Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

For fun and relaxation

#1
Ok ma gandeam si eu sa fac ceva de genul asta, motivatia in mod clar la mine este absenta si rostul.....ei bine acela nu a existat niciodata in actiunile mele in consecinta nici aici nu exista nici un rost. Nu este nici o tema specifica doar ca orice ati face idea este sa fie cat de dark posibil gloomy grim orice intunecat si rau, malefic este bun.

Acum ca am abordat acea problema a tematicii trebuie sa abordez si ce vreau sa faceti ca desene.......Simplu pusa problema orice este bun si se accepta si ajutor de la Photosop dar numai ca retusuri dca aveti originalul imi aratati ce este originalul sau pe ce v-ati bazat si apoi rezultatul, le puneti cum doriti, arhiva, afisare directa, upload pe zup orice e bun ca sa poata fi vazut.......

Alti ofera premii dar eu nu sunt genul de om care sa valorifice stradania oamenilor in mod material ci o valorific intr-un alt mod, cine doreste sa isi prezinte talentul in a face desene, inagini, seturi sau altfel de imagin, incadrandu-se in tematica e bine venit.

Sa va dau si un formular cu ajutorul caruia sa va puteti face simtita prezenta. Daca nu este suficient pentru ce aveti nevoie puteti adauga si alte rubrici dar cele scrise cu rosu trebuie sa le pastrati.

Citat:
  • Imagini/ sursa folosita :
  • Utilizare photoshop : da/nu
  • Pre-photoshop/post-photoshop :
  • Animeul folosit / artistul folosit :
  • [color=orange]Timp de lucru estimativ[/color[ : o micuta curiozitate a mea se pune la socoteala doar timpul activ de lucru nu si cat v-a luat sa gasiti poze. e doar pentru amuzament in consecinta nu e necesar sa completati.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)