Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Bum-pam-pam.

#1
Şi câteva 'schiţe' sau creaţii sau părţi sau...mă rog, înţelegi voi ceea ce vreau să spun, din ceea ce numesc eu artă. :- ? Dar bine, acum arta înseamnă atâââta chesti...şi mă rog, mă ROG.
Critici/sfaturi/păreri, vreau de toate şi accept orice. XD

era cândva o mână şi un cântec
n'ai murit deja?

bum-bam-pum-pam-pam.

#2
Mie imi plac amandoua. Mai ales a doua. E intunecoasa, stearsa, simpla, dar reprezinta multe. Pentru mine e complexa intr-un stil/mod simplu, relaxant *nu intreba ce am zis aici, asta simt, gandesc*.
Prima mi se pare si ea buna. Chiar foarte buna. Ma intreb ce inseamna acel text, poate o sa ne zici si noua intr-o zi [cu soare]. *laughs*
Nu prea am multe idei. Doar noroc si nu te da batuta! *hugs*

[fara huguri? *rolling*]
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#3
Merciculeţ amândurora. :3 Apreciez şi o să ţin cont de părerile voastre! ^^

@yaoi maniac - textul este logo-ul celor de la 3o seconds to mars. XD click hiăr.
annddd @Betty - folosesc un Nikon d3100. ^^

era un trandafir
pufuleţii...

bum-bam-pam-pum-pam



#4
Hmmmmmm, trebuia sa ma gandesc. *laughs* 30 Second To Mars e o trupa buna. xd
Pufuletii -am crezut prima oara ca ai fotografiat pufuleti, chiar vroiam sa-i vad *mi s-a facut pofta de unii...*- imi plac culorile, cum se vad "pufuletii" principali, faptul ca in coltul stang, sus, fiind mai neclar nu mi-a placut la inceput, dar da bine. Fontul e superb! Frunza aia ma cam sacaie si iese destul de mult in evidenta...
[nu stiam ca !@#^@ -le-am uitat numele- au tulpina asa de mare]

Era un trandafir -imi place. Parca-i un trandafir rapuns, singur, uitat... sau ceva de genul. *laughs*
[nu mai ce comenta, te descurci bine in materie de fotografie]

Sec, nu?
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)