Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Ce Gfx iti place mai mult?
Capsunica
33.33%
2 33.33%
Map
66.67%
4 66.67%
Total 6 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Duelul dintre Capsunica si Mao

#1
Hey Mao uite GFX meu pupic:

<script src='http://img535.imageshack.us/shareable/?i=imissyouv.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript>[Imagine: imissyouv.jpg]</noscript>[posturi unite]
Scuze Mao , dar am o mare problema cu tastatura am desfacut-o si din greseala am incurcat tastele scuze, scuze, scuze, scuze....!!!!!!!
[center]
My fragile soul is broken
[/center]

#2
Pentru că (virgulă) Căpșunica nu a spus și detaliile voi spune eu -.-
Tema a fost liberă
Puteți vota până pe 2 martie inclusiv.
Amândouă ne-am gândit ca fiecare vot de la poll să fie un punct , iar pentru comentariu 2 puncte ^^
Inițial i-am sugerat ca lucrările să fie anonime , dar în fine.
Sig-ul meu: [Imagine: wonderland_by_hazelnut3099-d4qw2le.png]
Mult succes!
[Imagine: tumblr_m8w2we1JGd1rpgt3co1_500.png]
[Imagine: tumblr_m8moi9oWXo1r8iaaao1_500.gif]
forever a baby

#3
Hei girls^^. Trec si eu pe aici la rugamintea lui Mao-chan^^.

Capsunica, nu prea inteleg ce face din acea poza o semnatura si nici ce ai editat. Ala e blurr sau e doar calitatea proasta? o.o Mai ai foaaarte multe de lucrat. Perfectioneaza-te inainte sa participi la un duel.

Mao. Ador semnatura 15. Imi place mult paleta de culori si pastelul. Cred ca trebuia sa continui cu efectul si mai in stanga, ca parca e prea gol acolo. Imi place textul, efectele, pozitionarea personajelor, te-ai perefctionat, nu gluma o.o.

Votul meu merge catre Mao.
Xo.

[Imagine: sig24forkitu.png]Thanky Mao-chan! <3
[Imagine: 1znbkwk.png]
Thx Mimi! <3
My Tumblog.<3
“There midnight’s all a glimmer, and noon a purple glow, And evening full of the linnet’s wings.”—W.B. Yeats
The perfect bad girl. <3


#4
Capsunica: grr, cam prea mare. Niciun efect, mai nimic inafara de adjustments si un text ca vine aiurea. Totul este blurat, nu-i un lucru destul de bun. Umh, ce pot spune ._.?
Mao: ai evoluat de la ultimul siggie pe care l-am vazut oO. Imi place, cred ca-i render, de aceea cred ca putea fi putin mai in dreapta. Culorile imi plac, putea fi mult mai elaborat, dar este ok. Nu prea-mi place textul ca i-ai dat warp - parca asa se numea -.
In fine, sunt prea racita sa mai zic ceva, votul meu merge catre Mao - map, lol! -
[Imagine: Jun0xCa.png]

#5
Bine , bine Mao a castigat desi nu imi place deloc, urasc efectele imi plac pozele naturale Smile , dar se pare ca concursul a fost aranjat!In fine nu imi mai pasa ai castigat, bleah , blah , blah.Apropo UNI AU CHIAR EXAGERAT in comentari la adresa mea sincer gf-ul lui mi s-a parut un papitoi, dar in fine gusturile nu se discuta...dasta sunt create mai multe....in fine DESI ATI EXAGETRAT!Si Gfx-rile sunt create sa spuna ceva oamenilor sincer nu imi spun nimic se vede ca nu aveti ochii de artist!Si daca va pun sa desenati ceva NIMIC NU STITI!In fine uni nu stiu sa piarda mai ales ca eu nu pierd aproape niciodata de putine ori si imi ies din fire...DAR JUR CA O SA FAC CEVA MAI CEVA CA PAPITOIUL AIA.
Merci pupic:
[center]
My fragile soul is broken
[/center]

#6
Capsunica, tu iti iei warn, pentru ca in loc sa recunosti ca nu ai fost mai buna ca Mao, ai inceput sa vorbesti urat de ceilalti. In mod normal ti-as fi sters postul daca nu il vedeam pe cel de la fan fiction in care i-ai vorbit urat lui Diz.

Invata sa accepti critica altor oameni, si da, gfxul tau e varza. Si stiu pentru ca lucrez si eu in PS, si sunt la nivel semi pro, asa ca te rog sa termini cu comentariile.

/closed
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)