Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Forţele Răului Absolut RPG

#11
Aproved. Dacă se strâng mai multe persoane începem. Să vedem cine o ocupă pe Rae şi Liz.
-

#12
Defapt, dacă nu are nimeni nimic împotrivă, am zis eu că o iau pe Rae. ._.

#13
(03-12-2011, 07:37 PM)Lynn A scris: Aproved. Dacă se strâng mai multe persoane începem. Să vedem cine o ocupă pe Rae şi Liz.

Revival a spus că și-ar dori să o joace pe Rae deasemenea. Aprobi? o.o
Să înțeleg că ( virgulă ) Chloe va rămâne la mine ?
:sry:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

#14
Nu. xD
: Fişa de Înscriere pentru personajele cărţii :
Nume: Chloe Saunders
Abilitate : Necromantă. xD
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#15
Revival rămâi cu Rae deci ? Se aprobă then.
Snow - approved then dacă nimeni nu a luat-o.
Avem aşa pe lângă personajele create :
Derek - Lynn,
Simon - Min,
Victoria - Cine-i Tori ?
Rachelle - Revival
personaje originale - Abel Trafford.
Chloe Saunders - Snow.
Liz - Who's Liz ?
Într-un rpg puteţi avea 3 personaje maxim. Unul principal şi pe lângă alte 2. Până luni poate vrea cineva cele două also dacă nu, vedem cum continuăm povestea sau dacă le ia cineva. Also nu ar fi o problemă cu personajele inventate de noi ci de cele principale enunţate mai sus.

-

#16
(03-12-2011, 11:13 PM)Lynn A scris:
Revival rămâi cu Rae deci ? Se aprobă then.
Snow - approved then dacă nimeni nu a luat-o.
Avem aşa pe lângă personajele create :
Derek - Lynn,
Simon - Min,
Victoria - Cine-i Tori ?
Rachelle - Revival
personaje originale - Abel Trafford.
Chloe Saunders - Snow.
Liz - Who's Liz ?
Într-un rpg puteţi avea 3 personaje maxim. Unul principal şi pe lângă alte 2. Până luni poate vrea cineva cele două also dacă nu, vedem cum continuăm povestea sau dacă le ia cineva. Also nu ar fi o problemă cu personajele inventate de noi ci de cele principale enunţate mai sus.


Avem un total de 2 personaje originale până acum, iar Revival a ales-o atât pe Rae, cât și pe Victoria. C8
Singurul personaj rămas nerevendicat este Liz. Dacă nimeni nu se oferă să o joace până luni, aș putea-o revendica eu, până se hotărăște altcineva să o întrupeze. ^.^

Deci, da. 8D
Everything's OK so far, hurr ? °u°”

EDIT: Saaaau vorbesc prostii ? o.o” Știu că Revival a afirmat că o revendică și pe Rae din glosarul de personaje, deci bănuiesc că nu a renunțat la Tori, ci le va juca concomitent, nu ? o.o

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

#17
Ăhăm. Le iau pe amândouă. :]
Mesaj prea scurt. .____.
EDIT: Lynn, deci nu e voie cu două personaje principale? O.O
God, deci asta înseamnă că tocmai i-am dat papucii lui Tori. Ehh, va supraviețui ea. XD
EDIT 2: Uitați ce-am zis, am acceptul de la boss, pot s-o am și pe Rae. XD
Nume: Rachelle '' Rae ''
Abilitate: Semi-demon.

#18
Hmm, aÈ™ putea s-o joc eu pe Liz.?
Dacă da, fișa ănd so on:

Nume: Elizabeth '' Liz ''
Abilitate : asta a rămas neclar în mintea mea. Liz e șaman sau poltergeist.?

#19
Deci, văd că ne zăpăcim pe-aici. Dacă atât de tare ne încurcăm cu personajele, oare ce se va întâmpla la RPG. :] Să facem o mică revizuire a personajelor:
Rae & Tori- my person
Chloe- Snow
Simon- Min
Derek- Lynn
Liz- Phoenix., să vedem ce spune și bossu
Personaje originale:
Abel Trafford- Karra
Clary Blackwell- Crissu'Blacker
Și pe Shadow.Kiss ar trebui s-o anunțăm că nu poate fi Simon, ca să-și creeze alt personaj. =D

#20
(04-12-2011, 10:55 AM)Phoenix. A scris: Hmm, aÈ™ putea s-o joc eu pe Liz.?
Dacă da, fișa ănd so on:

Nume: Elizabeth '' Liz ''
Abilitate : asta a rămas neclar în mintea mea. Liz e șaman sau poltergeist.?

Liz nu este nici șaman, nici poltergeist.
De fapt, ea este un semidemon volo, deci poate muta obiectele, dat fiind că este o ființă cu puteri telechinetice. ^.^
( Mai detaliat găsești aici. )
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  ForÅ£ele Răului Absolut RPG [ playground ] Flash 58 16.007 15-12-2011, 12:35 PM
Ultimul răspuns: SnowFlake.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)