Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Frizeri ~X(

#1
Cred ca tuturor ni s-a intamplat sa ne ducem la frizer si sa ne greseasca frizura ~14 in acest topic veti posta 'intamplarile de la frizer '.
Am sa incep eu prima: Eram in vacanta de vara anul trecut, si ma tot gandeam sa dau jos din parul care il aveam prea mare asa ca mi-a venit o idee, sa ma duc la frizer tot o data sa imi fac si frizura, care am vazut-o pe net. Am printat poza si m-am dus la cuafor i-am explicat frizerului sa imi ia decat varfurile si catva centimentri ca sa imi ajunga mai sus umpic de cot, i-am inmanat poza si a spus ca va reusi sa o duca la bun sfarsit. Bun, trece o jumatate de ora dupa ce ma termina de spalat pe cap iar dupa acea ma aseaza pe un scaun si incepe sa taie din par, la inceput nu am observat cat imi taiase dar dupa ce termina observ ca imi luase din par pana la umeri. Doamne m-au apucat niste nervi noroc ca nu eram singura eram cu o amica, ca daca eram singura faceam un scandal de zile mari si asa am inceput sa ii spun frizerului ca e surd de nu a auzitcand i-am spus pana unde am vrut eu sa mi-l taie, acum i-am dat bani ce era sa fac dar pe drum injuram cu voce tare dupa fiecare lacrima care imi curgea pe obraz de ciuda.
Just the
way you know me..




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)