Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Esti al 5-lea atunci gateste

#11
Asa deci :
1 . Hartie igienica , pasta de dinti , papadie si niste pixuri .

Edit : Se pare ca Katutza mi-a luat-o inainte 21

#12
Gosh ..... chiar va place jocul 21)

2. maimute , koala , rechin , viermi
[Imagine: chibi_5248.gif]
, chibi-ul lui

Ca sa intelegi ca esti prost trebuie totusi sa-ti mearga mintea.

#13
devine din ce in ce mai interesant...
3.picioare de brontozaur,sobolan si esenta de varanZuppy08
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�

#14
4.Transpiratie de picioare, lacrimi de virgina, sange de calugarita si vin de coacaze

If I cannot smoke in heaven, then I shall not go.

#15
Asa ... eu gatesc .... sa vedem .... Reteta de astazi se numeste ......

Mananca si Vomita 24

Luam picioarele de brontozaur , Transpiratia de picioare , lacrimile de virgina si vinul de coacaze si le fierbem in ....pasta de dinti timp de 2 secole (sau 2 ore), pana apar larve si toate cele . Se adauga sangele de calugarita si esenta de varan , apoi se baga la cuptor intr-un lighean cu papadii si pixuri , rechin , koala si maimute. La sfarsit se ornamenteaza cu viermi . Cea mai mare parte a acestei retete este facuta din viermi in stare de putreafactie.

Pofta buna . Va uram vomare placuta 21
[Imagine: chibi_5248.gif]
, chibi-ul lui

Ca sa intelegi ca esti prost trebuie totusi sa-ti mearga mintea.

#16
Pfiu!!! AM SCAPAT NU GATESC!!!! Deci sa vedem ................. aa si reteta de mai sus e chiar scarboasa, si nu chiar ci foarte . Eu numai citind-o mi-a venit sa vomit. Bleah. Deci acuma....1. Bucati de covor, excremente de cal.......aaaa....chiloti murdari, cenusa, sange de vampir. Deabea astept sa citesc urmatoarea reteta.
Uita-te in sus...
Uita-te in jos...
Acum uita-te la mine...
Fac misto de tine!!! 10

#17
eu nu reusesc niciodata sa fiu a5aZuppy03
1.sudoare de papagal,sare de mina,boa viu
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�

#18
3. Ochi de broasca, oua clocite, tampoane folosite, mere putrezite

If I cannot smoke in heaven, then I shall not go.

#19
4.Colti de vampir,sange de varcolac,rosii mucegaite,urechi de elefant
[Imagine: j5atg3.png]


#20
5 !! Deci reteta de azi se numeste : Salata Speciala . Se i-au bucatile de covor , chilotii murdari , boul viu , ochii de broasca , ouale colicite , tampoanele folosite , merele putrezite , coltii de vampir , ,rosiile mucegaite , urechile de elefant si se taie in bucatele mai mici . Le asezam intr-un bol de plastic transparent , apoi adaugam sarea de mina , cenusa si niste excremente de cal dupa care amestecam putin . Ii mai turnam si putin sange de vampir , de varcolac , sudoare de papagal pentru a da un gust mai bun si amestecam din nou .
Bon appétit !

P.S. : Lipsa de inspiratie .



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  10 Lucruri de facut in casa atunci cand ploua afara Dufresne 24 25.356 10-01-2012, 01:52 AM
Ultimul răspuns: Luzer


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)