Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ecstasy

#11
foarte haios, frumos capitol, chiar fff frumos mi-a placut faza:
<"-Daca nu va impacati sau va cereti scuze, jur pe toata colectia mea de parfumuri din Paris ca va dezmembrez si dupa aceea va trebui sa va reasamblez din imaginatie, iar eu nu am asa ceva.">

wow... greseli nu am vazut , mi-a placut limbajul si astept continuarea cat mai repede

#12
Prea tare:)). Mai ales faza cu dezasamblatu`:)). Sper ca o sa pui(yummi) continuarea cat mai repede, ca vreau sa vad ce se intampla in continuare^^. Nu prea mai stiu ce sa zic^^". Pune continuarea cat mai repede!^^. Ja ne

#13
In sfarsit Doamne multam'..ma rog adica tie :d De cand am asteptat capitolul nou..
Atata am ras la replica lui Aika :)) imi aminteste de mine...pacat ca nu am colectie de parfume din Paris...
Frumos capitol..abia astept continuarea...cat mai repede daca se poate *puppyeyes* pweety please

#14
Stii....faza cu masina am patit-o si yo.Numai ca mie mi s-a zis pe mess "zici ca faceai parte din 102 Dalmatieni".Whatever....super cap.Il astept pe urmatorul sis!Gambate:*:*:*
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#15
Cap 6 : In apartament

