Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Favourite anime couples.

#1
Pai, asa cum spune si titlul, este un topic unde fiecare isi poate enumera cuplurile din anime favorite si explicand de ce acel cuplu este preferatul lui/ei(ca sa nu fie doar o enumerare random and to eliminate spam).
N'am pus un numar limita, fiecare este liber sa puna cate cupluri doreshte^_^
De asemenea nu este obligatoriu sa punetzi doar cupluri care sunt atestate in anime, putetzi pune cupluri cu personaje pe care ati dori voi sa fie together, spre ex: Sakura/Gaara, sau L/Light.
So, I'll begin:
1. Athrun Zala & Cagalli Yula Athha- Gundam Seed - Cagalli este idolul meu, este o personalitate puternica shi ambitioasa, iar Athrun e un tip incapatzanat, care face totul pentru ceea ce crede, chiar daca uneori e naiv shi e prostit ushor T_T''. Au personalitatzi asemanatoare, amandoi sunt foarte protectori, directi si maturi intr-un sens prost T_T''. Fac un cuplu genial and I don't give a bloody castravete c cred "the Meer fans"
[Imagine: bla.jpg]

2. Shiki Senri & Rima Tooya- Vampire Knight - imi plac atat de mult incat knd ii vad I get all mushy and stuff....
[Imagine: rimashiki.jpg]

3. Sawada Tsunayoshi & Kyoko Sasagawa - Katekyo Hitman Reborn - Tsuna e un plangacios but oh so cool in hyper dying will mode, Kyoko e mereu sweet and caring. Cred ca se potrivesc super bine...and I hope they'll get together in the future ^_^
[Imagine: tsunakyoko.jpg]

4. Soichiro Arima & Yukino Miyazawa - Kare kano - initzial am citit manga apoi am vazut anime'ul...sunt un cuplu perfect o_O ...Adik au avut suishuri shi coborashuri k orice relatzie...dar mi'a placut evolutzia lor...k persoane, k iubitzi...E un echilibru mushy intre ei...t face sa crezi: "ia uite frate, maybe there is hope afterall!"
[Imagine: karekano_05.jpg]

5. Hanabusa Aidou & Sayori Wakaba - Vampire Knight - aici sunt mai mult influentzata d manga...dar fara ajutorul autorului, doar cu imaginatzia mea, i'am combinat imediat 21 El -don juan'ul, ea -matura shi calma, cred k ar fi so cute together *_*
[Imagine: Smile.jpg]

6. Natsume Hyuuga & Mikan Sakura - Gakuen Alice - young love...sweet young love!...sunt asha d cute incat, ei sunt doza mea zilnica d romantism leshinat :X El rece shi indiferent, ea sociabila shi aiurita...cuplul tipic...dar asha d original shi funny evidentziat k nu t potzi opri sa spui "more...more...I wanna see more *_*"
[Imagine: blabla.jpg]

7. Akito/Agito & Yayoi Nakayama - Air Gear - I don't know...I just don't know why I would love to see them together....aici am fost influentzata d manga foarte mult spre ideea asta, dar dupa anumite faze n'am putut sa nu observ k se potrivesc chiar prea bine *_*
[Imagine: Underwater_kiss_by_Sahara_Inside.jpg]

8. Saber & Gylgamesh - Fate Stay Night - sry Shirou fans, dar eu prefer pe Saber cu cineva strong, cocky and gorgeous :X
[Imagine: sabergyl.jpg]


Mai am destule cupluri...dar trebuie sa recunosc k la capitolul manga couples am prea multe for my sanity T_T ...imi este extrem de dificil sa l aleg. Nu le am intr'un top bine stabilit, am ales cele mai reprezentative cupluri pentru mine in cazul d fata Smile
[center][Imagine: SOTW2-House.png][/center]
[center]~only God doesn't believe in...God~[/center]


[center][Imagine: 1241698538_scrubs-party.gif][/center]
[center]Trolebuuuuuuuuuuuzzzzzzzzz[/center]


