Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Va place ficul nostru ? Ati vrea sa-l mai continuam ?
Da ne place . Vrem sa-l continuati .
80.00%
8 80.00%
Asa si asa . Mie indiferent .
20.00%
2 20.00%
Nu . Nu !
0%
0 0%
Total 10 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Scars O'Love [+18] by Guns N Roses and Estranged

#21
Nu are rost sa ma cert cu tine, asa ca iti urez mult spor la scris si astept intr-o zi de la tine o poveste ce ma va fascina.
Nu jigni, caci nu realizezi nimic si nu mai injura ca nu are sens (gandeste-te, are? chiar deloc).
In rest mi-a placut comparatia cu o buruiana. Foarte frumos.
Spor la scris!
Daca lumea nu are exemple, fi tu unul.
Fugi de rautate! Fugi, omule, fugi!


Dumnezeu vindeca ce medicii nu au putut: https://www.youtube.com/watch?v=21ijUVwpsfA

Iisus vorbeste despre viata si moarte: https://www.youtube.com/watch?v=lLGE5tUq50U

#22
Da...rusine mie.Nu am mai lasat nici un un com,...Las acuma:)
Deci...Bellatrix e drogata rau de tot.Da rau.Daca e geloasa ca Axl se uita la altele si il mai si saruta...e clar ce are.Oricum,eu tot o iubesc pe fiinta asta.Si ce-i cu cearta pe nume?Zau,astia nu mai au subiecte de cearta si se cearta cum apuca ,doar de dragul de a tipa unul la altul.Presimt eu ca intre astia doi o sa fie ceva.Macar o scanteie acolo,ceva.
Eu astept nextuletul...

#23
Thx everyone pt comment :D Next :> Eu l-am scris :D





*Axl Rose P.O.V * - I told you ! She wants me !

-Iti vine sa vomiti, a ? Cand isi da drumul cineva in gura ta nu-ti mai mai vine sa vomiti ? spun nervos din cauza comportamentului ei foarte indfiferent si argoant , in timp ce eu o injuram aceasta se pusese langa mine si ma saruta . Raman pur si simplu uimit si aceasta se pusese la locul ei fara nicio remuscare , se comporta de parca nimic nu s-ar fii intamplat. Ma uit la ea cum savura amurul gust al alcoolului . Incep sa rad :
- V-am spus ca e innebunita dupa mine , ce dracu ? Tarfele mereu raman tarfe , cand dau de p*** , nu mai vor sa se intoarca , sunt ca niste catele atunci cand le dai carne . Rasul meu in batjocura o facuse sa se incece si dand pe ea bautura .
Ma privi fix si pe fata ii aparuse un mic zambet :
- O , da chiar sunt foarte nebuna dupa tine . Nu vezi , sunt deja uda , la propriu ! Tipa la mine , tonul ei era nervos si tot odata seducator .
- Duff , chiar nu inteleg ce dracu vezi la ea ? E urata , tarfa si plus de asta are si un comportament al dracu de nesimtit . Ii spun lui Duff , asteptand un raspuns .
Acesta se uita la mine si mai luase un shot de vodka dupa care imi spuse :
- Nu comentez .
Tipele din bar treceau pe langa mine si imi faceau cu ochiu , o puteam observa pe Blacky cum se uita geloasa la mine . Sunt sigur ca ma doreste . Nu seamna deloc cu Cher , ea e atat de fragila , e virgina , frumoasa si destepta , Slash mereu se combina cu cele mai bune . Dupa cam jumatate de ora timp in care Blacky bagase la bautura in ea si tarsese pe nas , abea tinundu-se pe picioare se ridica si veni la mine si se puse in brate , lundu-ma cu o mana de gat si cu celalta tinand paharul in mana . Avea o fata destul de obosita , cearcanele erau foarte vizibile , la fel si pupilele mari si dilatate , putem observa in ochii ei albastrii si mari .
- Hai iubire, nu vrei sa ne luam o camera? Tu si eu..o noapte de neuitat . Daca n-ar fi fost drogata si beata sincer m-as fii futut cu ea , dupa care sa-mi bat joc de ea . Sunt sigur ca nu i-ar fii placut , dar era o singura problema , eu nu eram Slash sa fur tipele altora , cum a facut cu Cherry , cu toate ca i-am spus ca in seara asta vreau sa fiu cu ea , a sarit primul in joc si sincer m-am simtit oribil , plus de asta Duff se uita mirat de reactia ei . Asa ca nu vreau sa ii fac asta tocmai lui. Am dat-o la o parte de pe mine, spunadu-i clar :
- Nu m-as fute cu tine , nici daca ai fii ultima femeie de pe pamant . Cuvintele mele erau aspre si sincer nici nu ma interesa daca o durea sau nu. Eu vroiam sa fac in asa fel incat sa fiu cu Cherry .
Aceasta , facuse bot si dupa incepuse sa rada ca o nebuna cazand pe jos . Am ajutat-o sa se ridice , si fara sa vreau i-am vazut chilotii : Mov . Sincer chiar imi place culoare mov , era una dintre preferatele mele. Aceasta ametita cum era sa pus la Cherry in brate .
- Date jos de pe mine , esti grea ! Ti se pare ca arat un scaun ? Se rasti Cher la ea.
- Poate asta te faci sa taci si pe tine . Si imediat cum termina de vorbit ii acapara gura lui Cher . Eram de a dreptul socat , si nu numai eu ci si restul baietilor . Izzy isi facea cruce , spunand ca nu a mai vazut asa ceva in viata lui , eu scapasem tigara pe jos , Duff spunea ca e sarbos sa te saruti tocmai cu o virgina si Slash era foarte excitat de intamplare . Cher o indeparta pe Balcky de ea si ii trase o palma :
- Ba , nu te mai las niciodata sa bei asa de mult . E scarbos !
- Da si cand ai facut sex in cu tipele alea din barul de lesbience nu mai era scarbos . Si plus eu sunt sorta , BITCH! Nu o necunoscuta .
Cand am auzit , fantezia mea erotica despre ea se schimbase radical .
- Chiar ai facut sex cu fete ? Intrebam toti deodata .
- Blacky esti o nesimtita , mi-ai jurat ca numai spui nimanui . Se ridica si pleca de la masa , pierzand-o cu privirea prin aglomeratia din bar .Cand trecu pe langa mine imi lasa mirosul parfumului de cirese in urma , picioarele lungi si voluptoase imi atrase privirea , fundul ei era <<Vai Doamne!>> ar merge de cateva ori .
- Vezi ce-ai facut ? Tarfo! Ma rastesc eu la Blacky.
- Nu imi pasa ! Si tarfa e mata ca nu a stiut sa foloseasca prezervativul si nici anti-conceptionalele.
Ne mai suportand aroganta ei si limbajul ma asez frumos langa ea, ii spun :
- Fii atenta , nu imi pasa mie daca te crezi mare si tare , cu mine nu-ti merg glumele astea de santier ! M-ai auzit ?
- Ce trist! Din pacate , va trebuii sa le suporti !
Cand m-am asezat si am inceput sa vorbesc cu Duff am putut sa o aud cum ma injura .
*Cherry Star P.O.V * - f**k you Blacky !


