Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Dumi's GFX :]

#1
Well...lucrez si eu de ceva vreme in ps si m-am gandit sa le postez ^^

signature :
[Imagine: animegirl1-1.png]
[Imagine: bestrong.png]
[Imagine: letsrock-1.png]
[Imagine: delicious.png]
[Imagine: ochestie.png] --> no text because i don't have any ideea >>"

avatar :
[Imagine: daisyava.jpg][Imagine: lovedaisy.jpg][Imagine: befreeava.png][Imagine: couple1.png]

Cam atat ^^ Astept parerile/criticile/sfaturile voastre <33
[center][Imagine: jgssig.jpg]
My Deviant xD
Mah' blog * ω *

Kpop -> my air ,my love , my everything :X
당신을 사랑합니다!
당신은 내 마약!
Love you ,my pervy boy ♥
[/center]

#2
My dear, ai postat -ai avut curaj XD, eu nu am- asa sa revin:

Parerile mele le stii, asa ca voi zice ceva, totusi sa nu fac off:

Al doilea gfx: scrisul trebuia alta culoare, dar sa zicem
Al treilea: ti-am zis, liniile din spate nu imi plac O.o
Al patrulea: nu imi place partile alea cu rosu inchis =.=
Al cincilea: stiu de ce nu ai pus renderul mai in fata, dar eu tot raman de parere ca trebuia sa il pui mai in spate =.= iar scris, stii ca ma puteai intreba 45

Avatarele plac, dar al doilea trebuia putin sharpen, dar e destul de dragut ^^

Sa mai faci -normal k mai faci XD- si sa le pui desigur. Gambate.
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#3
Ms de sfaturi Aly hug am mai facut 4 semnaturi ^^

[Imagine: top.jpg] --> T.O.P :X
[Imagine: sig1.jpg]
[Imagine: loveu.jpg]
[Imagine: winterbegin.jpg]

si un wall =] Click
Sper sa va placa si desigur astept parerile/criticile/sfaturile voastre <33
[center][Imagine: jgssig.jpg]
My Deviant xD
Mah' blog * ω *

Kpop -> my air ,my love , my everything :X
당신을 사랑합니다!
당신은 내 마약!
Love you ,my pervy boy ♥
[/center]

#4
Well, am trecut și eu pe aici și mă gândeam să las un comentariu cu ocazia asta XD Anyhow, comentez pentru că, sincer, mi-a plăcut wallpaperul pe care l-ai făcut : )

Prima semnătură este ok... hmmm backgroundul este drăguț și culorile se potrivesc iar personajul stă bine aruncat pe background , vreau să zic ..că și culorile și efectele ambelor se contractă bine, sau ceva asemănător. În orice caz cred că e cam.. hmm, poate simplist, pentru că nu atrage atenția prea tare, cred că mai trebuia făcut ceva pe acolo ca să atragă mai mult privirea. Hmm, îmi place cum ai pus textul , se vede foarte tare și se potrivește.
A doua semnătură. Personajul se vede foarte tare și la fel partea de background din jurul acestuia, al personajului. Îmi place partea neagră pe unde ai pus textul, alb negru, kawaii, dar ... cu toate astea văd că mai trebuia făcut ceva, adică pe acolo pe unde ai pus personajul e și un background încărcat, cam toate efectele sunt pe acolo astfel ai o parte încărcată și una goală, cred că trebuia să le egalezi, totuși xD .
A treia semnătură.. îmi plac personajele și mesajul transmis prin sig.. Ahh, da ai pus textul foarte fain, asta îmi place foarte tare. dar cred că trebuia să lucrezi mai mult la contrast și efecte, să le faci mai clare. Se vede cam prea luminat / șters.
Ultima semnătură, nu prea îmi place sincer. e așa prea luminată, scrisul se vede ok but... are așa un aspect preaa preaa luminat , prea șters , luminile sunt bune, backgroundu e cool , dar preaaaaa luminat, trebuia să îi mai dai și un aspect închis, or something.

Wallpaperul îmi place foarte mult, mi se pare tare reușit. Umbra personajului se vede kawaii, sau poate mai mult de atât, senzațional : )) ha ha ha . e foarte tare. Backgroundu e superb, e așa de încăpător, și Ipod, cute idea. rily like it.

succes în continuare d:

#5
Tnx ca ai trecut p'aici Teh xD

Am mai facut >.>'' Unele sunt mai vechi altele mai recente =]
Mai vechi :
1 -> cu T.O.P :X se putea cu altcineva :X ?
2 -> T.O.P again 21
3 -> de data asta e GD,facut pt Alysu Smile
Mai recente:
4 -> semnatura mea pref <33
5 -> o alta semnatura care imi place 39
si un wall .

Sper sa va placa si desigur astept parerile/criticile/sfaturile voastre <33
[center][Imagine: jgssig.jpg]
My Deviant xD
Mah' blog * ω *

Kpop -> my air ,my love , my everything :X
당신을 사랑합니다!
당신은 내 마약!
Love you ,my pervy boy ♥
[/center]

#6
Nr. 1 -- Hmm... Să zicem că background-ul e drăguţ, dar nu prea îmi place cum se vede scrisul şi parcă personajul nu se vede prea bine pe bkgr. Cred că e prea aglomerat.
Nr. 2 -- Foarte drăguţ. Lucrarea asta e foarte reuşită. Îmi place cum e aranjată. Hmm, nu mi se pare aglomerată. Se vede foarte drăguţ.
Nr. 3 -- Este drăguţ, dar nu mă atrage chiar atât de tare. Are tot aspect aglomerat : - ?
Nr . 4 -- Are şi de ce să fie semnătura ta preferată. Este foarte drăguţ lucrată şi ordonată. Îmi place cum ai pus textul, se vede foarte bine. Personajul se încadrează bine, îmi plac efectele şi culorile. Blue <3. Şi mesajul transmis e foarte drăguţ. Îmi place şi cum te-ai semnat.
Nr. 5 -- Cel mai mult îmi place semnătura asta. E pur şi simplu prea drăguţă şi atât de bine lucrată. Atât de ordonată. Ador culorile şi personajul. Şi textul îmi place cum l-ai pus. Inclusiv cum te-ai semnat. Se vede foarte bine. Efecte trăznet, ah şi îmi place border-ul.
Wall -- hmm.. Personajul nu se vede prea bine pus pe background, parcă nu se integrează, parcă nu se potrivesc. Îmi place partea de sus, dar are totuşi un aspect prea.. Ireal care nu se completează. I mean, personajul parcă nu se combină cum trebuie cu background-ul. Dar este drăguţ =)


AÅŸtept ÅŸi altele * hugs*




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)