum tiam mai spus sunt O.O....superbe:X8 adica mie una imi plac fff mult ...la critici nu ma bag pt ca nu sunt in stare de a critica pe cineva 71
~gambate~

#17
a trecut ceva vreme de cand nu am mai facut o semnatura...asa ca m-am decis ieri sa ma apuc de una....si uite-o 10

[Imagine: airgearfinal.png]

#18
Uite ca ti-a iesit chiar nais 8
Desi cred ca ai fi putut sa brushuiesti cu putin alb si 'in spatele' renderului
Si poate textul putin imbunatatit, in rest mie una chiar imi place cum arata 8
Succes+ rep up 10
[center][Imagine: ChaceCreawford.png]

What a fool! I don't know about tomorrow...[/center]

#19
hmmm....in ultima vreme m-am apucat sa colorez line-art-uri....nu prea imi place cum au iesit unele pt ca le-am facut cu mouse-ul in ps....anyway abia astept sa imi iau o tableta...pana atunci va trebui sa va multumiti cu astea :

[Imagine: NaruHina_With_the_HokageCOLOR1_by_rrepo07.png]


[Imagine: NaruHina_With_the_HokageCOLOR2_by_rrepo07.png]


[Imagine: Togeter___colored_by_rrepo07.png]


[Imagine: Always_perfect_by_rrepo07.png]


welll astept pareri....critici...etc...etc

#20
it's been a while since when i've made a sig...so here it is my latest one

[Imagine: nerocopy2.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)