Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Everyday carry (EDC)

#1
[Imagine: tumblr_n278z78Gu71sbewmbo1_500.jpg]

Nu stiu cati dintre voi au auzit de EDC, dar sper sa prinda aceasta moda si prin randurile fanilor anime / manga/ gamer-ilor ....

Chestii de zi cu zi, sau EDC, sau in general se refera la obiecte mici sau gadget-uri uzate, transportate, sau puse la dispozitie in buzunare, ghiozdane, sau genti pentru a gestiona sarcini comune sau pentru utilizarea in situatii neprevazute sau urgente.


Asa ca astept poze cu ce aveti in geanta, sau ce transportati zilnic in buzunare la scoala sau alte plimbari.

[Imagine: 04122011009.jpg]

#2
Nu vrea nimeni sa-ti dezvaluie,ce poarta cu ei?? Hai ca-ti spun eu! Evident tigari,bricheta,balsam cu aroma de vanilie si cafea(sa am boticul mumos),din nou tigari,bricheta si electrosocul,ca niciodata nu stii cu cine te-ntalnesti!! Si cam atata! Stii ca nu-ti dau poze,asa ca sa nu te superi!
Moving like the speed of sound
      Feet can`t keep on the ground
                        Can`t stay in one place
                              Keep moving like a bullet train...

#3
Citat:Nu vrea nimeni sa-ti dezvaluie,ce poarta cu ei?? Hai ca-ti spun eu! Evident tigari,bricheta,balsam cu aroma de vanilie si cafea(sa am boticul mumos),din nou tigari,bricheta si electrosocul,ca niciodata nu stii cu cine te-ntalnesti!! Si cam atata! Stii ca nu-ti dau poze,asa ca sa nu te superi!

Vreau poze , nu vorbe.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)