Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Dragoste si chin

#1
Buna.Va spun de acum ca ficu` asta nu e al meu... e al unei prietene..si asteapta sa afle parerile voastra.Lectura placuta!


Disclaimer: Nu detin niciun personaj din anime-ul/manga-ul Naruto si nu fac profit de pe
urma acestor personaje/intamplari.


Cap 1

"Oare cine va fi noul nostru profesor de sport?""Va rezista mai mult decat ultimul profesor?""Va fi la fel de fitos ca celalalt profesor sau e vre-un pampalau?""Oare,oare.."Acestea erau intrebarile care o chinui-se pe Sakura toata ziua.Sakura Haruno era vedeta liceului si fica directorului.Era in ultimul an de liceu si era cea mai frumoasa fata din tot liceul.Era sportiva si o buna cantareata.Fetele o invidiau pentru popularitatea si frumusetea ei.Era descrisa ca fiind o zeita din timpurile de demult.Intre fetele din liceu Sakura era ca o piatra neslefuita.Parul ei era roz,bogat si foarte lung.Avea niste ochi verzi ca frunzele de primavara.Oricand te puteai pierde in acei ochi visatori.Trupul bine facut si-l etala cu mandrie intr-o pereche de blugi strimti.
Corpul ii era format ca o clepsidra .Era inalta si zvelta.In ziua aceea decise sa-si ia o bluza crem,de culoarea pieli,insa caracterul ei lasa de dorit.Era infiorator de exasperanta,incapatanata,violenta,o mucoasa rasfatata,o mincinoasa fara pereche,posesiva,insa avea si calitati.Era enorm de amuzanta ,atragatoare,imprevizibila si ii placea sa faca farse prietenilor, si mai ales profesorilor.La ore era greu de stapanit,dar in fata tatalui ei era ca un copil nevinovat.Desi multi baieti incercau sa intre in discutie cu ea ,ea le raspundea cu un simplu "La revedere!"Nu se intragostise niciodata.Ea spunea ca asteapta baiatul perfect, insa ii placea ca toti baietii sa ii cada la bicioare.
-Cum crezi ca va fi?o intreba Karin pe Sakura.
Karin era sora Sakurei.Ea era mai mica de statura.Culoarea parului era rosu,la fel ca si ochii.Karin era o fire mai timida si ascultatoare.
-Aa..ce-ai zis?zise Sakura,care parca fusese trezita dintr-un vis.
-Nimic,uite a venit noul profesor de sport.Sakua ii ceruse tatalui ei,sa-l concedieze pe fostul profesor de sport,deoarece le facea avansuri.Tatal sau,crezand-o,il concediase,inlocuindu-l pe bietul om .Acesta nu le facuse avansuri,ci doar ii pusese Sakurei un 4,pentru ca facea galagie.Acum insa,cand privi la noul profesor de sport ii zise Hinatei:
-As astepta si 10 de trei,numai sa ne fie profesor.E superb.Era intradevar.Era de aceeasi inaltime cu Sakura.Era brunet,zvelt si parea la fel de tare ca un bici.Pielea de o culoare aramie ii era pusa in evidenta de un tricou negru.Avea o barbie puternica,patrata,care sugera ca nu e bine sa il superi,si alura unui barbat aspru si musculos,ce parea sa explice pozitia aroganta si privirea insolenta.Acei ochi superbi erau atintiti asupra ei:
-Tu de acolo,treci in fata!ii porunci profesorul.
-Cine, eu?intreba Sakura.
-Da domnisoara,tu.
Indreptandu-se ,ajunse langa el.
-Dupa cum stiu eu ,noi acum avem sport,asa-i?
-Da,si ce-i cu asta?
-Unde ti-e chipamentul?
-L-am trimis la spalat,ii replica ea.
-Bine,treci la loc,ai absenta.
-Poftim,dar sunt cat se poate de prezenta.
-Dar nu ai echipamentul.Daca doresti schimb absenta intr-un 2.
Reintorcandu-se la grup ,aceaste incepu sa bombane furioasa.Desi era atrasa de el,ii venea sa ii suceasca gatul.
-Buna ziua copii!Numele meu este Sasuke Uchiha,si sunt noul vostru profesor de sport.
-Si mai rog,ce varsta aveti caci mai degraba aratati ca un pustan,nu ca un profesor?
-Domnisoara...
-Sakura,nu-mi place sa mi se zica domnisoara.
-Bine Sakura.Am 24 de ani .Am terminat facultatea anul trecut,si sunt calificat in acest domeniu,deci nu sunt un pustan.
-Da,ma rog.Cum spui tu.
-Am fost avertizat in legatura cu comportamentul tau,si ca sa sti,eu nu ma las intimidat.
-Asta mai vedem noi,zise Sakurain soapta.
Dupa o mica incalzire ,Sasuke le propuse sa joace handball.Sakura a primit o mingie in burta de la Ino.
-Au..
-Pardon,nu am vrut.minti cu nerusinare Ino.
-Asta sa i-o spui lu`dracu,ai facut-o intentionat.Ino era adversara Sakurei.In fiecare zi incerca sa o umileasca ,insa Sakura ii dejuca toate planurile.
