Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

First person,last person...

#31
Prima persoana de pe forum cu care ati vorbit : Addeh, daca imi amintesc bine. Sau Rain.
Ultima persoana de pe forum cu care ati vorbit : yaoimaniac aka my Aou. Acum vreo... 3 secunde. 4, 5...
Cine v-a adus pe forum ? : Vointa mea de viezure.
Cu cine v-ati imprietenit prima oara? : Addeh.
Prima reputatie pozitiva?Dar negativa ? : Pozitiva a fost de la un user cu nickname-ul... Hanna2300. Apoi Rain, Addeh etc. Prima negativa? Inca nu am primit vreun punct negativ. - Come to me, trolls -
Cu cine a fost prima cearta ? : Cearta? Nu m-am certat cu vreun user, i guess.
V-ati intalnit pana acum cu cineva in realitate ? : Pana acum nu m-am intalnit cu nimeni de pe Zup Mfriends

Psycho XD

#32
Prima persoana de pe forum cu care ati vorbit : Asta a fost de muuult timp, dar cred ca Lye (daca nu si-a schimbat nick-ul), in legatura cu ficurile ei geniale.
Ultima persoana de pe forum cu care ati vorbit : Ayrin Charles (vidul de la istorie) si Yaoi Maniac
Cine v-a adus pe forum ? : Cea mai buna prietena a mea din clasa a7a (nu ii stiu nick-ul), care m-a facut sa citesc ficurile lui Lye si sa ador yaoiul. 21 corupere in masa ~
Cu cine v-ati imprietenit prima oara? : Dupa vreo 3 ani de "bantuit" pe site...hmmm. Nu imi mai amintesc 21
Prima reputatie pozitiva?Dar negativa ? : Pozitiva, de la multa lume pe care o respect.
Cu cine a fost prima cearta ? : Nu a fost 39
V-ati intalnit pana acum cu cineva in realitate ? : Flaw, Java, Shiva, Snowy, Yaoi Maniac, Yondaime (marele zeu), Tan, Dawn, Seki si multi altii. 39
Mhahaha
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�

#33
Prima persoana de pe forum cu care ati vorbit 10rima care mi-a scris a fost Lia,care a vrut sa imi aduca la cunostinta ceva,dar prima persoana cu care am avut un dialog a fost Nykky Phoenix.

Ultima persoana de pe forum cu care ati vorbit :yaoi maniac

Cine v-a adus pe forum ? 10ai o nebuna fara acte in regula,mai precis persoana cu care am avut primul dialog.

Cu cine v-ati imprietenit prima oara? : Nykky Phoenix,Kira's Scarlet etc.

Prima reputatie pozitiva?Dar negativa ? 10rima pozitiva a fost de la Nykky Phoenix si cea negativa nu am primit una inca si sper sa nici nu primesc.

Cu cine a fost prima cearta ? :Nu am avut certuri.

V-ati intalnit pana acum cu cineva in realitate ?10ai...Nykky Phoenix si ar mai fi Natsuru.
[Imagine: Touken.Ranbu.full.2064981.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)