[center]Do you know a woman who hates herself enough to date me?[/center]

[center][Imagine: chibi_2605.gif]
Pompertziu Fulangesh, chibi-ul lui YamaMina
[/center]


#2
IIII..soooo manyyyy!!!...ok..sa incepem asa

1: KYON and HARUHI - SUZUMIYA HARUHI NO YUUTSU - absolut si incontestabil cuplul meu favorit.Haruhi este tupeista,indrazneata,ridicola,wacky si special...kyon este cu picioarele pe pamant,cu un umor ironic,sarcastic cu care ne delecteaza si care cu siguranta este extrem de amuzant.Relatia lor este un fel de love-hate ,dar intr-un mod f tare....nu voi uita doua lucruri cel mai mult la acest cuplu...reactia lui kyon cand o vede pe haruhi cantand- ceea ce reprez si mom cand incepe sa realizeze ca nu-i o fata rea,ci una cu potential....si cand spune ' actually..pony tails turn me on'..24..doar cei care au vazut stiu de ce..

[Imagine: Tie.jpg]

2:HIKARI AND KEI-SPECIAL A - inca un cuplu pe care il adoooooor..:X....hikari e mereu in competitie cu kei...insa in spatele acestei competitii amicale...cei doi sunt deeply in love.Hikari este hotarata,inteligenta si cu inima buna...kei pare mai rece insa este foarte bland,prietenos si nr 1...ii place s-o tachineze pe hikari zicandu-i nii-san..nr2...insa in adancul sufletului el o iubeste dintotdeauna..:X:X:X...just...kawaii..
[Imagine: HikariandKei29.png]


3: AYANO and KAZUMA - KAZE NO STIGMA

Buaaa....inca un cuplu fav fav fav...Ayano este mostenitoarea lui Enraiha si are o mare incredere in ea.Pentru ca l-a invins cand era mai mic pe Kazuma ea inca il confunda cu cel anterior zicand ca e slab..in realitate Kazuma a devenit mult mai puternic ca ea.Ayano este hotarata,curajoasa....dar colerica si agitata...exact ca elementul cu care familia ei a facut contract...focul...este o fire focoasa...se aprinde usor.Kazuma in schimb este calm,cu capul pe umeri si are si un simt al umorului destul de strengar....tipic elementullui sau..vantul.Those 2 make such a cute couple.^^
[Imagine: kazenostigma.jpg]
4:ALICIA and WELKIN-VALKYRIA CHRONICLES
Desi inca nu s-a terminat animeul...acestia fac un cuplu super cute.Alicia e hotarata si dedicata,insa de asemenea e cam agitata si traditionalista.Welkin e un tanar care la prima vedere pare aerian ,dar este o fire calma,blanda si un adevarat tactician cand vine vorba.Un adevarat lider.....astept sa vad si animeul..:X:X..

[Imagine: 4878-119889-b99188a6792d5aa6b2d637e.jpg]

5 KYOKO and REN -SKIP BEAT Chiar trebuie sa fac si la astia prezentare..it's like duh..ren e perfectiunea intruchipata..cel mai bland,cumsecade tip...chevalier..8..dedicat .Kyoko este o fire foarte puternica si hotarata,la fel de dedicata mesriei ei.The perfect couple..may they kiss one day!!!

[Imagine: pic119.png]
64OUJOU and KASAHARA- TOSHOKAN SENSOU - astia doi are a match made in heaven.Desi dojo e mai pitic decat ea...24....este si capitanul ei...un barbat care la inceput pare rece,enervant,iritant....defapt are un suflet mare...si este pe langa asta kasahara's prince charming care a influentat-o sa intre in armata desi pe vremea aia nu stia ca e el....o pereche superba..
[Imagine: toshokanend.jpg]

