Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Dragoste si chin

#11
Disclaimer: Nu detin niciun personaj din anime-ul/manga-ul Naruto si nu fac profit de pe
urma acestor personaje/intamplari.


Capitolul 4

Indepartandu-se ,incepu sa isi stearga lacrimile.In acel moment ,copii ieseau pe coridor.Vazandu-l pe Kakashi,Sakura se indrepta spre el.
-Sakura,unde ai disparut?M-ai speriat in..,dar nu apuca sa termine fraza.Sakura i se arunca in brate.Incercand sa se inveseleasca,sa ii arate lui Sasuke cat de mult a gresit,aceasta il lua pe Kakashi de mana.
-Hai sa mergem.Uimit,acesta incerca sa isi dea seama ce vrea sa spuna Sakura.
-Unde sa mergem?Avem sport,trebuie sa ne schimbam.
-Hai sa chiulim.Doar nu-ti e frica,nu?Vreau sa ma plimb,sau o vei lasa pe Ino sa intervina iar intre noi doi?
-Nu,a fost o prostie din partea mea sa te parasesc pentru ai face pe plac surori mele.Si acum rozalio,haide sa ne plimbam!Luandu-se de mana ,acestia parasira scoala.S-au oprit la o cafenea.Ceilalti colegi erau in sala de sport.Profesorul cerea absentii.Ino,incercand sa il faca gelos pe Sasuke,deoarece stia ca o place pe Sakura,raspunse:
-Cei doi porumbei sunt absenti.
-Poti sa fi mai explicita?
-Sakura si fratele meu,Kakashi.
La auzirea acestei informati,Sasuke pali de nervi.Fara sa vrea,isi varsa nervii pe elevi,punandu-i sa faca cele mai grele exercitii.Dupa terminarea orelor,Sasuke,Kimiko si Karin,se indreptau spre casa.Kimiko o zari pe Sakura,care isi lua la revedere de la Kakashi.
-Uite-o pe Sakura.
-Unde?intreba Karin.
Sasuke care o depista si el ,ii zise:
-Uite-o ca vine cu elevul Kakshi.
-A,da .Mersi profu`.Sakura,hei!
Auzindu-si numele ,se intoarse ,vazandu-i pe cei trei.
-Ne vedem maine,vi dupa mine da?
-Desigur.Dar vezi cat dormi.
-Bine.zise ea in timp ce ii depunea doua sarutari pe obraji.Nu se gandea decat sa il faca pe Sasuke sa sufere,si reusi.Era plin de nervi.O iubea pe Sakura.Il facea sa vibreze de bucurie.Ii placea sa guste acele buze dulci ale Sakurei.In acel moment,Ino se apropia de ei.
-Hei,Sakura.Ce zici daca am merge la tine ,sa vedem un film,mai vorbim.
-E o idee buna.zise Kakashi.Hai ,ce zici?
-Raspund eu in locul Sakurei,haideti la noi!
Pe drum au tot discutat de filmul pe care aveau sa il vada.Oprinduse,Kimiko ii reaminti Sakurei.
-Sakura,maine e ziua ta .Ti-ai luat..dar nici nu termina fraza ca Sakura isi reaminti ca uitase total de rochie.
-O doamne,nu mi-am luat rochia.Pe dracu!Cu ce ma mai imbrac eu?
-Mai sa fie,maine e ziua ta si pe mine nu mai invitat.zise Kakashi zambind.
-Tu vei fi invitat special,ii zise Sakura.
Ino care nu se putea abtine,o intreba pe Sakura.
-Sakura,pe domn profesor l-ai invitat?Karin care nu stia de cearta dintre sora ei si profesor,interveni pentru a doua oara.
-Da ,desigur,este si el invitat.
Sasuke,care incerca sa nu bage in seama ce discutau,se tot uita la Sakura."De ce m-am indragostit de tine?"
Ajungand acasa,Sasuke se retrase in camera sa ,lasandu-i pe ceilalti sa petreaca.In timp ce se uitau la film,Ino se ridica in picioare.
-Pe mine ma scuzati,am nevoie la toaleta.Insa nu la toaleta avea nevoie.Se gandi sa se duca sa ii tina lui Sasuke de urat.Sasuke furios,bau destul de mult wisky incat sa nu isi dea seama de cea ce face.In timp ce golea un alt pahar,auzi soneria.Deschizand usa ,Ino intra nepoftita.Vazand starea de spirit a lui Sasuke,se gandi sa profite.Ajungand langa el,se gandi sa ii faca un masaj.Sasuke ,care era destul de "aburit".credea ca Sakura era cea care ii facea masaj,astfel o lua pe Ino de incheieturi si o tranti in pat.Acesta incepu sa o sarute violent,ca si cum si-ar fi potolit o mare pofta.Crezand ca este Sakura,acesta facuse dragoste cu Ino si au adormit impreuna.Kakashi a plecat,insa nu isi facuse griji pentru Ino,zicandu-i Sakurei ca poate Ino s-a plictisit si a plecat.
In acea dimineata ,Sakura s-a hotarat sa ii duca ea micul dejun lui Sasuke,deoarece Karin plecase sa se intalneasca cu Sai.
-Dracia dracului,de ce trebuia Karin sa plece?Ajungand in fata usi,aceasta vazu tenesi lui Ino.


