Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

FA & FF Special April Fools Day

#31
Asta e si pentru noi artistii? sau noi trebuie sa asteptam pana termina coechipierii nostri ficul ca apoi sa desena? eu cred ca asa e normal, sa asteptam. dar vreau sa fiu sigura 4
Ah si Mitch, melodia este superba, iar tema... heh... imi aduce aminte de alte chestii.
[Imagine: chibi_907.gif]
, chibi-ul lui candy_cane

"Furiile Iadului sunt mai blande decat femeia badjocorita" - SK-'Apocalipsul'
[Imagine: sc95oz.jpg][Imagine: 100.png]

#32
Haha...da...adtepti pina termina coechipiera fic-ul, eu ti-l transmit si faci dupa el desenulSmile
De ce-ti aduce aminte tema??

#33
Păi, cu toată sinceritatea, şi cu ce mai ţin eu minte, de o carte, pe care eu ţi-o recomand 4
"cartea neliniÅŸtirii" de pessoa 4
Tema principală din ea se apropie de tema dată de tine 4 deci e superbă. PLus că, deşi m-am înscris pentru art, deja mi-a venit în minte un model de fic 21 dar nu regret că m-am băgat la art. data viitoare voi fi la fic 21
[Imagine: chibi_907.gif]
, chibi-ul lui candy_cane

"Furiile Iadului sunt mai blande decat femeia badjocorita" - SK-'Apocalipsul'
[Imagine: sc95oz.jpg][Imagine: 100.png]

#34
@candy cane, probabil nu e corect fata de restul echipelor, dar fiindca si daca ai o idee buna de fic, n-am nicio problema sa schimbam rolurile. DACA Mitch e de acord si nu sare nimeni la noi....?
[Imagine: s17omd.jpg] [Imagine: i1z6nr.jpg]

#35
'Kay Ralu 4 se pare că avem şi acordul lui Mitch deci stăm bine 4 sper să fac treabă mai bună decât la art 21

+spam+spam+spam+
[Imagine: chibi_907.gif]
, chibi-ul lui candy_cane

"Furiile Iadului sunt mai blande decat femeia badjocorita" - SK-'Apocalipsul'
[Imagine: sc95oz.jpg][Imagine: 100.png]

#36
~FanArt - cia92f
~FanFic - ,,dak se ofera cineva
...stiu ca snt nou dar ma pricep destul de bn la desen..dak cineva vrea sa faca echipa cu mn:d

#37
Hey. Vad ca s-a oferit Adrian la FanArt. Cred ca inca mai este timp, nu, Mitch? So, ar trebui bagat si el intr-o echipa. 39

#38
Mitch ? Pot sa intarzii cu o zi si sa aduc lucrarea sambata ? Te rog. Nu ama timp de nimic, adica nu am liniste si timpul necesar sa fac o lucrare buna paa Vineri. Am avut pentru azi la romana 6 pagini de invatat o caracterizare si ieri nu am putut, pana atunci m.am pregatit pentru Alianta Franceza cu 3 poezii si tot nu am putut, am avut vro 3 teste la mate si unul la religie si istorie. Pot, pot 108 ? Te rog108 ?
[Imagine: Jun0xCa.png]

#39
(23-03-2011, 11:42 AM)Căpşunica. A scris: Am avut pentru azi la romana 6 pagini de invatat o caracterizare si ieri nu am putut, pana atunci m.am pregatit pentru Alianta Franceza cu 3 poezii si tot nu am putut, am avut vro 3 teste la mate si unul la religie si istorie. Pot, pot 108 ? Te rog108 ?


Poor you. Still, so cute! x3 Hard-working girl! And you even added the puppy eyes. xD Oh, come on, Miiitch!
And the reason why I'm here... uh, I saw ^'s post. 4

As fi vrut si eu sa particip, insa am avut o perioada ocupata.
O mica rugaminte: nu faceti cunoscuta numai echipa castigatoare, ci pe toate cele participante. E putin complicat sa caut prin subforumul de fan fic, prin toate acele topics ca sa vad o lucrare care poate nu mi se pare extraordinara, eu dorind de fapt sa vad autorul desenului - din cate am vazut, la editia trecuta niciun desenator nu si-a postat lucrarea in propriul topic; sper ca nu gresesc .
[Imagine: 45745hrd.png] <- Thanks, Arya!
Drawings
Deviant stuff

#40
Pai pentru doritorii care vreau sa-si "descopere" lucrarea, eu am scris dupa anuntarea kistigatorului sa ma anunte daca vor sa le scriu numele la lucrarea facuta, so, nimeni nu a fost doritor>.<
In fine, Capsunica, asta ar insemna inkalcarea regulilor pe care leam propus la inceput. Eu iti voi primi lucrarea, insa reese ca coechipiera ta de art o va primi mai tirziu ca ceilalti desenatori. Doar asa.
Succese!!!



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Votare FA & FF Special Fools Day Mitchy 8 7.455 13-04-2011, 07:37 PM
Ultimul răspuns: Mitchy
  FA & FF Valentines Special Mitchy 52 38.204 12-03-2011, 11:37 PM
Ultimul răspuns: Mitchy


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)