7:LYDIA and EDWARD - HAKUSHAKU TO YOUSEI
-Ea este o fire foarte emotiva dar hotarata sa ajute creaturile magice,el este un tanar cu un trecut intunecat care are nevoie de Lydia pentru a ajunge unde trebuie,insa se indragosteste in cele din urma de ea.
[Imagine: aa6aa344470068a2f68d751ab2afa9f9122.jpg]

8:MIMIKO and JIRO - BLACK BLOOD BROTHERS
Mimiko este o fire vesela si optimista,dornica sa accepte toti vampirii ca semeni.Este o pacifista si intalnirea cu Jiro o determina si mai mult sa sprijine cauza ei.Se indragosteste de el si reuseste sa-l convinga sa ramana in tokio.Inca este neclar daca si el este indragostit de ea,insa tine intr-adevar mult la ea si e ingrijorat pentru starea ei.
[Imagine: 11.png]

9:CORTI and PHORON - SHINKYOKU SOUKAI POLYPHONICA

Corti este incapatanata si dura Phoron este linistit si cam slow...dar cei doi se completeaza ca spirit-om.
[Imagine: cortiandphoron.jpg]

10:AMANDA and JOSEPH- BLASSREITER - Come on..these 2 are meant for each other....jur ca nuj c altceva sa zic ca sa argumentez..e un adevar universal..joseph needs amanda!!
[Imagine: blassreiter.jpg]

11: SAKURA and RANMARU - TOKKO - Lucreaza in aceeasi echipa si au o legatura spirituala puternica.Un cuplu super tare...damn that mangaka for not continuing the story!..
[Imagine: tokko.gif]

*huff huff huff...ok...cam atat pe moment..as mai avea dar..*huff..*huff..i'm tired...
[Imagine: haruhisuzumiya7.jpg]

Power of haruhism just knocked Kyon down :bv:

[Imagine: chibi_41.gif]
melli-chan, chibi-ul lui goddess

#3
Yay my turn ^.^, cu lista mea nu prea lunga 21
1.Hatsuharu Sohma & Isuzu Sohma --Fruits Basket--
[Imagine: HaruSohmaandRinSohma.jpg]
Desi acesta e mai mult manga couple pentru ca Rin nu apare decat in manga nu si in anime 39.
Oricum este cuplul meu preferat si unul dintre putinele cupluri anime care chiar imi plac. Motivul: Haru e personajul meu preferat din anime, iar Isuzu este personajul meu feminin preferat dintre toate anime-urile si manga-urile. Amandoi au personalitati care-mi plac. Haru e foarte cumsecade, mereu se gandeste la altii, iar Rin are o mentalitate puternica, desi poate fi cam rautacioasa.

2.Lelouch & C.C. --Code Geass--
[Imagine: c2xlelouch1280.jpg]
Imi place relatia lor mai ales pentru ca nu arata practic nimic pe fata ca ar fi ceva intre ei, dar pur si simplu se inteleg.

3.Shiki Senri & Rima Tooya-- Vampire Knight --
[Imagine: vampireknight0805LG.jpg]
Chiar nu stiu sa dau un motiv bun de ce-mi place acest cuplu 21 Pur si simplu imi place sa-i vad impreuna.

Cam atat in cazul meu, pentru ca deseori mi se intampla sa nu-mi placa cuplurile din anime-uri, poate doar din cauza ca-mi place mult un personaj si nu prea-l vad potrivindu-se cu altul.
[Imagine: elegance1.png]
Arigatou Luinil hug


#4
39 Mie placut cateva insa n-am sa fac u ntop,ci am sa le enumar ::

Koizumi Risa - Atsushi Otani
[Imagine: be6fecf3570630_full.jpg]
Un cuplu adorabil din Lovely Complex.Desi diferenta dintre intaltimea
lor este de 14 cm,Risa avand 1,72 iar Otani 1,56 ei do iau ramas un cuplu
pana la finalul anime'ului.

Nobu~chan - Nakao~chi
[Imagine: nobu_nakao.jpg]
Tot din Lovely Complex,un cuplu foarte simpatic,care ser giugiuleste
aproape mereu.Nobu e mai scunda,iar Nakao mai inalt.