Stiu ca este cam scurt:D data viitoare o sa postez mai mult;)) ;) Ja ne!:*

#12
Salut...multumim de comentarii si ne bucuram ca v-a placut,asha ca pun azi continuarea:*:*:*Lectura placuta!


Capitolul 5


-Dracia dracului,de ce trebuia Karin sa plece?Ajungand in fata usii,aceasta vazu tenesi lui Ino.
-Sper sa fie doar o greseala,zise ea,insa ,cand intra si-l vazu pe Sasuke dormind cu Ino,vazu negru in fata ochilor.Parca un cutit ii era infipt in inima.Pe obraji lacrimile ii curgeau una dupa alta.Sasuke care se trezi,o vazu pe Sakura plangand.Dupa ce o vazu pe Ino,isi dadu seama ce facuse si de ce plangea Sakura.Sakura lasa tava pe masa si fugi in casa.Sasuke se imbraca si fugi dupa ea.Ajungand in camera,Sakura se incuie si incepu sa isi stearga lacrimile.Sasuke ajungand si el,incerca sa intre in camera dar observa ca Sakura o inchise.
-Sakura,deschide usa!
-Nu vreau,iesi si lasama dracu` in pace!
-Deschide sau sparg usa,si sa sti ca nu glumesc.
-Amenintarile tale nu ma impresioneaza.
Poate ca ar fi trebuit,deoarece urmatorul zgomot pe care il auzi,fu cel al usi trantita de perete.Aceasta speriata se ridica din pat.Inceraca sa treaca pe langa el,dar Sasuke o apuca de incheieturi.Desi pana acum atingerile ii provocau placere,acum era speriata.Acei ochi dulci in care te puteai pierde oricand,erau acum reci,parca aruncau fulgere.Desi lacrimile ii intepau ochii,Sakura se abtinu sa nu planga.
-Da-mi drumul!Am treaba.Trebuie sa plec.
-Nu pleci nicaieri pana nu vorbim.
-Nu avem ce sa vorbim.
-Ba da ,avem.Aseara cand m-am culcat cu...insa Sakura interveni zicandu-i:
-E treaba ta cu cine te culci.Nu trebuie sa imi dai nici o explicatie.Poti fi cu Ino daca doresti.Eu ma voi marita cu Kakashi.Aceasta veste il lasa cu gura cascata.
-Mi-a cerut mana aseara.Azi ii voi da raspunsul.
-Nu poti!zise Sasuke cu furie.
-Pardon,e viata mea.Fac ce vreau si nimeni si nimic nu ma va face sa imi schimb parerea.Mintea cu pricepere.Kakashi nu ii facuse nici o propunere,insa se gandi sa-l minta,facandu-l sa sufere.
-Poate acest lucru te va face sa te razgandesti.In acel timp ii lua capul in maini si ii acoperi gura cu a sa.Sakura simti ca lesina de placere,dar incerca sa reziste.Sarutul era unul carnal,dar si pasional.Limba lui ii invada gura ,cercetand si gustand.Dandu-si seama ca ii place,Sakura se indeparta zicand:
-Te-ai inselat.Nu mai inseamana nimic pentru mine,apoi trecand pe langa el,pleca lasandu-l in mijlocul camerei.Ino care in acel timp se trezi,incerca sa se furiseze nevazuta,insa Sakura o zari.
-Poti iesi pe poarta din fata.
Ino care fiind descoperita,incerca sa se explice.
-Sakura,stii...pai...eu...am..
-Nu ma intereseaza.Sakura se urca in masina ei si pleca spre scoala.