Roscata se aseaza langa Aika punandu-si un picior peste celalat. La un moment dat, satena ii facuse un semn prietenei sale.
-Ce s-a intamplat? Intreaba Mika interesata.
-Um... Cum sa-ti spun eu tie ... E ... breteaua ... Sutienului. Sopti fata la urechea prietenei sale.
-Intoarce-te ca sa ti-o pot pune la loc. Spuse roscata.
-Ce ? Aici ? Nici nu te gandi !
Inainte sa bage de seama, prietena ei a intors-o cu spatele, ridicandu-i apoi tricoul pentru a cauta breteaua care a indraznit sa se desfaca..
-Mika ... De ce ai mainile asa de aspre?
Dar cand a privit in spatele ei a constatat ca Rei ii cauta defapt breteaua sutienului si nu Mika, care defapt era in fata ei de mana cu blondul.
-Hai sa mergem sa va uscam hainele ! Spuse Kay tragand-o pe fata in camera alaturata.
Satenul reusi pana la urma sa ii gasesca breteaua sutienului si sa o prinda la loc.
-Mda... Mersi... Acum poti sa-mi dai drumul. zise Aika tragand de tricou in jos.
-Dar de ce ? Pielea ta e foarte fina ... Si imi place. Replica Rei incepand sa-i sarute usor gatul, dupa care o prisese cu ambele maini de talie apropiind-o mai mult de el. Fata prinsese o culoare rosiatica in obraji, iar corpul incepu sa-i tremure din ce in ce mai tare in bratele baiatului care ii saruta usor gatul. Inainte sa bage de seama se afla intinsa pe canapea cu mainile prinse intr-o stransoare deasupra capului, si cu Rei care si-a alungit trupul peste al ei.
-Stai, Rei, da-mi drumul ! Spuse satena incercand sa-si miste mainile.
Dar baiatul nu raspunse, ci a continuat in a-i saruta gatul fetei. Vazand ca tricoul cel lung ii sta in drum a decis sa-l indeparteze. Materialul ce inainte ii acoperea trupul satenei, acum zacea pe podea. Mainile baiatului se plimbau pe corpul bine conturat al fetei, care inca vibra. Buzele lui coborau din ce in ce mai jos pana pe piept, sarutand fiecare centimetru. Pentru un moment, el s-a oprit, ridicand putin capul pentru a-i privi chipul fetei. Obrajii ei erau mai rosii ca cel mai copt mar, iar ochii ei priveau intr-o parte. A urcat incet pe trupul ei prinzandu-i barbia cu degetul mare si aratatorul, acaparandu-i apoi buzele intr-un sarut tandru si pasional. Limba baiatului a ajuns sa cunoasca pana si cele mai ascunse locuri ale gurii satenei. Mana lui se plimba pe trupul fetei incercand la un moment dat sa-i indeparteze sutienul acesteia, dar Rei a fost prins de mana de catre Aika, a dat din cap in semn negativ. Imediat s-a auzit o melodie, ea fiind urmata apoi de niste gemete. Cei doi s-au privit un momemt in ochi, dupa care s-au ridicat de pe canapea. Au deschis incet usa camerei, vrand sa vada ce fac prietenii lor. De cum au intrat pe usa i-au vazut pe cei doi doi cu uniformele scolii incercand din rasputeri sa le usuce cu diferite aparate de care erau inconjurati.
-Ce faceti, si de unde s-au auzit gemetele alea? Intreaba Rei interesat.
-Ce ? Nu-ti place melodia ? De la ea veneau gemetele alea ... Doar nu credeai ca noi doi ... spuse blondul inainte sa inceapa sa rada cu pofta impreuna cu roscata. rei si Aika s-au privit si au inceput si ei sa rada.
-Sunt gata uscate hainele, Aika ! Si tu esti in sutien si chiloti daca se pot numi asa bikini aceia pe care abia ii vezi. Se auzi vocea roscate care chicotea.
-Perfect ! Haide sa mergem si nu te lega de bikini mei ! Sunt suta la suta sigura ca tatalui mei ii va trebui doua foi A4 pentru a-mi scrie un discurs despre "De ce ai intarziat?!", deci, baieti, noi va lasam. Spuse satena luandu-si fusta si camasa din mainile prietenei sale. S-au imbracat repede, si-au aranjat parul si au vrut sa plece, dar au fost prinse de baieti de incheietura mainii.
-Nici un sarut de la revedere? Intreaba Rei dupa care si-a privit fratele zambiind.
Roscata nu a ezitat nici un moement sa-i ofere iubitului ei ceea ce astepta, insa Aika nu era atat de "daruitoare".
-Ce e pisicuto ? Intreba Rei .Astazi nu mi-ai dat nici un sarut.
-Nu... Nici nu stiu cand ti-am dat un sarut, mereu mi le-ai furat. Spuse fata ridicand o spranceana.
-Nu prea cred ... Iti mai amintesti al doilea sarut ? La acela si tu ai participat, frumoaso!
Satena a intors capul strambadu-se, dupa care afisa un zambet sarcastic. Rei a tras-o pe fata in bratele sale, strangand-o puternic. Aceasta a scos un scancet, din cauza sanilor sai care erau presati pe pieptul baiatului. A incercat sa il impinga, dar nu putea iesi din bratele puternice, care o strangeau din ce in ce mai tare la fiecare miscare.
-Pisicuto, de aici nu scapi pana cand nu imi dai tu un sarut ! Spuse satenul trecandu-si limba peste buze.
Fata intorsese capul intr-o parte incercand sa evite cei doi ochi ce o priveau insistent, si buzele senzuale care cereau sa fie sarutate din secunda in secunda.
-Hei, ai de gand sa ma saruti, sau o sa stai toata ziua aici, cu mine? Intreaba Rei prinzandu-i barbia fetei si intorcandu-i capul pentru a o privi in ochi. Mie imi convine si varianta a doua sa stii! Continua acesta ridicand o spranceana.
Satena a atintit podeaua cu privirea dupa care a ridicat capul hotarata. Aceasta a atins cu mana obrazul baiatului, apropiindu-si chipul de al lui incercand apoi in zadar sa-si opreasa corpul din tremurat. Intr-un final, buzele lor s-au unit intr-un sarut tandru si simplu, nu chiar ceea ce vroia Rei. Dupa ce Aika rupse sarutul, a scapat din bratele satenului si a vrut sa plece, dar din nou a fost trasa inapoi, de data aceasta buzele sale fiind acaparate intr-un satut "adevarat" asa cum il numea Rei.
-Asta da sarut ! Spuse baiatul. Pasional si in acelasi timp liber pentru a putea "explora mediul inconjurator". Continua acesta facand cu ochiul partenerei sale.
Aika si-a luat prietena de mana, iesind amandoua din apartament. Pe drum, satena nu a ezitat nici macar un moment sa spuna tot ce simte atunci cand este atinsa de Rei. Roscata o asculta uimita, prietena ei nu a mai povestit despre nimeni intr-un mod atat de frumos.
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#16
Nu am cuvinte...stii cat am asteptat capitolu asta?Din bruneta..am devenit blonda!Revenind...Rei e asa de sweet!Baka Andrada..e mai mult decat sweet!Un capitol absolut PERFECT.Mie chiar mi-a placut(orice scrii u imi place).
Ja' sis si pwp!
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#17
Sincer? Pntru un timp... (unul mai lung) mi-a cam pierit cheful de scris... de aceea nema capitole, pana aqm.... Capitolul acesta e scurt dar...(no comm)*naspa*... Sa speram ca-mi va reveni cheful de scris :)
Chuu:*

Cap 7.

