Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Experimente esuate

#1
Bun....deci, cum in ultimul timp plictiseala si lipsa de ocupatie m-a afectat si pe mine(mai rau ca si criza>.<) m-am apucat si eu de "chestii"(altcumva nu le pot numi). Deci, fara alte introduceri:

[Imagine: Smilesigdnhf.jpg]
[Imagine: smileavatar.jpg]

[Imagine: rocksig.jpg]

[Imagine: sweetsigajhd.jpg]
[Imagine: sweetavatar-1.jpg]

Uhm, enjoy....

Later edit:

Am mai facut o chestie...

[Imagine: simplesig.jpg]

#2
Dude....Nu ma asteptam la asta...O.O Whatever29...

[Imagine: wtfsig.jpg]
Mdeah...
[Imagine: nonamesig.jpg]
Don't even ask._.
[Imagine: waitingsig.jpg]
*facepalm* Asta a fost primul meu sig^^"
[Imagine: musicisinmysoul-1.jpg]
Dragut textul din Camp Rock, asa-i?

Avatare nu au fiindca e greu sa dai crop la imagine15
Pofta buna!

#3
Back with another stupid things:
[Imagine: eliav.jpg]

[Imagine: elisig.jpg]

[Imagine: angelscanfly.jpg]

[Imagine: kissmeav.jpg]
Liniile alea sunt borate rau...

[Imagine: kissmesig.jpg]

[Imagine: elyneechanav-1.jpg]

[Imagine: elyneechansig-1.jpg]-sig1

[Imagine: elynoneechansig.jpg]-sig2

#4
Well, nu a trecut nimeni pe aici dar o fac eu, si cred ca am ce scrie >.<

-incep cu primul post:

1. Deci, wow O.o nu stiu ce ai incercat sa faci, dar nu arata bine deloc... poate daca nu acoperea partea din dreapta, ceea ce nu se intelege ce e, cred ca era ceva mai bine, cu putin sharpen poate iesea ceva, iar avatarul nu imi place deloc, l-ai acoperit cu un brush -banuiesc- si nu arata bine;

2. Aici, nu stiu ce ai vrut sa faci pe partea dreapta, n se intelege nimic, si pe deasupra nu are sens... iar scrisul e prea mare, puteai sa il faci mai mic;

3. Rosu, frumoasa culoare dar nu se potriveste cu renderul/imaginea ce o fi, si pe langa asta, ai mai si redimensionat-o si arata rau.

4. Oarecum dragut, insa prea simplu. Daca nu vroiai sa folosesti brushuri, macar niste efecte sau c4d, dar sa zicem.

-al doilea post:

1. Aici nu stiu ce ai vrut sa incerci, insa nu ti-a ieshit deloc bine. Puteai folosi niste efecte, brushuri in locul acelor imagini decupate si lipite in partea dreapta.

2. O.o aici chiar nu stiu ce e... am ramas pur si simplu O.ooo... nici nu stiu ce sa iti zic aici... asa ca las pe altcineva daca vrea sau stie eu fac pas -.-"

3. Aici nu se potriveste deloc imaginea cu fundalul, si nu mai zic altceva, fiindca nu mai are rost.

4. Fundalul strica tot. Nu stiu ce ai folosit, dar n se potriveste deloc cu renderul si strica tot aspectul, si incearca alte fonturi sa folosesti.

-si ultimul post:

1. Interesant, dar neinteresant. Adica: interesant fiindca culorile imi plac, si neinteresant fiindca ai facut "mamaliga" acolo si nu se mai intelege nimic, si lumina aia strica absolut tot. Dar in schimb, imi place cum ai folosit scrisul. ^^

2. Aici ai folosit prea multe imagini cu tipul ala, si puteai folosi doar 1 cel putin si cel mult 2. Dar sa zicem...

3. Liniile alea nu stiu ce cauta acolo, si nu au nici un farmec O.o sa nu mai zic de scrisul ala mare -.-

4. Desi ai facut doua variante, mie nu imi plac niciuna. Le-ai incarcat pe amandoua, ai pus niste brushuri doar sa stii ca le ai, culorile nu se potrivesc si asa mai departe.

Mda, sunt si sfaturi, si critici -cam multe- si laude -cam putine >>- dar cum sunt singura si nimeni nu a mai comentat, atunci sper sa tii cont de sfaturi si sa nu te superi. -daca da, da-mi un pm si editez postul-

Sa mai faci, sa vad cum avansezi si gambate.

Last edit: am scris nu gluma O.o
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)