***********


In acea zi Sakura era invoita .Seara veni repede.Colegii incepura sa apara unul cate unul.Profesori erau si ei invitati.Ino veni impreuna cu Kakashi,iar Sasuke veni si el impreuna cu Karin si Kimiko.Dupa ce s-au adunat,Sakura si-a facut aparitia,lasandu-si colegii cu gura cascata.Era imbracata intr-o rochie de culoarea roz inchis.Sakura obisnuia sa alega un cadou.iar apoi sa il poarte toata seara si in final anunta numele celui care ii facuse cadoul.In seara aceasta ,Karin ii alesese cadoul.Lua o cutiuta micuta.In cutie se afla un colier din zmaralde de culoarea negru-albastrui.Era superb.
-Norocosul va primi un sarut pe obraz,zise Karin zambind strengareste.
Dupa ce dansase pe muzica simpla si servise tortul,urma dansul lent.Karin urca pe scena.
-Sakura,ia zi,pe cine iei ca partener?
-Zic daca zici si tu.Karin care parca fusese prinsa spunand o minciuna,abea rosti numele partenerului ei.
-Sai este partenerul meu.Colegii fluierand si aplaudand.
-In sfarsit ti-ai facut curaj sa iesi cu el.Bravo tie!zise Kimiko.Sai urca pe scena ,o lua pe Karin de mana si lua microfonul.
-Acum miss Sakura,zi!Care iti e partenerul?


Oare va fi Sasuke partenerul Sakurei?Se vor impaca cei doi?Vedeti data viitoare;) .Ja ne!:*

#13
Salut!Scuze ca v`am facut sa asteptati:D:D:...so...iata continuarea.


Capitolul 6


[...-Acum miss Sakura,zi!Care ti-e partenerul?Karin se astepta sa-l invite pe Sasuke,insa a ramas uimita de raspunsul surorii sale.
-Kakashi va fi partenerul meu!In timp ce dansa,Sakura il zari pe Sasuke,care dansa cu Ino.Ino ii zise ceva la ureche,iar acesta incepu sa rada.Vazand ca incearca s-o faca sa sufere,aceasta il lua de gat pe Kakashi si ii depuse un sarut pe buze.Sasuke,stupiat,rosi de furie."Eu ar fi trebuit sa dansez cu ea ,nu pampalaul ala"."De ce ti-ai batut joc de mine Sakura,de ce cand te iubesc asa de mult".Sakura la randul ei isi punea aceleasi intrebari.Dupa ce s-a terminat,Sakura a urcat pe scena.
-Acum ,ceea ce va place voua.Muzica.Sakura era o buna cantareata.
-Am cunoscut o fata ,care a suferit in dragoste,dara a stiut sa supravietuiasca.Baieti,daca mai inselati fetele,veti avea de aface cu mine.Si acum muzica.Melodia se numeste "E vina mea".