[b]Mayama Takumi - Yamada Ayumi

[Imagine: HnC01.jpg]
Poate e grafica de vina,sau acestia do ise potrivesc de minune <3

Maaka Karin - Usui Kenta
[img] Coincidenta face ca numele lor sa inceapa cu aceeasi literea.Un cuplu
format dintr-un vampir si un om normal.

Hiromi Yuasa - Shinchiro ...
[Imagine: e71228db7d54dc384e03528a53b80264.jpg]
Un anime cam saidc,True Tears insa cu un cuplu dragut.Ambii
sunt prieteni din copilarie,o lupta intre sentimente si amintiri.

Aiko Ando - Prietenu lcel mai bun al lui Shinchri caruia nu-i mai tin minte numele
[Imagine: aoiki.jpg]
Aiko in primele episoade nu era interesata de el,dar pe parcurs iusi aminteste eforturile acestuia de a fi langa ea.Pana la urma devin un cuplu.Tot din anime'ul True Tears.

Kuran Kaname - Kuran Yuuki 21
[Imagine: vampire-knight-11-kaname-x-yuki.jpg]
Desi sunt frate si sora,in familia lor vampirii pursange au voie sa se casatoreasca ,chiar frate cu sora si invers.Parintii lor au fost de asemenea frati gemeni si totusi i-au avut pe ei o.O

#5
1)Koizumi Risa & Otani Atsushi(LOvely Complex)Desi este o diferenta de inaltime destul de mare intre cei doi,tot ii ador deoarece ne arata inaltimea nu conteaza.[Imagine: 2723977jd2.jpg]
2)Joey Wheeler & Mai Valentine(Yu-gi-oh!)Imi place cuplul asta :X Pt ca se potrivesc fb,tin unul la altu insa cu greu recunosc asta21.La inceput Mai joaca duel monsters pt bani dar Joey o face sa-is schimbe parerea despre viatza deoarece el lupta pt sora sa ca sa-i plateacsa operatia la ochi.[Imagine: FightingCouple.bmp]
3)Sakura Haruno & Naruto Uzumaki(Naruto Shippuden)Ii ador pt ca au f multe in comun si ar fi un cuplu foarte funny zic eu XD[Imagine: narutoandsakura.jpg]
4)Shuichi Shindou & Ryuichi Sakuma (Gravitation EX)Imi place f mult ca Ryuichi nu renunta la Shuichi si mi se pare ca se potrivesc bn si au multe in comun .[imi place si cuplul Yuki & Shuichi][Imagine: ShuichiandRyuichi.jpg]
5)Yuuki & Kaname Kuran(Vampire Knight)Desi sunt frati imi plac f mult. [8][Imagine: normal_kaname_yuki.jpg]

#6
Si eu am destul de multe, dar ma rezum doar la cateva 21

1. Furukawa Nagisa & Tomoya Okazaki - Clannad
[Imagine: TomoyaOkazakiNagisaFurukawa006.png]
Desi la inceput nu prea mi-a convenit [pentru ca mai mult mi-ar fi placut cuplul Kotomi x Tomoya], dupa ce am vazut After Story m-am lasat cucerita. N-ai cum sa nu-i accepti. Se iubesc asa de mult, iar Ushio [fata lor] spune totul. Au ramas impreuna si si-au aratat unul celuilalt iubirea in orice imprejurare. Sunt draguti, simpatici, dulci, ii ador 8.

2. Kiryuu Zero & Cross/Kuran Yuuki - Vampire Knight
[Imagine: vkg021.png]
Pur si simplu imi plac. N-am un motiv. Sunt foarte draguti impreuna, se potrivesc, iar relatia lor n-ar avea nicio problema pentru ca n-au nicio legatura de sange. Desi Kaname mi se pare atragator si draguuut [ 38 ], Zero-kun e mult mai bun de cat el.

