Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Free! - Iwatobi Swim Club

#1
[Imagine: vriska_serket_signature_by_sardonicincubus-d5kkvn3.png]
You don't have to 8e a good person to 8e a hero.

#2
My armor is CONTEMPT! My shield is DISGUST ! My sword is HATRED !
Let none survive ! No pity ! No remorse ! No fear !
[Imagine: sith_stamp_by_chocolate_scone_d3143ko.gif]

#3
Nimeni, nimeni? Huh, chiar sunt uimita. La cata nebunie a fost pe internet Cu Free! in sus si Free! in jos ma gandeam ca va fi full. Anywho, let's get down to business.
Free! e acel anime pe care l-am urmarit pentru ca toata lumea, cum spuneam, era innebunita. Cel putin pe Tumblr, unde imi fac eu veacul atunci cand ar trebui sa invat pentru un examen. Si in ciuda faptului ca pare doar un anime gen eye-candy, doar cu trupuri sculptate pentru ca fetele sa poata saliva pana cand raman fara aer, acest anime are o poveste in spatele sau. Prietenia, munca in echipa sunt aduse in prim plan. Eh si primul sezon are 12 episoade dar se pare ca vara viitoare va aparea al doilea. Sunt sigura ca nebunia nu se va opri.

Care e faza cu dintii de rechin a lui Rin?
[Imagine: ak8THBQ.png]


#4
A hue hue hue ...~ Free!
E prea fain. M-am uitat la cateva episoade, cred ca vreo 9 sau ceva de genul. Stiu, mai am, dar nu am mai asteptat sa scriu si eu ceva pe aici. De ceva vreme imi spunea Iepuras de el, mi-a dat si un AMV facut de el cu acesti baieti super sexy~ woah...
Ce pot sa spun, am salivat in continuu uitandu-ma la Free!
Merita vazut de fete! yup!
Crazy-monkey-emoticon-125
Desi povestea nu este chiar asa incurcata, toate patratele si baiatii aproape goi, e prea nose bleed, mai mult decat la yaoi~ uuu...
Cel mai mult mi-a placut episodul cand s-au dus sa-si cumpere slip.uri Crazy-monkey-emoticon-160
[Imagine: a17504639be4b10d04424d855865eb53.gif][Imagine: A5D0F5D61805ED04AAC6EC72A0549F025BF7966A]
”Know that the only people you can save like that are the ones that survive.”





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)