-Sakura ,esti bine?
-Nu Karin,nu sunt.
-Hai sus cu tine.Mergem la cabinet.Crezi ca poti merge?intreba Sasuke.
-Nu ,am nevoie sa fiu dusa in brate .Normal ca pot merge,nu mi-am rupt piciorul.Acest raspuns il facu pe Sasuke sa se enerveze la culme.
-Atunci inseamna ca poti sa mergi singura la cabinet.
-Nu,nu ma duc.O sa stau pe banca pana se suna.Nici nu termina-se bine sa zica ca se si sunase.
Sakura care ii placea sa fie mereu in centrul ,dupa care iesi.Sakura urla in gura mare:
-Stop,opriti-va!Sasuke auzi si el urletul insa statea la usa si asculta.
-Ascultati, nu am avut timp de invitati,asa ca va zic eu.Vineri la ora 20:00 sunteti invitati la aniversarea mea de 19 ani.Sasuke care auzi si el isi zise in gand"ce n-as da sa mai am 19 ani,m-as baga pe ea.Dar are 19 ani, e majora ,poate face ce vrea.Doamne am inebunit,ce dracu tot zic.Eu sunt un profesor ,iar ea e eleva.Daca tot imi place de ea mai astept trei luni pana ia vacanta".Acesta fu trezit din ganduri de director.
-Domnule Uchiha?
-A, buna ziua domnule director.
-Tati, ce faci?interveni Sakura ,care,cand il vazuse pe Sasuke in compania tatalui sau se gandi sa se dea mare si tare.
-Bine draga mea,tu?
-Bine,am anuntat colegii cu privire la aniversarea mea,sper ca n-ai uitat.
-N..nu ,draga mea,bigui el.
-Bine ,acum merg in clasa sa-mi iau geanta si ne vedem acasa.
Sasuke ramase uimit cand auzise ca Sakura e fata directorului.
-Sakura?
-Da tata?
-Asteapta putin.
-Domnul profesor va locui la noi in casa de oaspeti.Asteapta-l si pe dansul.Va merge cu tine si Karin.
Domnul director avea un obicei in fiecare an sa gazduiasca cate un profesor.Spre morocul Sakurei anu acesta profesorul era Sasuke.
-Sakura,sper ca anul acesta nu-l vei deranja pe domnul profesor ,asa cum ai facut si cu ceilalti profesori.
-Nu tata,bineinteles ca nu.Am crescut si eu.
-Bine dragele mele,atunci ne vedem acasa.
Dupa ce directorul pleca,Karin care aparuse in spate zise:
-Asta sa i-o spui lu`Mutu.
-Adica?
-Tu te-ai maturizat?Ce gluma buna.Nu-l vei lasa nici pe domnul profesor in pace,sas-i?
-Mai vedem!
-Domn` profesor va sfatuiesc sa aveti grija !
-Multumesc pentru sfat Karin.
In acel moment discutia fu intrerupta de Kimiko.Kimikoera prietena Sakurei si Karinei.Ea le tinea mereu la curent cu barfele.
-Ftetelor,am o veste bomba, aa..buna ziua domn` profesor.
-Buna ziua Kimoko!
-Hai Kimoko,varsa tot.Domnul profesor se va face ca nu aude .
-Bine.Ino s-a mutat la scoala de arte.
-Deci nu mai e la noi,si care e bomba?
-De fapt sunt 2.Prima este ca atunci cand a ajuns la liceu,toti baieti o intrebau numai si numai de tine.Nici unu nu e interesat de ea,bine,doar cativa pampalai.Se zice ca a incercat sa intre in discutie cu Sai,insa pe el nu-l intereseaza decat Karin.La auzirea acestei vorbe ,Karin se inrosise toata.
-Vezi bleago,zise Sakura,Karin si el te place.
-Da,dar e mult mai mare decat mine cu 3 ani ,aproape 4.
-Ei,si?
-Tata nu va accepta .
-Cati ani ai?privirile se intoar-se spre Sasuke,care puse intrebarea.
-18 ani.
-Esti majora,poti face ce vrei,nu-i asa?
-Profu` are dreptate.Dacaiti place de Sai nu pierde sansa,o indemna Sakura.
-Bine,dar de unde fac rost de numarul lui de telefon?
-Scrie-l,zise Sasuke .Cele trei fete ramase uimite.
-P..poftim?se balbai Karin.
-Sai e verisorul meu.Este originar din Tokio,insa s-a hotarat sa vina sa studieze aici,asa ca scrie.Dupa ce nota numarul,se indreptau spre casa.
-Karin?
-Hm?
-Suna-l!
-Pe cine?
-Pe Sai,desigur.o lamuri Sasuke.
-O sa vorbesc cu el numai cand tu nu esti in preajma mea.
-Ei ,na , mersi ce sa zic.Sasuke incepu` sa rada in hohote.
-Si tu ce gasesti de ras?Ajungand acasa Karin si-a lasat geanta si a plecat cu Kimiko in parc.Sakura mintind ca se simte rau,a ramas acasa.
-Si eu unde voi sta?intreba Sasuke.
-Uite acolo este casa de oaspeti .Acolo vei locui .Sakura arata o casa mica,inconjurata de flori,iar in fata casei era o piscina.
-Dar mama voastra ,unde e?
-Mama ,a.. mama a murit.
-O ,imi pare rau
-Eu o sa merg in camera mea, te strig eu cand e gata masa.
Sasuke se instala in camera.Se gandise sa faca un dus.
"Masa e gata ,merg sa-l anunt pe profu`"Nici prin gand nu-i trecea Sakurei ,ce urma sa se intample."

