Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

FireFlies

#1
Ma plictiseam, avand de gand sa deschid un topic cu poze facute de mine 106 Asa ca...here I am15 Nu prea am multe poze,deoarece mi s-a reformatat pc-ul si am pierdut multe din ele, dar am sa mai fac cand mai ies pe afara.

Momentan...doar 3 poze cu peisaje xD Astept parerile voastre.

1.Click
2.Click
3.Click

Edit: Sa lamuresc lucrurile, efectul este de la aparat, am dat pe undeva pe la Magic nu stiu cum=]] Dar nu e cine stie ce diferenta.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#2
Helau hug. Puteam eu sa nu las un com?15
Bun, ma bucur ca te-ai decis sa postezi niste fotografii, eram curioasa *.*
Pentru inceput, voiam sa te intreb daca le-ai editat. [ eu sper sa nu :-S]
Asa: Prima poza: Imi place foarte mult cum a iesit casa aceea. Desi cred ca marea idee a fost sa pozezi florile si copacul, mi-a placut foarte mult cum a iesit casa in tot acel peisaj. Cerul e asa de albastru o.O De cand n'am mai vazut eu unul asa, fara nori 105. [ vremea e oribila la mn >.<]
A doua poza: Verdeee. E culoarea mea favorita, cum sa nu-mi placa poza?21 Foarte interesant, in fata este o nuanta deschisa de verde, cea a ierbii, iar in spate un verde inchis, copacii. Bestial O.O. Mereu mi'au placut contrastele astea39.
A treia poza: Ori e editata, ori ai un aparat bestial. 43 Ma rog, daca asa e ea naturala, tu esti cea bestiala43. Imi place foarte mult culoarea raului, nu foarte limpede, un albastru asa... de mare o.O. [freaky].
Cam atat, astept si alte fotografiihug.
[Imagine: asdsadfu.jpg]
Sank you, Valkyrja *hug*


#3
Thx sweety pentru comm hug Nu ma asteptam xD Totusi, merci mult 15

1.Another landscape
2.Mum's cigarette
3.Looking for you ( o poza mai veche cu ochiul meu O_O )

Cam atat pentru moment.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#4
Beki hug ! De ce nu mi-ai spus ? RuÅŸine.
Primele poze sunt magnifice. Mă refer la cele din primul post. Apoi, aceea cu ţigara, mi se pare că degetele strică tot. I mean , sunt jumătate din poză , şi sunt cam îmbătrânite 24. LOL. Apoi cea cu ochiul este în ceaţă . Prea în ceaţă . În rest sunt foarte mişto, foarte clare, deşi ultima de la primul post e puuuuţin neclară, dar merge .

Mai aşteptăm .
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.




#5
Wow. Can I eat them? ;3 Niaaaahaa.

La asta m-am gândit când am văzut a doua şi a treia poză din primul post. Cel puţin a treia e atât de clarăă. Cel mai mult mi-au plăcut a doua, a treia [Cred că am văzut şi vreo două broscuţe, dar se poate să fi fost de la mine] şi a cincea. <3 Cea cu ochiul mi se pare prea blurată. [Ori asta ori iar am stat prea mult la pc]

Nice work. :3 Niahaha.
[Imagine: 51pt12.png]
Eu mă semnez uneori "cam retardă" şi uneori cam aşa.

#6
Multumesc pentru pareri. Lori, e mama mea aia xD
In fine, am revenit cu noi fotografii, sper sa va placa. Sunt facute din calatoriile mele, in fine am doar doua momentan=]]

1. Nu vezi mereu cer ca ala
2. Flower

O sa revin mai incolo cu alte fotografii. Astept parerile voastre.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#7
Hey Beki ! As vrea sa-ti spun ca primele poze cu peisaje sunt superbe <3. Ador culoarea verde , mai putin sa ma imbrac cu ea , dar nu conteaza asta xDD. Tigarea aia a iesit si ea bine , dar sincer nu prea ma incanta tigarile , nu suport fumul xDDD. Ochii tai sunt caprui ?! Ador poza aia <333 Si ai mei la fel.
Iar ultimele poze , de la ultimul tau post sunt mirifice , ador cerul acela si cum l-ai prins , iar daca te uiti mai atent la forma norilor pare a fi un sarpe , sau asa mi se pare mie. Iar floarea aceia este splendida , este poza care imi place cel mai mult.
Fa poze in continuare , te pricepi !
* Hugs Her *
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)