Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Forbidden love

#1
Deci nu detin niciun personaj Naruto, nu fac profil de pe urma lor. Vreau sa mentionez ca acest fic este Yaoi si contine scene hard.

- Capitolul I -

Era dimineata. Ma trezesc. Ochii mei de safir se oglindeau in lumina soarelui de afara ce batea foarte puternic. Ma intind si raman asa. Ma gandesc la...mine. Niciodata nu am mai facut asta. Ma gandeam la de ce nu am fost fericit nu nicio fata pana acum? De ce nu am tinut la niciuna?

Ma ridic in fund si imi infig degetele in parul meu lung blond, pana la omoplati, rebel si matasos. Continuam aceasta operatiune. Niciodata nu mi-a pasat de astfel de lucruri. Am fost cu multe fete, dar pur si simplu nu eram mai fericit ca acum, ba chiar mai trist. Ce se intampla cu mine?

Ma ridic din pat, si intru in baie si imi fac toaleta. Dupa ce ies, ma imbrac in hainele obisnuite si ies pe holul organizatiei, unde dau peste Sasori, partenerul meu in Akatsuki. Parfumul acestuia imi inunda narile si imi imbata simturile, si simteam ca aveam sa ma dezechilibrez si sa cad, dar am rezistat.

- Ce faci ma, iar ai baut? Sau iar te crezi artist, blondule? ma intreaba acesta batjocoritor.
- Ce dracu' te intereseaza? il intreb eu nervos.

Roscatul incepe sa rada. Ii priveam ochii de culoarea carmelului, in care se reflecta imaginea mea. Eram furios. De ce mereu se ia de mine?

- Nu inteleg care e problema ta! tip eu.
- Deidara, Deidara, ai ramas la fel de prost, imi spuse acesta, razand si mangaindu-ma pe cap, ca pe catel.
- La naiba, imi soptesc eu nervos, astfel incat doar eu sa aud.

Ii apuc violent incheietura roscatului, ii dau mana din capul meu si imi continui drumul, dar acesta ma prinde de coate si ma apropie de el. Sincer ma simteam...bine. Ce naiba e cu mine?

- Deidara, Deidara, blondutule, nu prea iti place adevarul, nu? intreaba acesta.

Vocea lui ma facea sa ametesc si sa nu mai gandesc. Nu inteleg, ce avea cu mine? Voia sa ma provoace? Ce... ce voia de la mine?

- Nu ai ce face? il intreb eu iesind din stransoarea lui.
- Nu. Tu? ma intreaba acesta relaxat.
- Du-te dracu'! strig eu luand-o inainte.

Nu stiu de ce, mai aveam putin si imi dadeau lacrimile. Chiar si Sasori, cu care aveam cele ma bune relatii, nu imi aprecia arta, la care munceam de dimineata pana seara. Sa modelezi lutul nu e usor! Toti sunt niste incompetenti. Sa construiesti papusi e mai usor, la naiba! Si nu inteleg... De ce ma simt asa in prezenta lui?

#2
Weee, in sfarsit un fic cu preferatii mei din Naruto. Ma bucur ca i-a ales cineva pe Sasori si DeiDei ( cu ei faci nu ? :)) ) Asa, deci imi place inceputul si m-ai lasat in aer , asa ca vreau mai mult XD . Imi place, insa incearca sa nu mai dai enter asa , e mai bine sa scrii totul cursiv..oricum, asta nu-mi pasa - eu citesc oricum ar fi scris si astept nerabdatoare next. ( poate me anunti si pe moi cand il poi, oki ? )
[Imagine: tumblr_mpuhec1aWc1s1nfrco1_250.gif][Imagine: tumblr_mpuhec1aWc1s1nfrco3_250.gif]
I keep falling in love, falling in love
When I see you, my heart oh oh oh oh
Falling in love falling in love
I just want you, what should I do boy

#3
Aceasta este prima avertizare.

Te rog sa treci pe la Reguli generale Fan Fiction si de asemenea pe la Ghidul incepatorului si sa te conformezi. Nu este mult de citit, si trebuie aplicate de fiecare data cand mai postezi ceva, indiferent daca este oneshot sau poveste in sine.


Multumesc.
[Imagine: tumblr_m95uonbiuU1re9dfoo1_500.gif]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Forbidden love kristal_icequeen 0 1.937 19-12-2009, 01:16 PM
Ultimul răspuns: kristal_icequeen
  Forbidden love isabel_anime 3 3.181 15-12-2009, 06:01 PM
Ultimul răspuns: Denny
  Parchment Forbidden: Beginning Coyote Stark 0 1.978 27-05-2009, 06:12 PM
Ultimul răspuns: Coyote Stark


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)