Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Flyff: Fly for fun

#11
Zuppy01 jucati lost saga ::::::::: despre mine in joc vedeti mai incolo

pentru a posta eu mai multe[posturi unite]
Zuppy10am rank msg class3 sunt multe clase au preturi diferite astro mai incolo[posturi unite]
Zuppy10am rank msg class3 sunt multe clase au preturi diferite astro mai incolo[posturi unite]
Cu astro poti sa cumperi perm[permanent] sau 30hr
se iau cu bani adevarti astro este foart scump
doar daca esti slab faci greu peso cum am mai spus au preturi diferite daca vrei nu iti ei unu si joci tot timpul cu el [/color]
decat daca vrei dar sa vezi ca sunt multi si din ce in ce mai tari.[posturi unite]
Zuppy03 in sfarsit jucatorii:shadow assasin,iron khnigt,fire mage,infantyman,cowboy,cyber medic,boxing champion,treasure hunter,grimm reaper,simle joker,tao warrior,tekewon master,savage breserker,ice mage,robin hood[archer],capitan hook[pirate],space trooper,kage ninja sunt mai multi dar nu mai am timp.

#12
Pentru reclame ale altor jocuri, faceţi thread separat. Aici se discuta despre Flyff.
Flyff a început să piardă din popularitate de când cu apărut ultimele mmorpg-uri. Eu îl joc ocazional acum, dar continuă să menţină un ritm activ şi multe activităţi. Deasemenea, Pudding and The Greatest Ever încă mai rulează... A apărut chiar un sequel. ;-)
[Imagine: KONgirlssleeping-small.jpg]
[Imagine: chibi_137.gif]
Ka, chibi-ul lui JavaLeen

Favorite quote: "Don't tell me he wants to conquer the world? Can't he come up with something more original?" - Lina Inverse (Slayers)

#13


Flyff Gold Announcement Trailer

Ei bine, cum se prea poate observa deja, la dat de 11 Iulie 2012, versiunea jocului FlyFF a fost upgradata la versiunea GOLD. Se pot observa schimbari majore, atat in grafica, iteme si multe altele. Mie mi se pare super, si m-am decis sa-l downloadez sa vad mai exact ce si cum.

Voi?! Ce parere aveti?!
[Imagine: dh4h3a.png]

~.~
„Nu poti cunoaste cu adevarat decat ceea ce renunti a stapani.”




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)