Atat pentu azi..ma doare mana.Spuneti-mi daca sa mai scriu:**:
:302: :302: :302:

#2
Imi place ideea prietenelei tale,
descrierea putina...ai vazut ca ai descris pe sakura , ino ,karin ,sasuke ai putea descrie mai mult lor naratiune bunicica dar putina , dialog - mult.....dar ai , greseli de ortografie , am vazut cateva "intragostise "Nu sunt o comentatoare innascuta , dar oricum mi-a placut ficul si spunei prietenei tale ca-i astept cu nerabdare urmatorul capitol si ce se va imtampla in continuare

Prietena ta are cont pe animezup? De ce nu l-a pus ea?
Se ya:bye:

#3
Super ficul:D desi mai aveti un pic de lucrat... De exemplu: "Trupul bine facut si-l etala cu mandrie intr-o pereche de blugi strimti.
Corpul ii era format ca o clepsidra .Era inalta si zvelta.In ziua aceea decise sa-si ia o bluza crem,de culoarea pieli,insa caracterul ei lasa de dorit." Aici m-ai ametit... am citit de trei ori pana sa inteleg.
Am vazut cateva greseli de punctuatie si de tastare si de toate dar pana la urma cine nu face dastea...
Dialogul cam mult, sincera sa fiu, si in unele locuri cam incurcat dar se rezolva in timp...
Naratiunea destul de putina dar bunicica...
Numai la descriere aveti ceva probleme dar ideea este geniala si sper sa va tineti de el:X

Pupiceii!:* si multe inspiratie in continuare si grabiti-va cu next-ul:*!
Matta-ne!