3.Aisaka Taiga & Takasu Ryuuji - Toradora!
[Imagine: 47.png]
Chiar daca n-am terminat anime-ul, astia doi din start mi-au placut. Atat ca si cuplu cat si ca personaje. Sunt un cuplu tipic shoujo, fiecare cu un temperament opus. Totusi, deaia se zice ca polii opusi se atrag.

4.Yuichi Ezaki & Akiba Rika
[Imagine: 2008-06-12-104576.png]
In toate cele 6 episoade ale anime-ului, relatia lor avea suisuri si coborasuri, insa la sfarsit a ramas sus [logic]. Totusi sunt asa de draguti 8. Ezaki facea atatea sacrificii pentru Rika. Cel mai mult mi-au placut momentele cand interpretau personajele din cartea Rikai.

Cam atat momentan 21

#7
(17-06-2009, 12:46 PM)Kyandee A scris: Si eu am destul de multe, dar ma rezum doar la cateva 21

1. Furukawa Nagisa & Tomoya Okazaki - Clannad
[Imagine: TomoyaOkazakiNagisaFurukawa006.png]
Desi la inceput nu prea mi-a convenit [pentru ca mai mult mi-ar fi placut cuplul Kotomi x Tomoya], dupa ce am vazut After Story m-am lasat cucerita. N-ai cum sa nu-i accepti. Se iubesc asa de mult, iar Ushio [fata lor] spune totul. Au ramas impreuna si si-au aratat unul celuilalt iubirea in orice imprejurare. Sunt draguti, simpatici, dulci, ii ador 8.


3.Aisaka Taiga & Takasu Ryuuji - Toradora!
[Imagine: 47.png]
Chiar daca n-am terminat anime-ul, astia doi din start mi-au placut. Atat ca si cuplu cat si ca personaje. Sunt un cuplu tipic shoujo, fiecare cu un temperament opus. Totusi, deaia se zice ca polii opusi se atrag.

4.Yuichi Ezaki & Akiba Rika
[Imagine: 2008-06-12-104576.png]
In toate cele 6 episoade ale anime-ului, relatia lor avea suisuri si coborasuri, insa la sfarsit a ramas sus [logic]. Totusi sunt asa de draguti 8. Ezaki facea atatea sacrificii pentru Rika. Cel mai mult mi-au placut momentele cand interpretau personajele din cartea Rikai.

Cam atat momentan 21

Jesus...cum am putut sa uit de ei..multumesc ca mi-ai amintit..like..dupa sarutul ala taiga si ryuuji sunt fav mei...au castigat oscarul animeurilor ptr best kiss scene ever!
[Imagine: haruhisuzumiya7.jpg]

Power of haruhism just knocked Kyon down :bv:

[Imagine: chibi_41.gif]
melli-chan, chibi-ul lui goddess

#8
Un topic pe gustul meu. 19
Ok, let me think.

Pentru incepuuut....

1. Zero and Yuuki [aia din Vampire Knight, stiti voi :"D] -> Mi se pare un coplu dragut, se potrivesc, cel putin asa-i vad eu. Pacat ca Yuuki se indragosteste de Kaname [parca...], se potriveste muuult mai bine cu Zero.
[Imagine: Yuuki_zero_kids1.png]


2. Ichigo and Rukia -> In anime nu prea dau asa multe semne ca se plac, dar eu una cred ca ei doi s-ar potrivi. Ar face un cuplu dragut si in acelasi timp amuzant!
[Imagine: IchiRukiAvatar.png]


3. InuYasha x Kagome -> Paiii, nu prea stiu, mie mi se pare un cuplu super cutie :3 Sunt asa de draguti amandoi si InuYasha chiar daca e el mai copilaros cred ca poate fi si romantic in unele momente.
[Imagine: unexpected.gif]


4. Kaname x Sousuke -> Ei doi sunt geniali ! :]] Mie una imi place coplurile amuzante si ei chiar se incadreaza in aceasta categorie.
[Imagine: a9cf9277.jpg]


Si cam atat, la ora asta nu mai imi vine altceva in minte.