"Poate îmi doresc mult prea mult
Să te urăsc
M-ai distrus complet, fără rost
Asta ai vrut
Să mă vezi plângând când te văd
Cum îi zâmbeşti
Cât de mult tu o priveşti...

Nu te înteleg, chiar ai vrea
Să-ţi aparţin
Să mă moleşesc când te văd,
Să nu-mi revin
Să cerşesc mereu ceea ce
Cândva eu aveam
Cât de mult noi ne iubeam...

Refren (x2):
E vina mea, c-am vrut să iubesc
E vina mea, că n-am vrut să te rănesc
E vina mea, c-am încercat să trăiesc
Vise ce ieri s-au pierdut

Poate îmi doresc mult mai mult
Să mă iubeşti
Să te-ntorci plângând
Şi să-mi spui că n-ai să greşeşti
Că sunt singura la care tu mereu te-ai gândit
Poate asta mi-am dorit...

Nu mai sunt la fel cum eram
Nu mai suport
Să mă vezi plângand, suspinând
Să sufăr nonstop
Pentru că nu ştii dacă poţi lupta pentru noi
Poate am visat în doi

Refren (x2):
E vina mea, c-am vrut să iubesc
E vina mea, că n-am vrut să te rănesc
E vina mea, c-am încercat să trăiesc
Vise ce ieri s-au pierdut

E vïna mea... (x6)"
-Sper ca v-a placut melodia.Mi-a fost cam greu s-o descriu,insa am reusit.Sai incepu sa aplaude impreuna cu ceilalti colegi,apoi zicand:
-A fost super!Da sa nu te prind ca o mai canti si altor oameni.Melodia asta sa fie doar pentru cei din sala.
-Sunt de acord cu tine.Aceasta este melodia voastra.Sunteti singuri ascultatori.
Melodia era destinata lui Sasuke.
-Acum sa vedem cine mi-a cumparat cadoul.Karin,stiu ca ai tras cu ochii la nume,ce ar fi sa-l zici?Karin urca pe scena alaturi de Sakura.
-Cel care ti-a facut cadou acest colier superb ,as fi vrut sa spun ca sunt eu,dar nu sunt eu,am ghinion de ziua ta,glumi Karin.Este Sasuke Uchiha,domnul profesor de sport.La auzirea numelui,Sakura inghiti sec.Cobora si-l saruta pe obraji.Parca mii de albine o intepau.Si-ar fi dorit sa-l ia in brate,sa-l sarute,sa-l dezbrace usor,si sa-l mangaie pe piept iar apoi...
Se trezi din vis.Colegii incepuse sa plece.Sasuke pleca si el cu Ino.Mai ramasese doar Sakura si Karin.Karin care observa raceala dintre Sakura si Sasuke,o intreba pe Sakura.Sakura prin lacrimi ii povesti totul.Acestea au plecat impreuna acasa.Weekend-ul a trecut.Ziua de luni veni repede.Era ultima saptamana de liceu.
-Sakura!o striga Kakashi.
-Buna!Ce faci?
-Am venit sa-mi iau la revedere.
-Cum adica?Pleci?
-Da,plec in romania,sa intalnesc o fata.Am auzit multe despre ea.Deseneaza ca si mine personaje din desene animate.
-Da,am auzit si eu de ea.O cheama Ana Goie.Ciudate nume mai au si romanii.
-Nu te superi daca plec,nu?
-Desigur ca nu.Acum fugi!Te asteapta Ino.Ino il astepta in masina.
-Bine.Pa!
Dupa ce-si lua adio de la Kakashi,Sakura intra in scoala.In clasa erau toti colegii si profesorii.
-Hai Sakura,treci la locul tau!
-Ma scuzati...
-Mai scutestene,macar azi,ne-am saturat de acea introducere,glumi profesoara.Ia loc te rog.Domnii profesori au venit sa-ai ia la revedere de la voi.Maine va veti intalni doar cu doamna diriginta,sa predati cartile,Iar miercuri veti veni sa va luati diplomele.
Sakura observa ca Sasuke nu era printre ei,la fel si Karin.
-Kimiko,unde e Karin?
-E cu profu' de sport.Ramase uimita la acest raspuns.Ce cauta Karin cu Sasuke?Ce puneau la cale?Dupa ce-si luase la revedere de la profesori,Sakura pleca acasa.Pe masa ,in bucatarie gasi un bilet:"Vino la casa de oaspeti.Sunt Karin".Ajungand,intra inauntru.In casa bagajele lui Sasuke erau pregatite."O doamne,pleaca."se gandi Sakura.Karin iesi din baie.
-Karin,de ce m-ai chemat?
-Te-am sa vorbim depre..
In acel moment,Sasuke intra pe usa.Sakura cre nu il auzi ,o intreba.
-Despre ce sa vorbim?
-Despre cel din spatele tau!In acel moment,Sakura se rasuci,Dand de privirea lui Sasuke."Este un chin sa iubesti".isi zise ea.
-Karin nu te baga in viata mea!
-Nu pot sa stau deoparte.Voi doi sunteti prosti!NU vedeti cat de mult va iubiti!
O voce in plus se auzi.Era Ino.Sakura simti ca nu mai poate si fugi in camera ei.Ajungand se tranti in pat.Lacrimile pe care si le tinuse in ea doua zile la rand,acum ii curgeau pe obraji,la fel ca un rau involburat.Karin se retrase in camera ei,nestiind ce sa mai zica.Sakura care auzi ciocanituri in usa zise:
-Karin,pleaca si lasama in pace!
Insa cel care era la usa era Sasuke.Acesta intra si incuie usa.