PS: Sper ca nu am fost prea dura si sper sa nu va suparati...nici eu nu sunt o sfanta dar nu am vrut decat sa va ajut. Sper sa nu va suparati:-ss

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



#4
buna..va multumesc pentru comentarii:grin::grin:.Stiu am avut cateva greseli ,dar sa stiti ca pe caietul pe care mi l`a dat prietena mea nu erau :D :D :D,deci e vina mea .M-am gandit sa pun continuarea deci..Lectura placuta! :*:*:


Cap 2

Nici prin gand nu-i trecea Sakurei ce urma sa se intample.
-Domn` profesor,masa-i gata.Pe pat erau hainele lui Sasuku.Vazandu-le,Sakura a luat tricoul.
-Im,miroase frumos.In acel moment,Sasuke iesi din baie.Privind-o pe Sakura,o intreba.
-Iti place mirosul?
-D..da,se balbai ea,cand vazu ca el avea doar un prosop strans in jurul taliei.Sasuke se apropie de ea,luandu-i tricoul,dar neindepartandu-se de ea.
-Masa e gata.
-Vreau sa mananc aici,nu vreau sa va deranjez.
-N...nu deranjezi,sunt doar eu acasa,Karin doarme la Kimiko,iar tata e plecat.
-Bine ,atunci ma schimb si vin.Sakura care se simtea stanjenita ,se intoarse,si se departa,plecand,insa Sasuke o apuca de incheieturi,apoi tragand-o si lipind-o de el.Dandu-i cateva suvite de par de pe gat,incepu s-o muste usor.Sakura simti ca paralizeaza,simtind si furnicaturi in tot corpul.
-Mirosi frumos,imi place gustul tau.
Fiind coplesita de emotii,pentru prima data in viata ei,abea reusise sa scoata un simplu"Multumesc".
-De ce trebuie sa fi atat de mica?
-Poftim,nu sunt mica,sunt adult.
-Daca stiam ca esti la liceul asta...
-Pot raspunde pentru cea ce fac.
-Dovedestemi-o.In acel moment,Sakura isi vara mainile in jurul gatului lui Sasuke si ii captura gura intr-un sarut pasional.Fiecare incerca sa-si potoleasca durerea care venea din inima.Limba indrasneata a a Sakurei ii invada gura lui Sasuke,cercetand si descoperind placerea gustului sau.Eliberandu-se ,Sasuke o intreba.
-Raspunzi si pentru ce va urma ,pentru ca din punctul meu de vedere,eu raspund si-n fata lui Dumnezeu.
Incepu s-o dezbrace si sa cerceteze fiecare particica a corpului.Sakura,pentru ai raspunde la intrebare,ii lasa sa-i cada prosopul pe jos,astfel dezvaluindu-i barbatia.In acel moment,nu era panicata pentru ceea ce urma sa se intample,singurul ei gand era acela ca Sasuke era baiatul potrivit pentru ea.Sasuke o lua in brate si o puse pe pat.
-Ma faci sa imi pierd mintile ,domnisoara.
-Ma scuzati,domn`profesor,nu am vrut.
-Esti scuzata,apoi ii captura gura intr-un alt sarut ,iar raiul cobora pe pamant.

