Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Elz and Nature<3

#1
Hello There^^ Elz face poze, inca un talent mai nou descoperit. Nu sunt cine stie ce dar mie imi plac, si pentru ca imi plac asa de mult, eu, adica Elz vrea sa va arate si voua cateva. Vreau cateva pareri :love: Deci sa incepem... sper sa va placa^^, repet nu sunt cine stie ce, sunt unele care mi-au placut mie. Hehe, deci sa nu o mai lungim...
~~Floare in mana Domnului~~
~~Cover~~
~~Come Back~~
~~SunSet..~~
~~To sky, an more...~~
~~Inimioara~~
~~Crini~~
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

#2
heloo
Ma bucr sa vad cum useri realizeaza poze cu personalitate, nu ca ale mele, eu sunt la pamant nu altceva. Din cate imi amintesc ~~SunSet..~~ a fort modificata in photoscape, daca nu gresesc, sectiunea antica. Mi-a placut inima formata de nori, a fost cea mai deosebita pentru mine. Poza cu pantofii si prima nu prea s-a vazut, adica da, dar este neclara, se pare ca si pe ea ai modificat-o, dar nu stiu daca in photoscape. Sa nu te lasi, pui poze frumoase, sa mai pui ca-mi plac.

#3
Helăău. :]

Prima fotografie ar fii arătat chiar drăguţ dacă nu i-ai fii aplicat efectul ăla deranjant în photoscape. Puteai umbla la contrat/luminozitate şi alte cele, dar faptul că ai aplicat chestia aia pe poză aproape că a stricat-o. Ar fii fost o poză drăguţă, făcută dintr-un unghi potrivit, eventual puteai s-o faci puţin mai de aproape şi cred că ar fii ieşit mai bine, dar mă deranjează efectul acela. o,o
A doua fotografie ar fii fost mai reuşită făcută, poate, dintr-un alt unghi. Nu ştiu dacă poza e neclară - făcută cu telefonul - sau alt efect adăugat în photoscape, însă orice ar fii, nu \"ajută\" fotografia. Faptul că ai pus floricelele acelea în colţ nu înfrumuseţează poza - părerea mea -, iar scrisul ... oh my God, scrisul e teribil. Cum să pui pe o poză ditamai textul ? I mean ... fără supărare, nu te-ai uitat şi tu prin alte topicuri să vezi ce scris micuţ/finuţ/plăcut au alţii ? Now, nu zic să-i copiezi pe alţii, însă aplică un text mai plăcut, mai micuţ ...
A treia fotografie ar fii avut un concept drăguţ, dar ai stricat-o cu efectul ăla pus în photoscape. Textul este, din nou, dezastruos, deranjant şi alte cele, dar deh ... Ce-i făcut, e bun făcut. Puteai umbla puţin aici la culori/luminozitate şi nu să pui efectul acela în photoscape. o,o
A patra fotografie e frumoasă ! Dă-i jos efectele alea groaznice de pe ea şi e frumoasă ! Pe cuvânt, ai tu ceva cu chestiuţele astea din photoshop, poate că-ţi plac, dar trebuie să înţelegi că nu dau bine chiar oriunde şi unele poze sunt frumoase fără efecte ... Aşa cum am mai zis, umblă la culori, etc, dar nu mai aplica urâţenii pe poze. T_T
A cincea fotografie e drăguţă, îmi place că se văd aşa ... ca nişte umbre, îmi place că n-are efecte sau text imens pe ea. Aş mai fii încercat şi alte unghiuri în locul tău, sunt sigură că ar fii ieşit una mai reuşită.
A şasea fotografie e cute, îmi place cerul, îmi place norul acela în formă de inimioară, n-are efecte sau text, îndrăznesc chiar să spun că e cea mai frumoasă poză din postul tău !
Ultima fotografie tind să cred că e făcută cu telefonul, aşa că nu mă leg de calitate. E frumos surpinsă floarea, însă puteai, again, să oferi puţină luminozitate fotografiei, că e destul de întunecată.

N-ai idei rele, însă nu prea ştii să le pui în evidenţă şi aplici efectele alea de photoscape oribile care strică tot plus textul ăla mare şi inutil. Dacă vrei să te semnezi, fă-o undeva într-un colţ, sau aşa, micuţ.
Baftă-n continuare ! * h u g s *



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Nature, colors, everything... Cloud 1 2.336 21-01-2012, 03:20 PM
Ultimul răspuns: Mao.
  Friend with the nature! Ely1496 2 2.972 24-04-2011, 08:52 PM
Ultimul răspuns: Ely1496


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)