Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

EXTRAORDINAR!CITESTE ACUM!SOC!OMG!N-O SA-TI VINA SA CREZI!

#11
Abia acum am vazut si eu postul Dl. Syrius 4 si da este un pic comic dar si un pic rautacios, dar nu ma deranjeaza.Oricum mersi pt critica constructiva pe care mi-ai acordat-o. Mi-am corectat mesajul ca sa nu mai para un anunt matrimonial ( desi eu caut prieteni cu acelasi hobby si nu nevasta :p).
Bafta in continuare, apreciez si te felicit pt treaba buna facut pana acum pe forum.

#12
Oook...s-au adunat oameni aici 21
Bun, acum sa raspund la intrebari :
1. Iti place ciocolata ? Nu e dulciul meu favorit, dar da, imi place, mai ales cea amaruie <3
2. Iti plac animalele ? Hmm...nu stiu ce sa zic...nu sunt activista pentru drepturile lor, nu as aduna caini vagabonzi de pe strada, si nici nu m-as impotrivi eutanasierii dar, imi plac in mod special pisicile si caii.
3. Ai o melodie pe care ai ascultat-o nonstop in ultima vreme?
Here you go : https://www.youtube.com/watch?v=g_uoH6hJilc

4. Ce ai face daca te-ai trezi maine fiind baiat ? Oh well... as vrea sa stiu cat timp as fi baiat(o zi, o saptamana, un an!?) apoi nu stiu...as incerca sa vad ce fel de tip as fi: ce sporturi mi-ar placea, ce stil as avea, la ce gen de fete m-as da...si mai ales daca as avea succes xD Oricum, am impresia ca as fi un mare bou 21
And in that moment, I swear I was angrier than Eren Jaeger

#13
Si la capatul celalalt al lantului trofic vin si eu sa ma adresez cu cateva curiozitati ciudate...si anume
1. Daca ai avea sansa sa te transformi intr-un personaj anime care ar fi acela si de ce?
2. Daca ai avea sansa de a deveni o leguma ce leguma ai fi?
3. Daca ai vedea-o pe Nicky Minaj pe strada pe care locuiesti ce ai face?

By the way bun venit printre noi si spor la postat si scuza-mi rogu-te intrebarile ciudate 21
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

#14
Buna, omule de la celalalt capat al lanului trofic, am venit sa-ti raspund la briliantele-ti intrebari:

1. Daca ai avea sansa sa te transformi intr-un personaj anime care ar fi acela si de ce? Ce pot sa spun, nicio data nu am vrut sa fiu un anume persoanj, ci mai de graba sa fiu cu unul xD. Te-ai prins, a ?? Dar daca ar trebui sa aleg...Uryuu Minene din Mirai Nikki, beacause she'a a bad bitch from hell.

2. Daca ai avea sansa de a deveni o leguma ce leguma ai fi? Ceapa. Unde sunt eu, sunt si lacrimi. Sau vanata <3.

3. Daca ai vedea-o pe Nicky Minaj pe strada pe care locuiesti ce ai face? Primul lucru ar fi sa ii fac o poza, apoi sa ii cer un autograf si dupa sa facem un selfie. Oh, sa nu uit de check-in. Si as intreba-o daca ar un concert ceva in zona 21.
And in that moment, I swear I was angrier than Eren Jaeger

#15
Citat:( desi eu caut prieteni cu acelasi hobby si nu nevasta 10).
In the words of famous pioneer and explorer, Dora "Why not both?".

"Iskra " Welcome and such. Maybe try to not be too judgmental. First impressions are almost always wrong.

Enjoy your stay! [:
"You got no business questioning a thang"

#16
Romana pute ?
Si da, primele impresii pot fi gresite, dar asta e doar un forum anime, asa ca ma doare fix la cuc.
And in that moment, I swear I was angrier than Eren Jaeger

#17
Citat: Romana pute ?
Doar daca nu se spala.

Citat: Si da, primele impresii pot fi gresite, dar asta e doar un forum anime, asa ca ma doare fix la cuc.

Trece cu antibiotice.
"You got no business questioning a thang"




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)