*************

-Unde o fi Sakura,se intreba Karin.Doamne,sper ca nu e la profu`,mai bine merg sa verific.Cine stie ce tampenie mai pune la cale.Dupa ce petrecuse momente de vis,Sakura dormi cu Sasuke.Sasuke o implora sa stea cu el.Dupa mii de rugaminti ,aceasta cedase.
Karin ajunse la casa de oaspeti.
-Domn`profesor?
Vazand ca nu raspunde,decise sa intre.Cand a intrat a ramas impietrita.Sakura era cuibarita in bratele lui Sasuke.Desi era nervoasa,recunoscu ca le sta bine impreuna.Karin lua un pahar si-l tranti pe jos,cioburile sarind peste tot.Sakura speriata sari zicand:
-Unde arde?N-am fost eu de vina!
-Ce se intampla?intreba Sasuke somnoros.
-Ce se intampla!?zise Karin nervoasa.Se intampla ca l-am gasit pe profu`meu de sport,in pat cu sora mea.Asta se intampla!
-Relaxeaza-te!Sau vrei sa zic intregi scoli ca micuta Karin numai este fata mare?Karin isi petrecuse si ea seara cu Sai.Au descoperit ca sunt nebuni unul dupa altu`.
-C..c..cum ai aflat,nu ,stai sa ghicesc,Kimiko,nu?Si nici sa nu indrasnesti sa zici ceva,sau te chelesc!La auzirea afirmatiei,incepu sa rada in hohote.
-Imi tin gura,doar cu o conditie.
-Si care ar fi conditia?o intreba Sasuke.
-Cand sunt acasa iti zic Sasuke,pentru ca esti tanar,deci voi vorbicu tine ca oricare alt baiat,si sa nu aud ca ma intrebati de Sai,ne-am inteles?
-Sa traiti!glumi Sasuke.
-Acum iesi!tipa Sakura.Vreau sa ma imbrac.
-Da,dar mai repede,mi-e foama,iar acum e randul tau sa faci micul dejun.
Karin plecase ,iar Sasuke adormise din nou.Sakura ,nervoasa,il lovi cu pumnul in piept.Sasuketrezindu0se brusc,o lua pe Sakura de par,aducand-o inapoi in pat.Incepu sa o sarute pe gat .Supararea ii trecu Sakurei,lasandu-se in voia placeri.
-Sti ce frumoasa esti cand te infuri?
-Daca zici tu.
-Gata cu palavrageala.Sa trecem la actiune.
-Adica..?
-Da dragostea mea,da.
Sarutandu-se au devenit unul singur.

Gata. :*:*:8Asteptam comentariile voastre:-bd
Ja ne!:victorie:

#5
Hey! Sa spun drept, am citit primul capitol azi-dimineata, dar mi-a fost prea lene sa dau comm. Imi place ca ai pus repede continuarea.
Ideea imi place, chiar foarte mult. Ai avut mult dialog, dar mie nu mi se pare sec. Eu oricum nu prea le am cu descrierea.
Imi place mult ficul asta. Greseli de tastare ai avut cateva, dar nu-i nimic.
Sper sa pui cat de curand continuarea. presupun ca prietena ta ti-a dat povestea terminata, nu? Sper ca da!
Pai, astept nerabdatoare urmatorul capitol pe care sper sa-l pui cat mai curand. Pleasee!
[Imagine: o7k7f6.jpg]

Parfumul iubirii... -> Comm? 55
Wild Love[+18] -> Comm please 71

#6
Waw asta e o evolutie uriasa!! =D> Minunata descriere a sentimentelor, fara greseli vizibile de tastare... actiunea e usor grabita dar nimic ce nu se rezolva in timp... si partea mea favorita +18 >:) sincer puteai sa descrii actiunea mai mult fara sa spui chestii intelegi... dar din punctul meu de vedere de la primul capitol la acesta e un pas uimitor inainte... Faceti o treaba excelenta sa va tineti de acest fic pentru ca este pe drumul bun! :zuppy02:

