Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Eurovision

#11
Eurovision . Well , concursul nu este cine ştie ce , dar e amuzant să-i asculţi şi să-i priveşti pe interpreţi , mai ales că unii chiar au talent . Anul acesta nu mi-a plăcut cum a fost organizat . De fapt , Telenor arena nu mi s-a părut prea . . mişto .

Va placut anul asta?
Oarecum da . Câteva melodii ale unor ţări au fost chiar frumoase şi mi-au plăcut destul de mult . Organizarea a fost bunicică . România nu a fost printre preferatele mele , deşi cântecul a luat locul 3 , mie tot nu mi-a plăcut la fel de mult precum Turcia sau Georgia .
A meritat Germania?
Melodia Lenei nu mi-a plăcut . Folosea accentul ăla stupid ce distrugea întreg cântecul . La final , tipa a fost chiar penibilă când s-a împiedicat când mergea pe tocuri . Totuşi , multe ţări au votat Germania . De de ? Well , e singura ţară ce aproape a ieşit din criză şi e capabilă să organizeze Eurovisionul anul viitor .
Cine merita sa castige?
Mie mi-au plăcut mult de tot Turcia şi Georgia . Turcia a avut cântecul acela rock tare frumos şi mi-a plăcut la nebunie decorul . La Georgia mi-a plăcut tare mult vocea femeii , era chiar impresionantă . Ah , şi mi-a mai plăcut Bosnia şi Herţegovina .
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



#12
Citat:Va placut anul asta?
A meritat Germania?
Cine merita sa castige?
1. A fost la fel de penibil ca în fiecare an, nu în mod deosebit, adevărul e ca am văzut 5-6 minute din el.
2. Cred că da, duda e draguță... și piesa la fel sau o fi din cauza ei.
3. Nu România.

Încă ceva: eurovisionul e un concurs de interese geo-politice, cât de talentoși sunt concurenții contează prea puțin.
Oh, beauty is a beguiling call to death and i'm addicted to the sweet pitch of its siren.That that starts sweet ends bitter, and that which starts bitter ends sweet.That is why you and i love the drugs... now please, pass me a light.




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)