Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Fantome ?!?

#11
Aly...
1)Cand bloom incerca sa fie pe invizibil nu i-a reusit 100% a facuto in fata mea
2)Mie mi-a aparut inainte cu o zi topicul ala perfect normal , lui bloom i se vedea nick-ul
3)Prima oara nu era bloom fantoma

Din astea 3 => 1) Exista o alta fantoma ce a creeat un topic exact ca al lui bloom ori a postat ..postul lui fiind nepermis
2)Sa stea zupul pe invizibil mult si bine ca nu va fi fantoma
3)Misterul nu va fi niciodata elucidat 100%
o.o" wot

#12
Da..parerea mea e ca va agitati prea mult pe seama acestei "fantome".Probabil ca a fost vre-o eroare de la forum..nimic pentru care sa ne ingrijoram.Ok..Aly a demonstrat niste chestii si a facut foarte bine.Insa sa dezvoltam acest subiect..nush..mi se pare ciudat.Cum a zis si Misa,misterul nu va fi elucidat 100%,asa ca eu spun sa il mai lasam in pace21.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#13
http://animezup.com/forum/forumdisplay.php?fid=96 TOPIC fantoma: Top visual Kai Bands

Sa va explic cum sta treaba cu fantoma de pe zup:

In trecut a existat o problema la zup in care ne-au disparut la toti niste posturi. Vreo cateva sute. O mare parte au fost recuperate insa cateva zeci nu au putut fi recuperate. Cele nerecuperate au ramas topicurile fara mesaje si apar ca topicuri fantoma. Sper ca aum s-a lamurit misterul. Daca nu 100% macar 90%

#14
Acel topic a fost facut in luna iulie,cand zup a avut problema aia.Au disparut posturile,insa topicul nu s-a sters.Daca postul celui care l-a facut nu exista,automat ca nu apare autorul.Am gasit o multime de topicuri asa dupa problema aia.Ai inteles acum?
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light







Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)