<< - Da si cand ai facut sex in cu tipele alea din barul de lesbience nu mai era scarbos . Si plus eu sunt sorta , BITCH! Nu o necunoscuta .
- Chiar ai facut sex cu fete ? Intrebam toti deodata .
- Blacky esti o nesimtita , mi-ai jurat ca numai spui nimanui .>> La dracu Blacy , imi spuneam in gand in timp ce ma intreptam spre bar . Ma asez pe scaun si imi aprind o tigara . Ma uitam dupa barman - Mike , tot un bun prieten de-al meu , probabil va intrebati cum de am prieteni numai care vind droguri si bautura ? Pai pentru ca ma inteleg mai bine cu oamenii de genul asta - il zaresc , preparand un cocktail pentru un domn . Ii fac cu mana si acesta imi spune ca vine imediat . Ma uit prin jur sa vad ce mai se intampla , toata lumea danseaza si se distreaza , numai eu stau si imi inec amarul in bautura .
- Hei Cherry , ce faci frumoaso ? Cu ce te servesc ? Acelasi zambet ugicator , nimic nu se va schimba la el .
- Pai uite , nu prea bine m-am certat cu sor'mea . As vrea doua Sex On The Beach . Te rog . Spun eu mai intristata sprijinandu-ma cu o mana de masa .
- Ce mai face Blacky ? Iar te face de ras prin aroganta ei ? Spune razand , intizandu-mi cocktail-urile .
- Uneori . Spun sorband dulce-amarului cocktail .
"If I died in your arms
Would you then give me your love
Would you tell me that you need me
and that I was the one

Now there's nothing I can say to you
To make you feel the same way too
When you walk away I just want to die
And I try not to break down and cry"



#24
I hate to be the bad guy but we are not gonna put the fic here anymore.
Din ce cauza? Pentru ca m-am saturat sa imi spuna oricine cum sa scriu si cum sa imi fac actiunea din poveste. Am crezut ca daca o voi pune aici o sa aprecieze cineva macar cum scriem, dar nuu, imediat vin criticele si "marii cunoscatori de arta".
Sa nu credeti insa ca m-am oprit din scris la fi in continuare, insa. Fic'ul ala inseamna ceva pentru mine si doar pentru ca ma opresc sa il pun aici nu inseamna ca il abandonez deoarece nu abandonez ceva ce imi place.
Thanks for payin' atention.
S-a terminat si e decizia mea finala :].
Pentru iubire nu se multumeste, in consecinta, n-o sa-ti multumesc nici eu. Doar te iubesc sublim si nebuneste, atat de pur, total, nepamantesc.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Black roses Nywa 56 40.158 19-07-2012, 12:52 PM
Ultimul răspuns: Ai_4ever


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)