Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Formatii preferate / Solisti(e) preferati

#11
Trupe preferate: Linkin Park, Green Day, Thousand Foot Krutch, Cinema Bizarre, Brokencyde, Hollywood Undead, Skillet, Evanescence, Disturbed, Paramore, Red, SR-71, Three Days Grace, Breaking Benjamin, Superchick, Theory Of A Deadman.

Solişti/ Soliste -> Toţi cei care cântă în trupele de mai sus, numele nu le ştiu şi nici nu vreau să le memorez; îmi e de ajuns cu memoratul pieselor 24.
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#12
Trupa care are un solist cu o voce... pffff!, H.I.M. Desi mie imi place Apocalyptica, insa si-au pierdut din acel farmec... nici eu nu stiu. Si vocea vocalistului trupei Sneaker Pimps o are parca de inger. Pe mine una "Black Sheep" ma unge la inima. Solisti nu prea ascult, defapt nu sunt cu "preferate" asa ca... 106 ETHS e si aceasta o trupa buna (desi am ascultat doar Crucifere), insa daca o asculti de peste 5-7 ori nu mai e tare, incepe sa devina foarte moale. T____T Mi s-a intamplat. Am tot ascultat-o la casti aproape la maxim si pot spune ca vocile se imbina si accentul e foarte dragut. 21
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#13
ca formatii preferate am: Alternosfera, Apocalyptica, Avantasia, Avenged Sevenfold, Deathlike Silence, Deathstars, Eluveitie, Elvenking, Five Finger Death Punch, Korpiklaani, Nightwish, Rammstein, Sabaton, Scorpions, Sentenced, Sixx:A.M., Sonata Arctica, Sturm Und Drang, S.O.A.D., Tiamat, Within Temptation.
iar ca solişti, toti cei care fac parte din aceste trupe.
"The nice part about being a pessimist is that you are constantly being either proven right or pleasantly surprised." - George F. Will



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce piese/trupe preferati? tattva 9 3.976 04-01-2014, 06:44 PM
Ultimul răspuns: DreamGirl


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)