http://www.youtube.com/watch?v=8nmW3gXmxBw -melodia care a cantat-o Sakura

Atat:):):)..va spun ca mai am un capitol in afara de asta:D:Dsi termin:*:*dar totusi nu uitati de comuri:zuppy02:

#14
Astept, astept, astept... dar degeaba! De ce nu vine nexul ?:(( O pierdut trenul? Deci cum ti-am mai spus povestea imi place mult >:D<
Descriere- mi se pare buna dar mai trebuie pe ici pe colo putin ajustata
Dialog- Si el este bun, dar se poate si mai bine dupa mine. Pentru ca stiu ca poti :X
Actiune- Mi se pare putin grabita dupa parerea mea, doar putin.
Deci astept nexu cat mai repede :* Ca nu mai rezist sa vad sfarsitul. Chiar daca as fi vrut ca povestea asta sa continuie pana la infinit >:D<
[Imagine: Hm757.png]





#15
Capitolul 7

-Cine e?desi nu avea nici un rost sa intrebe.Stia prea bine cine este.
-Lasa gluma si deschide usa!Parea destul de furios dupa tonul vocii pe care i se adresa,dar fata incerca sa ramana indiferenta.Nu era deajuns ca suferise o data vazandu-l cu Ino in pat?Acum trebuia sa suporte si despartirea de el?Era baiatul pe care il visa.Era indraznet,haios si foarte dragut.Era perfect din punctul ei de vedere.
-Deschide usa sau o sparg!Ea incerca din rasputeri sa nu se lase intimidata.
-Nu ma sperie amenintarile tale,lasa-ma in pace!
Poate ar fi trebuit sa-i ia amenintarea in serios,pentru ca urmatorul sunet pe care l-a auzit a fost acela a usii izbite de perete.Speriata,sari din pat,si parca intepenita statea drept in picioare.Nici nu mai stia ce sa mai simta.Sa fie fericita pentru ca a venit sa rezolve cearta dintre ei,sau sa-i fie frica de prezenta lui.Pana in momentul de fata nu il vazu-se decat bine dispus.Acum ochii ii spumegau de furie.
-Ce dracu a vrut sa insemne scena pe care tocmai te-ai straduit sa o faci?"Cum?"isi zise rozalia.Tot ea era cea vinovata?Incercand sa-si pastreze calmul,facu un pas inapoi,pentru asi face curaj sa-l infrunte:
-Nu inteleg ce vrei sa zici.
-Nu o face pe proasta!De ce ai plecat fugind?Daca pana acum Sasuke era furios,acum rolurile se schimbau.Ii venea sa-l stranga de gat.
-Poate ca nu am avut chef sa-mi iau ramas bun de la Ino.Poate imi va fi dor de ea,chiar daca nu voi recunoaste niciodata.
-Minti!
Ea tresari.Stia foarte bine sa minta oamenii,dar pe Sasuke,nu prea avea succes.
-Adica?
-Mai e un motiv pentru care ai fugit plangand.Stia foarte bine motivul,dar vroia sa il auda din gura ei.
-Nu mai exista nici un motiv.Mintea cu nerusinare.