Pupiceiii si mult succes in continuare!:X:X: :*:* >:D<

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



#7
Salut!!! Am trecut si eu pe la ficul tau si vreau sa spun ca-mi place, desi cum spune si Rose, actiunea merge foarte repede asta trebuie sa insemne ca se vor intampla multe lucruri ^_^ In primul capitol ai mers foarte repede si ai uitat de descriere care e o parte principala dintr-un text pentru a capta cititorul, dar in al doilea ai descris mai bine, in special sentimentele personajelor. De dialog nu ma leg fiindca si eu folosesc de multe ori, dar asigurate ca se intelege cine ce zice. Sper ca nu te superi pentru comentariul meu ^_^
Hmmm....Sasuke ca profesor....tare! As vrea sa am si eu un profesor asa, in schimb am o profesoara de ti-e frica numai cand o vezi :zuppy03:...anyway, revenind la fic...astept sa vad continuarea. Gambate! :*
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=24539 O dorinta....oare se poate indeplini? ( one-shot)
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=22963 Te iubesc, te doresc, doar incerc sa te amagesc!
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=13236 - vampiri? atunci ai venit la locul cu crini



#8
Hei am trecut si eu pe la ficul tau si imi place faptul ca e cat se poate de original. So..
Naratiunea: E bunicica dar e loc si de mai bine.
Descrierea: Aici e problema... nu ai deloc. Nu ai descris sentimentele personajelor sau macar imprejurarile. Nope, nimic.
Dialog: Oh frate e exagerat de mult si da spre sec in unele locuri. In loc de atata dialog ai mai putea sa bagi si ceva descriere ar fi fost frumos.
Greseli/exprimare: aici nu am ce comenta nu am vazut greseli de taste iar la capitolul exprimare pot spune acelasi lucru.
Howeva'... astept nextul sa vedem ce se mai intampla>:).
Just the
way you know me..

#9
Buna..m`am gandit sa pun azi continuarea,k tot am timp:))) si multumim pentru comentarii:*:*:
Lectura placuta!