#9
Ok, staţi să văd ce-mi trece prin cap la ora asta =]].

[center] 1 . Taiga Ai Saka x Ryuuji Takasu [/center]
[ Anime : Toradora ]
Yeah, they are one of my favourite couples. Sunt pur şi simplu făcuţi unul pentru celălalt, aşa mi se pare mie. Se potrivesc al naibii de bine. Ryuuji poate avea grijă de Taiga mai bine decât oricine altcineva, hai să fim serioşi.. ea chiar are nevoie de protecţie şi Taiga îl poate pune la punct, chiar şi atunci când nu a făcut nimic. Se pot iubi, doar aşa cum ştiu ei doi. Fac un cuplu, o pereche, o echipă minunată. Pur şi simplu îi ador , le stă extraordinar de bine împreună.

[center] 2. Daisuke x Riku [/center]
[ Anime : DN Angel ]
Nu le mai ştiu numele de familie, dar nu sunt atât de importante. Să ne înţelegem, poate aţi zice că Daisuke s-ar înţelege de minune cu Risa or whatever, dar eu cred că se potriveşte de minune cu Riku, exact aşa cum sunt în anime, pentru că pur şi simplu.. Mă, se potrivesc . Clar. Daisu poate evident avea grijă de Riku şi aceştia fac un cuplu minunat, se potrivesc, I mean they love each other, şi au personalităţi asemănătoare.

[center]3. Kaname Kuran x Yuuki Kuran[/center]
[ Anime : Vampire Knight ]
Ştiu, ştiu, mulţi zic că se potriveşte yuuki mai bine cu Zero, dar poate să zică lumea ce-o vrea :]]. Pentru mine cei doi sunt născuţi unul pentru celălalt. Felul în care o iubeşte Kaname pe Yuuki mă înnebuneşte pur şi simplu. Adică, tipu ar face orice pentru ea, atât cât este posibil şi chiar mai mult de atât . Şi se potrivesc împreună , trăsături asemănătoare, fac un cuplu model. Chiar îi ador <3.

[center]4. Akatsuki x Ruka[/center]
[ Anime : Vampire Knight ]
Mda, cei doi se potrivesc de minune. Hai să fim serioşi, dragostea lu' Ruka pentru Kaname e total inutilă, mă rog, aşa mi se pare mie, plus că nu se potrivesc. Şi Akatsuki oricum este un tip atât de drăguţ şi sweet, şi whatever şi se potriveşte de minune cu draga noastră Ruka. Nu ştiu dacă o recunoaşte :]] but, el chiar o iubeşte şi ea ar trebui să îl iubească şi aşa fac un cuplu minunat. Nu-i aşa? Dap aşa e :]].

[center]5. Shiki x Rima[/center]
[ Anime : Vampire Knight ]
Făcuţi unul pentru celălalt. Shiki e foarte sexi şi Rima este singura care ştie cât de cool or uncool poate fi. Parcă.. Hmm , nu ştiu există o chimie extrem de specială între cei doi. Poate chiar unul dintre acele cupluri perfecte, dar monotone. Îi ador.

[center]6. Lydia x Edward [/center]
[ Anime : Hakushaku to yousei ]
Oamenii se potrivesc. Fetiţa din basme, I mean, cea care le are cu magia or whatever şi tipul de gen excroc, se îndrăgostesc şi trăiesc fericiţi. Ăştia doi chiar par a fi scoşi dintr-o oveste , la naiba că se potrivesc de minune XD .

[center]7. Ichiru Kiryuu x Maria Kurenai[/center]
[ Anime : Vampire Knight Guilty ]
Nu ştiu cum i vedeţi voi pe cei doi dar mie mi se pare că ar veni perfect împreună. Se potrivesc, ea ,a adevărata Maria este o fire liniştită, calmă... Atât de simpatică şi inocentă şi Ichiru, Ichiru e foarte sweet şi cred că prin amestecu ăsta de inocenţă al amândurora, se potrivesc.

