Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Du ... el : Rx~ versus Ayuka

#1
Bla, bla, se vede ce este, trec la subiect.

Poză

Se cer : Semnătură cu mărimile 400 x 130 şi avatar cu mărimile 100 x 100.

Data până când se pot posta operele este 22 iulie 2010, ora 23:59:59.

De pe 23 iulie 2010, ora 00:00:00 se poate începe votarea şi se votează până pe 28 iulie 2010, ora 23:59:59.
Poate aşa vedeţi.

Nu votaţi înainte de dată.Nu vă iau în calcul + că dacă daţi copy paste după, tot nu iau în calcul.

Nu fac pool pentru că nu vreau şi este inutil.

Votează cine vrea.Nu trebuie să fii expert, votează ce-ţi place, că doar e democraţie şi nu vreau să discriminez pe nimeni.

Votaţi pă cine vreţi, că doar e pă pile.
I've only been in love with a beer bottle and a mirror.
(Sid Vicious)

#2
Pot zice ca am realizat niste câcaturi, pentru ca nu mi-am dat deloc silinţa, pentru ca nu aveam chef de făcut GFX, nu câstig decât o reputatie (wtf ?) şi e inutil.În fine, Mimi îşi va posta capodopera în curând (daca nu mi-a luat-o înainte), so veţi putea vota la fel de curând.

[Imagine: 2ptawsz.png]

[Imagine: ogf9xl.png]

Daca pâna la 23:59:59 nu postezi Mimi, am câstigat 19

Şi-mi dai şi o nenorocita de reputaţie !

edit: Nu ai uitat, lola.Same minute, btw : )
I've only been in love with a beer bottle and a mirror.
(Sid Vicious)

#3
[Imagine: 64088372.png]

[Imagine: 14552689.png]


Succes, Ayuka.
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#4
Sunt prima care comenteaza.Deci
Ayuka:semnatura este frumoasa,dar fata in sutien nu da bine.nu stiu de ce dar asa mi se pare mie
avatarul:e cam simplu,puteai si tu sa editezi ceva cum ar fi fundalul.
Mimi:avatarul:esti foarte dragut,si vad ca ai si editat ceva.bravo tie
semnatura e deasemenea superba,dar nu cred ca mai avea rost prima imagine.dar in orice caz bravo
Deci votul meu merge la:Mimi.Felicitarile mele
[Imagine: j5atg3.png]


#5
Okiiii, am să încep în ordine, ca întodeauna :

Ayuka : Hm, lucrarea ta ar trebui mai mult lucrată. Tipa ailaltă cu sutien ocupă prea mult spaţiu acolo, şi cealaltă nu mai iese în evidenţă deloc. Focalul trebuie să fie stockul în sine ci nu celelalte lucruri pe care le aplici pe bg.
Bg-ul nu îmi place, nu îmi plac acelel brush-uri acolo nu se potrivesc şi nici culoarea nu merge mai deloc.
Nu merge acel text acolo deasupra stockurilor, iar fata cu care trebuia să faci sigul nu iese deloc în evidenţă datorită brush-urilor ălora de acolo, tipei în sutien şi textuleţului ăluia dintre cele două.
Avatarul ar fi fost mai bun dacă îi alegeai o altă poziţie. Nu l-ai poziţionat calumea.

Mimi : Avatarul este drăguţ, dar ca şi la Ayuka ar fi fost bun dacă nu îl poziţionai aşa. Mergea altfel poziţionat.
Sigul îmi place. Bg-ul se potriveşte calumea cu acele c4d - uri şi îmi place acel fliter de acolo de la fată, la umăr sau ce o fi dar bănuiesc că e fliter.
Pe stânga în colţul ăla acolo sigulk e prea luminos, colţul ăla e mult prea luminos.

My vote goes to : Mimi.
-

#6
well,ce avem aici
ayuka:
sig-ul: nu prea ai integrat bine imaginea în sig..adică..imaginea nu se potriveşte deloc cu backround-ul,tipa în sutien mă enerveaza 21 efectele nu prea se potrivesc..
avatarul e chiar draguţ,imi place :]
mimişor: foarte drăguţ acel clipping mask,imi plac foarte mult efectele,dar ar fi mers un border pe acolo
avatarul e doar un crop din sig,nu prea îmi place 21
în fine,o votez pe Mimi Smile
[Imagine: joker.png]
___________________________________________________
My Manga list xD

#7
well well well39
o sa va iau pe rand:]
Ayuka : -sig: nu ma pricep eu cine stie ce la gfx dar nah..imi bag coada peste tot...:] deci...imi
place..a iesit destul de bine....insa...fata aceea in sutien a stricat semnatura...poate
daca ai fi pus niste c4ds pe langa fata din poza originala ar fi iesit mai bine. Nu poate
sunt siguraSmile
-avatar: aici te'ai descurcat mult mai binepupic imi place...e simplu..dar textul acela micut il
face interesant

Mimi : -sig: uuuuh foarte interesant:X imi place cum a iesit...acele c4d-uri se potrivesc de minune
rozzz:X:X dar...sincer...si fara suparare...mi'ar fi placut sa nu fie prima imagine...nu'si
are rostul
-avatar: chiar daca ai dat crop imi place:Xe foarte dragut si interesant
So my vote goes to....Mimi:]
Sorry girls...daca puteam va votam pe amandoua3
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#8
Mie-mi place tipa-n sutien broken heart
Mimi, hai că m-ai bătut, îţi dau reputaţia ? 21
I've only been in love with a beer bottle and a mirror.
(Sid Vicious)

#9
Ei bine, daca Ayuka tot vrea.
Duelul s-a terminat.
Castigatoare : ' io '
Felicitari lui ' io ' .
Acum dami reputatia. :]]



;;]
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#10
Hai frate, de ce l-am mai ţine, m-ai bătut 21
Hai că ţi-o dau, hoo 21
I've only been in love with a beer bottle and a mirror.
(Sid Vicious)



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Teh versus Paradox Teh 10 6.081 02-10-2010, 10:02 AM
Ultimul răspuns: Teh
  Duel : Ayuka versus Lynnu Ayuka 7 5.945 04-07-2010, 03:48 PM
Ultimul răspuns: Flash


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)