Capitolul 3


-Sakura,asteapta-ma!striga Kimiko.
Era joi.Dupa ce isi petrecuse seara cu Sasuke,Sakura radia de bucurie.O puteai asemana cu o scolarita ,la prima ei dragoste.Kimiko care arata ca un evadat fugarit ,o trase de codite:
-Am zis sa ma astepti!La ce te gandeai de nu m-ai auzit?Singurul lucru la care Sakura se gandi-se in ultimele ore era Sasuke.Sasuke strangand-o la pieptul lui calduros.Sasuke imbratisand-o cu bratele lui pternice.Buzele lui Sasuke pe corpul ei sensibil.Sasuke,devorandu-i gura.gustul lui Sasuke...
-Sakura trezeste-te,incepu sa ma enervezi,la ce te tot gandesti?
-Scuze Kimiko la...a...a
-Lasa,nu vreau sa stiu,hai mai bine in clasa.Mergand pe holul care parca nu se mai termina,Sakura il zari.Parca mii de fluturi isi facuse cuib inauntrul ei.Coplesita de emotii,abea mai putea sa mearga.Cu cat se apropia mai mult de el,cu atat senzatiile cresteau.
-Buna ziua domn`profesor!zise Kimiko.Sakura care abea acum fusese trezita dint-un somn lung,vedea buna dispozitie a lu Kimiko.
-Buna ziua fetelor!Desi nu ar fi vrut,Sakura observa raceala din vocea lui.Vazand ca nici macar nu s-a intors cu fata spre ele,se indrepta incet spre clasa.Pasind pragul usi a ramas impietrita.Ino era iar colega lor,dar de data asta era si fratele ei Kakashi.Kakashi era genul petrecaret.Era fotomodel,Sakurei i se parea destul de atragator.Intr-un timp incepuse sa se intalneasca,insa Ino a fost cea care a intervenit intre ei.Acum daca nu ar fi existat Sasuke ,sar fi bagat pe el.
-Buna Sakura!Se pare ca nu ai scapat de mine.
-Da,norocul meu.Ino incerca sa o enerveze,insa Sakura nu era prea bine dispusa pentru a incepe o cearta.
-Sakura,pe mine nu ma saluti?
-Ba da,insa salutul tau va fi diferit.
-Imi place cum suna.Kakashi era meru bine dispus si mereu pus pe glume.Rar il vedeai furios.
Venind langa ea ,Kakashi o lua in brate.Aceasta il saruta pe obraji, si chiar in acel moment Sasuke intra in clasa.
-Bine ai venit,colega!ii zise Sakura lui Kakashi.
-Mersi,colega.zise el dandu-i o palma peste sezut.Sasuke furios zise:
-Va rog frumos sa luati loc!Voi sta cu voi 10 min,pana vine doamna Manoliu.Acum luati loc.Toti luara loc.Nici unul nu indrasnea sa ciripeasca.Imaginea cu Sakura si Kakashi imbratisati ,parca i se tipari-se in minte.Desi nu vroia sa recunoasca era gelos.
Sakura nici nu baga in seama furia de pe chipul lui Sasuke.
-Sakura!
-Da.
-Ce zici,diseara iesim cu clasa?
-Da,ar fi grozav.Sasuke nu auzi discutia dintre ei,ins Ino ii dadu de gol:
-Voi doi nu puteti sa vorbiti in pauza,porumbeilor.
-Liniste sau veti face cunostinta cu un 4.
Sasuke era nervos.Furia i se citea pe fata.
-Sakura,ce are profu`?o intreba Karin.
-Chiar nu stiu.
Nu mai intelegea nimic,cu o seara in urma facuse dragoste,iar in momentul de fata ,pentru el ,Sakura era ca un dusman.Sakura incerca sa inteleaga ce sa intamplat cu baiatul cu care petrecuse seara.De ce acum o privea ca pe un inamic.
In acel moment,profesoara de fizica intra pe usa grabita.
-Gata domnule profesor,am terminat treaba.Va multumesc din suflet pentru ca ati stat cu elevii.
-A fost placerea mea.La revedere.
Sasuke iesi,iar Sakura care era stiuta ca iesea la w.c. fara sa ceara voie,sari din banca.
-Unde mergi?intreba profesoara.
-La toaleta.Trantind usa ,incepu sa alerge dupa Sasuke.
-Sasuke,asteapta!Vazand ca nu raspunde,il trase de par,facandu-l sa se opreasca.Luand-o de incheieturi,ii duse mana la spate ranind-o.
-Daca ma mai tragi o data de par...
-Au ,ma doare!exclama Sakura.
Lacrimile cristaline ii cadeau pe obraji.Dandu-si seama ca o raneste,o elibera.
-Te rog frumos sa te intorci in clasa!
-Ce se intampla cu tine?De ce te porti asa urat?Noapte trecuta nu a insemnat nmic pentru tine?Ce ti-am facut?Raspunde!
-Nu ,nu a insemnat nimic.A fost o greseala ,o prostie.Pentru mine ai fost doar un trup in care m-am putut descarca.Relatia noastra de acum va fi doar de profesor elev.
Ranita si jicnita,incepu sa il loveasca cu pumnii in piept.
-Naiba sa te ia!Esti un nenorocit!Ma auzi?Un nenorocit!Nu vreau sa te mai vad niciodata.
-Imi pare rau dar ne vom vedea la orele de sport si la tine acasa.
-Esti cel mai mare nenorocit!Dandu-si seama ca exagereaza,Sasuke incearca sa o calmeze.
-Sakura,eu..
-Nu ,nici macar sa nu indrasnesti!Vei vedea ca de mult ai gresit.Daca incerci sa te apropi de mine,iti jur ca iti voi face viata amara.Indepartandu-se incepu sa isi stearga lacrimile.


Cam atat:D:Dpun nextu` dupa alte comentarii:**Ja ne!

#10
Nu ai disclaimer. Puneţi disclaimer cum au toate ficurile altfel ficul ţi se închide.
-



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Gheata focului [KS yaoi by Yaku-chin and Merishor] aoixtenshi 11 7.555 24-07-2009, 04:23 PM
Ultimul răspuns: I hate maths.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)