Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

GFX >,<

#1
Hi ^^ M-am gandit sa postez si eu cateva din lucrarile mele [ mai recente ]. Sunt inca un noob asa ca niste critici/ pareri/ sfaturi mi-ar prinde foarte bine. Iata cateva din cele mai recente seturi ^.^

[Imagine: nzxkjszbxkjsbxckjbcopy.png]
[Imagine: lkdsdfnugcopy.png]
[Imagine: Untitled-3copy.png] - Facut pentru o prietena.
[Imagine: Untitled-1copy-3.png]
[Imagine: Scarysig.png]

Cam atat ^.^
[center][Imagine: Untitled-1-24.png][/center]

#2
Uh, so, m-am uitat şi eu la creaţiile tale şi mi se părea urât să trec pe aici fără să las un comentariu, având în vedere că nu mai sunt altele XD . SO , let me see ^^ .
Dintre cele afişate mai sus semnătura care îmi place cel mai tare este prima, mi se pare cea mai reuşită. Culorile sunt foarte bine proporţionate şi are un aspect minunat. Nu prea îmi place cum e semnat, dar să zicem că e Ok. E cel mai reuşit din cele de mai sus şi poate fi categorizat ca şi frumos în general, for me. I like it .
A doua semnătură... să zicem că e ok, aşa per ansamblu dar cum te-ai semnat iar nu se vede bine, scrisul e prea.. Huh, să zicem aşa.. Semnătura ta s-ar încadra într-o categorie a fantasticului departe de realitate iar textul pe undeva prin realitate, cele două nu se potrivesc, trebuie să le combini ca să poate interacţiona. So, nu se potrivesc. Semnătura în sine e ok, dar are ceva care îmi provoacă monotonie. Totuşi e lucrată ordonat ! <3
Cea de-a treia, îmi pare rău dar nu îmi place. Scrisul nu se vede deloc bine, chestie pe care am menţionat-o şi mai sus. Dar aici şi backgroundul e prea.. simplist, nu simplist, poate chiar.. Ah , dunno, cert e că nu se vede bine, pare aruncată o culoare pe acolo, âh, not cool. Apoi personajul, dragul de Severus Snape, puteai să îi bagi şi lui nişte anestezic, adică.. să îl mai modelezi, la culoare, contrast, lumină etc. Nu se vede bine, e iar chestia aia cu fantasticul şi realul necombinate. nu se vede bine.
A patra , rozalie cum e ea, e frumuşică. Nu îmi place cum te-ai semnat şi totuşi e cam simplistă, dar să zicem că ok.
Ultima, cu Taiga [ o ador pe Taiga ] .. ăăăh culoarea personajului cu cea a backgroundului se amestecă prea tare, trebuie să menţii totuşi un prag între cele două. Hm. Iar cum te-ai semnat nu prea-mi place şi backgroundul e cam prea aglomerat, cred că mergea ceva mai simplist...

Cam atât, aştept şi alte lucrări.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)