Razele puternice ale soarelui, patrundeau prin perdeaua albastra din camera satenei, reusind sa-i deranjeze somnul. Aceasta se ridica incet din pat, frecandu-si ochii cu mainile, indreptandu-se apoi spre baie, unde si-a dat drumul dusului, s-a eliberat de materialul subtire ce ii acoperea corpul, dupa care a pasit in cada, rasfatandu-si trupul cu picaturile fierbinti de apa si cu mirosul placut de trandafiri.
Dupa aproximativ zece minute, fata a iesit din cada, si-a sters corpul cu un prosop moale si alb, parul si l-a invelit intr-un prosop galben, iar corpul si-l acoperea cu un halat de baie. S-a indreptat spre camera ei, imbracandu-se apoi repede cu uniforma liceului, prinzandu-si aprul intr-o coada la spate si pregatindu-si cartile pentru noua zi de chinuri. Dintr-o data telefonul fix a inceput sa sune. De obicei ea raspundea mereu, dar de aceasta data, mama ei a fost mai rapida si a raspuns la telefonul din bucatarie.
Dupa cateva minute de convorbire, mama fetei o striga.
-Aika ! Raspunde la telefon, te cauta cineva.
-Bine mama ! Striga si fata la randul ei, dupa care ridica receptorul. Spune iubito. Zise fata crezand ca a sunat-o Mika.
-Au ... Chiar seaman atat de mult cu o fata? Intraba vocea de baiat de la capatul firului.
-Rei ? Esti nebun ? Cum poti sa ma suni acasa ?
-Stai linistita papusica, am vorbit cu mama ta ... S poare ca nu ar avea nimic impotriva ca eu sa fiu iubitul tau, e-a mi-a confirmat chestia asta chiar daca nu m-a vazut ... Se pare ca stiu sa fiu si politicos.
-Ea niciodata nu a avut nimic cu baietii, in schimb tata ... Fata se opri brusc, analizand ceea ce a spus baiatul adineauri. Iubit ai spus ?Continua ea.
-Asta am spus, iubire. Abia astept sa te vad astazi. Si blondu' de fraimio vrea sa-si vada "femeia", cum ii spune el.
-Si eu vreau sa te vad ... Dar cred ca ar fi mai bine daca tata nu ne-ar asculta convorbirea, nu-i asa tata? Spuse fata accentuand ultimele cuvinte, stiind ca tatal ei asculta din dormitor.
-Aika, sa nu te prind ca te intalnesti cu vre-un baiat ca va fi vai de tine, ai inteles ?! Striga barbatul prin telefon, facandu-l pe Rei sa chicoteasca, apoi sa izbucneazsca in ras.
-Tata, mai bine inchide si nu mai asculta tot ce vorbesc eu, bine ? Spuse satena aproape strigand. Barbatul a inteles mesajul si a inchis, iar fata rasufla usurata.
-Presimt ca tatal tau nu ma place. Zise baiatul chicotind.
-Daca imi spui un baiat pe care l-a placut, iei premiul Nobel.
Cei doi au mai vorbit cateva minute, dupa care au inchis, pentru ca trebuiau s aplece deja la liceu.
Mika a venit la prietena sa, si au plecat amandoua spre "inchisoare". Ajunse in curte, asteptau sa sune clopotelul ce anunta intrarea lor in clase. Ca de obicei, cativa baieti incepeau sa flirteze cu ele, dar cele doua incercau mereu sa zambeasca fortat, neavand nici un fel de atractie pentru nici unul dintre ei. dintr-o data, Aika simtii cum este prinsa de talie de mainile cuiva. S-a intors repede, crezand ca este un alt admirator, dar s-a inselat. Era Rei, care avea buzele arcuite intr-un zambet.
Roscata a sarit de gatul prietenului ei, sarutandu-l cu foc.
Aika si Rei s-au privit pret de cateva secunde, pana cand satenul s-a apropiat de chipul de al fetei, dandu-i un sarut scurt, apoi a luat-o de mana, mergand spre intrarea in scoala, iar blondul impreuna cu prietena sa au facut acelasi lucru.
Fiecare s-a indrepatat spre salile de clasa, Asteptand profesorul. Cele doua fete aveau ora de matematica, iar baietii de japoneza.
Desi Aika era cea care stia totul, matematica nu era tocmai punctul sau forte. Abia stia sa rezolve o ecuatie.
Barbatul ii spuse fetei urmareste de foarte mult timp si a vazut ca nu progreseaza deloc la matematica ... La lucrari are numai note de 6 iar la oral, 5. A inceput sa-i spuna notele la celalalte materii, constatand ca notele sunt mult mai mari. Japoneza 10, fizica 10, geografie 10, istorie 9 ... Spuse ca nevoie de niste meditatii la matematica, si ca stie exact persoana potrivita pentru a o ajuta. A rugat-o sa ramana in clasa dupa ore pentru a face cunostinta cu noul ei meditator.
Fata lasa capul in jos, apoi a aprobat. Si-a indreptat privirea spre geam, urmarind plistisita pasarile ce se asezau prin copaci.
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)