Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Haramichi editia 1

#1
Ok poate veti crede ca pe 5 iunie a fost prima intalnire Haramichi, insa abia acum urmeaza sa fie lansarea oficiala al acestui eveniment. Pe 3 iulie va asteptam in parcul national sector 1, aka parcul Lia Manoliu, cu multe surprize dar cand zic multe, vor fi mai multe decat la cealalta intalnire. O sa va anunt peste cateva zile ce va asteapta!4
[Imagine: Untitled-1.png]

#2
Mai bine spune direct parcu '23 august' in fata statuii lui Mihai Eminescu, e mai simplu.
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#3
Eh,voi incerca sa o conving pe Grella sa vina si ne descurcam noi.Oricum de abia astept sa dau examenele ,sa scap si voi avea timp sa vin la toate intrunirile posibile si imposibile.
n_n
[Imagine: wqymg0.jpg]

#4
(16-06-2011, 06:33 PM)deeaH2elen A scris: Eh,voi incerca sa o conving pe Grella sa vina si ne descurcam noi.Oricum de abia astept sa dau examenele ,sa scap si voi avea timp sa vin la toate intrunirile posibile si imposibile.
n_n

Nu e greu, veniti cu metroul pana la Piata Muncii, doar sa aveti grija pe unde pe care gura iesiti sau... daca nu ma insel, una dintre ele este inchisa pentru ca sunt niste 'modificari' deasupra, oricum, de la gura de metrou pana in parc nu e distanta mare, intrebati si voi. 21
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#5
Da, Mimi, foarte clară ai fost. Sunt sigură că Deea NU se va rătăci deloc.
Mai simplu, ce zici să stabilești un loc de întâlnire cu cineva care știe cum să ajungă în parc?
Ca să nu te complici inutil.
Dumnezeu știe cât ne-am învârtit eu și Dragonz Eyez prin jurul Casei Studenților la Otaku... fără să știm că suntem lângă Casa Studenților, evident o.o...
Oricum, eu sigur vin la Haramichi. Iar.
Și vreau să fiu voluntaaaaarr =^w^= !
Sigur o să fie grozav și în iulie, nu mă îndoiesc. Fie că particip la jocuri sau sunt voluntar, numai atmosfera în sine e bestială =D !
Și sunt și la 5 minute depărtare de parc 16.
oh hi there.
[Imagine: tumblr_m2qvzsPdP51qi23vmo1_r1_500.gif]
Stairway to heaven?
Gurrrrrrl, I ain't got no time for that, I'm taking the elevator.

#6
Allison
Nu cred ca Dumnezeu stie cat ne-am invartit :- ??
Btw, mai stii? stai la 2min de parc 10

Si eu vin la 'editia 1' din iulie. Cya there guys 10
[Imagine: 61516723.png]
LSHTCCOMNAIWEDA
Which translates to: Laughing so hard that coke came out my nose and I wasn't even drinking any.



Thanks Mimi x3 !


#7
Ini mini maini mou...si uite si programul pentru Haramichi first, pe 3 iulie 2011, adica duminica, in parcul national sector 2, scrie mai sus care.

Ora 14:00 - Konnichi wa Haramichi Ro
Ora 14:10 - Moment româno-japonez
Ora 14:30 - DISCURSURI
Ora 15:00 - Prezentarea mitulului Tanabata
Ora 15:30 - JOC DE SOCIALIZARE - Formarea Kanji
Ora 16:oo – Workshop Daruma
- Joc de socializare românesc - Maţele încurcate
Ora 17:00 - JOC DE SOCIALIZARE - Legatul Obiu-lui (Joc de îndemânare)
Ora 17:30 - Copacul dorinţelor
- Joc de socializare românesc - 1, 2, 3 la perete stai
Ora 18:30 – JOC DE SOCIALIZARE- Alinierea
Ora 19:00 - Caligrafia dorinţelor
- Joc de socializare românesc - Ţară, ţară vrem ostaşi
Ora 19:30 - JOC DE SOCIALIZARE - GO uman
- CAIETUL CU IMPRESII
Ora 20:00 - SAYONARA HARAMICHI
[Imagine: Untitled-1.png]

#8
Ne cerem scuze insa din cauza unor schimbari climatice nu se va putea tine editia Haramichi dar nu va ingrijorati se va tine in continuare, urmatoarea editie fiind pe data de 7 august .In perioada 3-7 august, in Japonia are loc 2 festivale legate de Tanabata: Kanto Matsuri si Nebuta Matsuri, ceea ce inseamna ca veti avea parte de activitatile planuite pentru astazi cu mici modificari. Vor aparea in programa mai multe workshop-uri si alte surprize care vor fi de dezvaluite pe parcurs...
[Imagine: Untitled-1.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Votare concurs MangaZen editia a 6-a Bebe 1 7.281 08-09-2013, 05:44 PM
Ultimul răspuns: Teh
  Haramichi Harajuku hikari marina 13 8.899 06-06-2011, 08:42 PM
Ultimul răspuns: ♣ TheBlackCat ♠
  Festivalul "Michi Biraki" - editia a II-a Flaw 0 2.745 04-05-2011, 09:36 PM
Ultimul răspuns: Flaw
  Workshop Origami – editia de Craciun Flaw 0 1.989 20-12-2010, 01:54 PM
Ultimul răspuns: Flaw


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)