-Bine,daca nu mai exista nici un motiv,atunci...,se indrepta spre ea.Bataile inimii i se inteteau.Nu stia ce urma sa-i faca.Ajungand langa ea,o saruta pe obraz.Ar fi vrut sa se agate de gatul lui,si sa-l sarute,dar se abtinu cu greu.
-Adio!spuse el simplu.Plec in Tokio.Sper sa ne mai revedem.Acestea fiind spuse,parasi camera.Lacrimile incepu sa-i curga pe obraji imbujorati.Avea sa plece.Avea sa nu-l mai vada.Nu.Il iubea prea mult pentru a-l lasa sa plece.Incepu sa alerge pe scari,grabita pentru a-l opri.Grabita fiind,se impiedica,insa doua maini puternice ii inconjura talia,si ii opri caderea.Ridicand capul ,ii intalni privirea.Daca mai inainte privirea lui era ca gheata,acum era schimbata.Avea o privire blanda si calda.
-Unde te grabeai?intreaba el .Un zambet strengaresc i se ivi.Timida isi ingropa capul in scobitura gatului lui.
-Cred ca sti prea bine.Punandu-i degetul sub barbia ei si ridicandu-i capul,ii intalni privirea.Zambi cand vazuca se intimida-se.
-Sa inteleg ,ca mai exista un motiv pentru felul in care ai fugit din camera mea cand a venit Ino?Dadu din cap afirmativ.
-Eram geloasa si furioasa.
-Tu,geloasa?Da eu?Cand te-am vazut prima data in bratele lui Kakashi,am crezut ca o sa va strang pe amandoi de gat.
-Kakashi nu e decat un prieten.M-am folosit de el pentru a te face gelos,dar se pare ca nu am procedat corect.
-De ce sa ma faci gelos?intreba el nedumeri.
-Pentru ca te-ai hotarat sa te desparti de mine.Auzind aceasta afirmatie incepu sa rada in hohote.
-Am vrut sa ne departim pentru ca te-am vazut in bratele lui Kakshi.Zambira amandoi in acelasi timp.
-Se pare ca amandoi am inteles gresit,spuse Sasuke,apoi isi cobora gura asupra gurii ei.Sarutul patimas,nu era doar unul carnal,ci si senzual.
Toate regretele s-au risipit o data cu aparitia acelui sarut pur.Gelozia,durerea suferita in trecut,nu-si mai avea loc intre ei,nimic inafara de iubire,dragoste si amor.Despartindu-se,si-au jurat iubire vesnica si sincera.Momentele care urmau ,aveau sa fie cele mai frumoase.O iubire sincera ca a lor va ramane in istorie.:*

THE END

sper ca v-a placut acest fic:*:*:*Si v-a mai astept si pe la alte ficuri de-ale mele:*:*:



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Gheata focului [KS yaoi by Yaku-chin and Merishor] aoixtenshi 11 7.560 24-07-2009, 04:23 PM
Ultimul răspuns: I hate maths.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)