[center]8. Ren Tsuruga x Kyoko [/center]
[ Anime : Skip Beat ]
Kyoko este acel gen de persoană ce nu se lasă bătută uşor şi care , se cam subestimează [ în opinia mea ] . Ren este tipul bun la toate. Ce , nu e bună combinaţia ? Come on, se potrivesc de minune, sunt şi funny.

[center] 9 . Risa Koizumi x Otani Atsushi[/center]
[ Anime : Lovely Complex ]
Pot fi votat cel mai amuzant cuplu posibil făcut vreodată . Adică, sunt şi pasionali ei într-un mod ciudat de explicat dacă analizăm situaţia, dar da, da , da ! Le stă bine împreună. Foarte bine, chiar dacă diferenţa de înălţime este într-adevăr cam mare, ne descurcăm noi cu ei, că doar sunt cel mai amuzant cuplu. Îi ador.

[ dau edit dacă îmi mai amintesc ]
ORdinea este pur întâmplătoare D:

#10
Well am o gramada de cupluri pe care le admir din toate punctele de vedere 15

1. Nana & Ren [ Anime:Nana ] - cred ca este cuplul meu preferat . Imi place la nebunie de cei doi , sunt extrem de amuzanti si se potrivesc de minune 21 Dupa atatia ani dragostea dintre cei doi nu a murit si asta e uimitor . Se vede ca se iubesc mult . Sunt cateodata atat de diferiti , dar asta ii atrage si mai mult . Pur si simplu ador sa-i vad impreuna , impresionandu-ma enorm povestile lor , trecutul lor . Ren tine enorm la Nana , iar Nana , incapatanata ca deobicei a vrut sa ascunda faptul ca nu il mai iubeste pe Ren , dar ea s-a dat singura de gol xD
2. Kaname & Yuuki [ Anime:Vampire Knight ] - pur si simplu ii ador pe astia doi xD Se potrivesc de minune . Stiu ca multi sunt fani cuplului Zero & Yuuki , dar cred ca Kaname este mult mai bun decat Zero din toate punctele de vedere . Este extrem de dragut si este vampir xD Pur si simplu ii ador comportamentul , este cateodatat atat de misterios , iar Yuuki il place mult . De cand acesta a salvat-o , ea a avut niste sentimente profunde pentru baiat . Cred ca sunt potriviti unul pentru celalalt .
3. Taiga & Ryuuji [ Anime:Toradora ] - astia doi sunt extrem de frumosi xD Ryuuji este un baiat atat de dragut si atat de cumsecade . Tine enorm la Taiga si chiar doreste sa o faca fericita . Ma regasesc mult in Taiga , este atat de draguta cu o personalitate puternica . De la inceput am stiut ca sunt meniti unul pentru celalalt xD Imi place sa ii vad impreuna , le sta chiar bine .
4. Lelouch & C.C [ Anime:Code Geass ] - sunt extremi de draguti amandoi . Lelouch este un baiat superb din toate punctele de vedere . Este al naibii de dragut , ii ador ochii aceia frumosi si parul negru , are o personalitate puternica si cateodata este destul de amuzant . CC mi se pare o fata foarte draguta , puternica si uneori misterioasa . Eu zic ca astia doi se potrivesc xD
5. Naruto & Sakura [ Anime:Naruto ] - well o urasc din tot sufletul pe Sakura , deoarece este in limba dupa Sasuke si nu observa ca el nu ii acorda nici un fel de atentie , dar pur si simplu imi place sa o vad impreuna cu Naruto . In shippuuden relatia lor evolueaza , iar de Sakura incepe sa-mi placa din ce in ce mai mult xD Naruto tine enorm la ea si este un baiat ok din toate punctele de vedere , Sakura chiar trebuie sa il placa , deoarece e singurul care o poate face fericita xD

Well mai sunt o gramada , dar eh ...lenea asta 21

Don't try to be perfect . Just be yourself .




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)